Kladno – Rokycany 2:1 (kon.) | Karlovy Vary – Sokolov 3:3 (4:3 po pen.) | Třebíč – Znojmo 0:5 (kon.)
Prostějov – Zlín 2:2 (0:3 po pen.) | Vlašim – Vltavín 6:1 (kon.) | Štěchovice – Dukla Praha 1:4 (kon.)
po penal. (4:3)
Slavia Karlovy Vary
3:3 (2:1)
FK Baník Sokolov
Úterý 20.08.2013, 17:00 • Stadionek ve Dvorech. Kapacita cca 1500, k sezení cca 200. • Pohár FAČR

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Hezké úterní odpoledne vážení příznivci kopané
    Ve 2. kole Poháru České pošty se dnes na stadionku ve Dvorech potkávají domácí Buldoci a celek FK Baník Sokolov.
    Karlovy Vary v prvním kole přešli přes Slavoj Žatec, když zvítězili 3:2. Baník Sokolov postoupil přes divizní Hvězdu Cheb a to poměrem 3:1.
    Utkání celků z Karlovarského kraje jistě nebude postrádat patřičný náboj. Tento fakt podtrhuje tak skutečnost, že Buldoci jsou farmářským celkem Baníku.

1.FC Karlovy Vary: Horňáček – Benda, Řezáč, Nerad, Plechatý, Hudec, Hucl, Altman, Tuhela, Pachta, Šollar. Trenér: Pavel Medýnský.

FK Baník Sokolov: Krbeček – Vondráček, Hofmann, Machek, Vaněček, Kobylíl, Hrubý, Jankovský, Čada, Holub, Šamánek. Trenér: Aleš Jindra.

Rozhodčí: Nenadál – Jiřík, Mokrusch, DS Petřík.

Utkání začne za deset minut.

1

Baník je u míče.

3
    Po přímáku se do první šance hzápasu dostal Rosťa Šamánek. Brankáře domácích Horňáčka však s těsné blízkosti nepřekonal.

6
    Sokolov právě vstřelil branku!
    Na podruhé už to ROSŤOVI ŠAMÁNKOVI vyšlo. Naběhl si na centr a hlavou překonává domácícho gólmana.

10
    A než jsme stačili nahlásit střelce už mohlo být vyrovnáno. Do zakončení se dostal Vašek Altman. Bohužel pro domácí jeho střela šla těsně vedle.

11
    David Vaněček hlavičkoval na druhé straně, ale našel náruč brankáře.

14
    Baník je stále aktivnější a více se tlačí do zakončení.

16
    Buldoci hrají na brejky, ale až na šanci Altmana si zatím žádnou možnost nevytvořili.

17
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    A už to neplatí. Za hranicí šewstnáctky napřáhl JINDŘICH PACHTA a střelou na vzdálenější tyč srovnává stav utkání.

23
    Další tutovka hostí a opět v ní byl Rosťa Šamánek. Tentokrát Horňáčka neprostřelil, který výborně vyběhl.