Chomutov B – Motor ČB 1:5 (kon.) | Chomutov – HC Plzeň 0:7 (kon.) | K. Vary – Chomutov B 3:2 (kon.)
Chomutov – Motor ČB 2:6 (kon.) | K. Vary – HC Plzeň 0:2 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
3:2 (1:0,1:0, 1:2)
Piráti Chomutov B
Sobota 24.08.2013, 11:55 • SD ARÉNA • O pohár statutárního města Chomutov

40:58
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!

A Energie se dostává opět do vedení po brance MATĚJ KURFÜRST.

40:03
    Piráti Chomutov B vstřelili branku!
    Tak to je opravdu neuvěřitelné! DANIEL KŠÍKAL střílí druhou branku během chvilky. Piráti se nemohli dostat dvě třetiny dohry nyní však vyrovnávají na 2:2. Asistence: Jan Hnídek.

38:51
    Vyloučen hráč Suchý (KVA) na minutu za hákování.

38:15
    Tak to je překvapivé! DANIEL KŠÍKAL dává branku a snižuje tak na rozdíl jedné branky. Asistence: Marek Suchý, Adam Strejc.

31:39
    Máme tu hned dvojí vyloučení. Na straně Pirátů byl vyloučen hráč číslo Studený za držení protihráče a na straně Energie Nídl za hru vysokou holí.

29:24
    Máme tu další vyloučení během krátké chvíle. Na trestnou hlavici míří Kharboutli (CH2) za hákování.

26:39
    Vyloučen Bečka (KVA) na minutu za držení hole.

25:49
    ... a rozhodčí už pískl do píšťalky. Minutový trest si odpyká Kharboutli (CH2).

20:09
    Vyloučen Kharboutli(CH2) na jednu minutu za podražení..

17:59

Krásná individuální akce hráče s číslem MATĚJ KURFÜRST, který přešel přes dva obránce Pirátů a bekhendovou střelou zakončuje.

16:18
    Do zakončení se dostal Hrůša, který se objevil sám před Pavlátem, ten však jeho střelu vyráží.

08:56

Energie jde do vedení. Po přihrávce Nídla zakončuje FILIP BERNÁTH. Asistence: Jiří Nídl.

04:17
    Jednominutový trest si odpyká Strejc (CH2) za podražení.

03:41
    Nídl teď postupoval sám na brankáře, jeho pokus však brankář chytil.

Jan Thöma

Branky a nahrávky: 9. Bernáth (Nídl), 18. Kurfürst, 41. Kurfürst – 39. Kšíkal (Suchý, Strejc), 41. Kšíkal (Hnídek)

HC Energie Karlovy Vary: Špírek (Beran) – Bernáth, Štaif, Pátek, Přibyl, Kunc, Hrůša, Žeravík, Šála, Nídl, Halberštát, Slabý, Kurfürst, Vildumertz, Prošek, Bečka
    Piráti Chomutov B: Pavlát (Vecka) – Buchtela, Jírovec, Strejc, Studený, Bukač, Starý, Černý, Hnídek, Chlán, Kharboutli, Kunc, Svoboda, Suchý, Hassl, Kšíkal

Rozhodčí: Danilec – Wohlrab, Kordina