Chomutov B – Motor ČB 1:5 (kon.) | Chomutov – HC Plzeň 0:7 (kon.) | K. Vary – Chomutov B 3:2 (kon.)
Chomutov – Motor ČB 2:6 (kon.) | K. Vary – HC Plzeň 0:2 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
3:2 (1:0,1:0, 1:2)
Piráti Chomutov B
Sobota 24.08.2013, 11:55 • SD ARÉNA • O pohár statutárního města Chomutov

Ačkoliv první dvě třetiny byla jednoznačně lepší Energie ve třetí se to změnilo. Utkání se srovnalo a Piráti dokonce dokázali vyrovnat na 2:2 po dvou trefách Kšíkala. Bohužel jen o pár okamžiků po vyrovnávající brance vstřelil rozhodující branku utkání Matěj Kurfürst. Toto utkání sledovalo 70 diváků.

Vyhlášení nejlepších hráčů tohoto utkání: Kurfürst Matěj (KVA) Pavlát Daniel (CH2). (13:15:35)

45:00

44:54
    Energie vyhazuje.

44:32
    Piráti zamkli Energii ve své obrané třetině.

44:00
    Střelu Nídla kreje Pavlát.

43:47
    Další karlovarský útok zastavuje ofsajd.

43:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

40:58
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!

A Energie se dostává opět do vedení po brance MATĚJ KURFÜRST.

40:03
    Piráti Chomutov B vstřelili branku!
    Tak to je opravdu neuvěřitelné! DANIEL KŠÍKAL střílí druhou branku během chvilky. Piráti se nemohli dostat dvě třetiny dohry nyní však vyrovnávají na 2:2. Asistence: Jan Hnídek.

39:51

39:30
    Přesilová hra se moc Pirátům nedaří.

38:51
    Vyloučen hráč Suchý (KVA) na minutu za hákování.

38:15
    Tak to je překvapivé! DANIEL KŠÍKAL dává branku a snižuje tak na rozdíl jedné branky. Asistence: Marek Suchý, Adam Strejc.

36:37
    Vildumertz se prokličkoval až za Pavlátovu branku, před kterou hledal lépe postaveného Přibyla. K tomu ale puk neprošel, a tak mohl chomutovský gólman zůstat v klidu.

35:51
    Puk je ve středním pásmu a oba týmy střídají.

35:08
    Chlán zavezl puk do útočného pásma, ale karlovarská defenziva je dnes velmi pozorná.

33:53
    Přibyl si vyjel zpoza branky před Pavláta k zakončení, se ale nedostal.

32:39
    Obě družstva hrají v plném počtu.

32:25
    Hra čtyři na čtyři spíše vyhovuje mladším Pirátům.

Jan Thöma

Branky a nahrávky: 9. Bernáth (Nídl), 18. Kurfürst, 41. Kurfürst – 39. Kšíkal (Suchý, Strejc), 41. Kšíkal (Hnídek)

HC Energie Karlovy Vary: Špírek (Beran) – Bernáth, Štaif, Pátek, Přibyl, Kunc, Hrůša, Žeravík, Šála, Nídl, Halberštát, Slabý, Kurfürst, Vildumertz, Prošek, Bečka
    Piráti Chomutov B: Pavlát (Vecka) – Buchtela, Jírovec, Strejc, Studený, Bukač, Starý, Černý, Hnídek, Chlán, Kharboutli, Kunc, Svoboda, Suchý, Hassl, Kšíkal

Rozhodčí: Danilec – Wohlrab, Kordina