Trenčín – Martin 3:2 (3:2 po s.n.) | Trnava – Ferencvárosi TC_dup 3:0 (kon.) | Kladno – Beroun 3:1 (kon.)
Jihlava – Třebíč 2:0 (kon.) | Lev – Mnichov 10:5 (kon.) | Motor ČB – Krasnojarsk 1:5 (kon.)
Havířov – Šumperk 6:2 (kon.) | Nové Zámky – Orange 20 3:4 (kon.) | Přerov – Vsetín 7:0 (kon.)
Ústí n/L – Litvínov 3:1 (kon.) | Slavia – Znojmo 4:3 (kon.) | Zlín – Vítkovice 2:3 (kon.)
Benátky n/J – Mladá Boleslav 4:2 (kon.) | Prostějov – Břeclav 7:0 (kon.) | Pelhřimov – High1 4:6 (kon.)
Žďár n/S – Technika Brno 5:5 (kon.) | K. Vary – Sterzing 6:3 (kon.) | Zvolen – Lipt. Mikuláš 5:2 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
1:5 (1:2, 0:2, 0:1)
Sokol Krasnojarsk
Čtvrtek 22.08.2013, 17:30Přípravné zápasy

54:16
    Krasnojarsk právě vstřelil branku!
    Z levého kruhu najížděl na Bláhu DMITRIJ PASENKO. Domácího brankáře si položil a kličkou dal pátý gól Krasnojarsku. Asistence: Peremikin.

52:02
    Za hrubost jde na trestnou lavici Pugolovkin.

49:39
    Makovský je vyloučen za nedovolené bránění.

46:45
    Za sekání jde na trestnou lavici Potylitcyn.

41:26
    Jerdakov krásně našel před brankou Repiacha, který promáchl.

40:47
    Na trestnou lavici jde Pavlíček za vysokou hůl.

35:30
    Rachinskij ve středním pásmu pěkně prostrčil puk na unikajícího DMITRIJE DUDEREVA, který sám před Bláhou krásně umístil touš pod horní tyč. Další gól Rusů v oslabení.

33:34
    Domácí tým má další přesilovku. Vyloučen je Ankudinov.

31:31
    Smoljaninov odchází za nedovolené bránění na dvě minuty. Svým zákrokem zmařil šanci Semrádovi.

30:34
    Pugolovkin z levé strany přejel kruh a pálil k tyči. Kůdela byl pozorný a puk u tyče pohlídal. Následně přepustil Kůdela své místo Bláhovi.

29:09
    Hosté vyhráli vhazování před Jevdokimovem a poté DANIEL JERDAKOV projel středním pásmem a z pravého kruhu napálil puk do horního rohu Kůdelovy branky. Bez asistence.

29:01
    Po vhazování se Pugolovkin dostal za obranu a pálil k pravé tyči. Kůdela jeho pokus vykopl!

28:33
    Po ose Marek – Šachl – Mavrojanidis se posledně jmenovaný dostal do zakončení. Sám před brankou měl ale málo času na lepší zakončení. Proto jeho pokus mezi betony Jevdokimov kryl. Poté se Rusové pustili do domácích hráčů a opět z toho byla menší mela.

24:36
    Nepříjemná střela Rachinskije končí na Kůdelovi, který puk dokázal vyrazit vedle branky.

17:35
    Jeden z hostujících hráčů jel sám na brankáře a byl faulován. Na trestnou lavici odchází Moravec za sekání. Hosté se diví, že není odpískán nájezd.

16:52
    Hosté hráli v oslabení velmi dobře a zaslouženě se dostávají znovu do vedení! Po dvou samostatných únicích se bekhendovým blafákem prosadil nikým neatakován DANIEL JERDAKOV. Bez asistence.

16:03
    Ankudinov je vyloučen na dvě minuty za krosček.

16:03
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    A je srovnáno! JIŘÍ FEREBAUER byl v souboji s Esipovem, kterého dokázal přetlačit a od hokejky se puk po přihrávce Třetiny odrazil do branky. Asistence: Třetina.

14:51
    Prokop dostal dvě minuty za hrubost. Rachinskij odchází na dvě plus dvě minuty za hrubost. Pokračuje se ve čtyřech.

14:43
    A máme tu první potyčku. Čekáme na tresty.

14:05
    Po střele Volgina dorazil puk do prázdné branky MIKITA FEAKTSISTAU! Kůdela první střelu stihl vykopnout, ale volný Feaktsistau neměl s dorážkou problémy. Asistence: Volgin.

13:06
    Jihočeši půjdou do tří! Za faul kolenem odešel Vaniš, za hákování Moravec.

10:45
    Domácí Ondřej odchází na dvě minuty za podražení.

08:59
    Rachinskij dostal dvě minuty za sekání. Druhá přesilovka pro domácí.

04:20
    Novák pálil od modré. Tečovaný puk naštěstí pro hosty Jevdokimova trefil do výstroje.

03:37
    Tesljuk je vyloučen na dvě minuty za hákování. Přesilovka pro domácí.

03:33
    Motor je v tlaku. Bude hrát přesilovku. Vaniš ve velké šanci proti brankáři neuspěl.

Michal Heřman

Branky a nahrávky: 17. Ferebauer (Třetina) – 15. Feaktsistau (Volgin), 17. Jerdakov, 30. Jerdakov, 36. Dudarev (Rachinskij), 55. Pasenko (Peremikin)

Banes Motor České Budějovice: Kůdela (31. Bláha) – Moravec, Pavlíček, Novák, Jáchym, Prokop, Kříž, Makovský, Semrád – Ondřej, Vaniš, Mrázek – Mavrojanidis, Šachl, Marek – Turek, Třetina, Ferebauer – Kotrla, Švec, Šperger.
    Sokol Krasnojarsk: Jevdokimov (Safin) – Jesipov, Nosov, Peremikin, Polinin, Palenga, Feaktsistau, Volgin, Koledajev, Tesljuk – Ankudinov, Malygin, Repiach, Karelin, Smoljaninov, Anikev, Rachinskij, Vasilev, Dudarev, Isakov, Pasenko, Pugolovkin, Potylitcyn, Jerdakov.