Wallachian Puck - 3. ročník (kon.)
Třetí hrací den

Neděle 25.08.2013, 08:00 • Zimní stadion Na Lapači, Vsetín (5400 míst) • Wallachian Puck

SPARTA PRAHA SE STÁVÁ VÍTĚZEM TŘETÍHO ROČNÍKU WALLACHIAN PUCKU!

8. záp
    Sparta vítězí nad Kometou Brno 3:1 a stává se mistrem třetího ročníku Wallachian Pucku! Pražané byli v zápase lepší a první místo si zcela zaslouží. Kometa Brno nakonec obsadí druhé místo.

Branky a nahrávky: 14. Haš (Čajka), 15. Arnošt (Mrázek), 26. Mrázek (Čajka) – 7. Gajarský (Zábranský).

7. záp
    Je nejspíš rozhodnuto! Petr Čajka vybídl ke skórování MATĚJE MRÁZKA a ten se střelou do šibenice nemýlí – Sparta vede 3:1, Brno by teď musel vstřelit za tři a půl minuty tři branky.

7. záp
    Z ledu se teď těžce zvedá jeden z hráčů Komety, bude z toho vyloučení Sparty. Dominik Arnošt dostává 1+5 minut za úder do oblasti hlavy a krku.

7. záp
    Sparta sice docílila trefy, ale nakonec je z toho vyloučení, protože hráč Pražanů Alexander Vorobjev sekl po lapačce Dostála. Naopak je tu tedy šance pro Kometu.

7. záp
    Po poločase vede Sparta 2:1. Co se bude dít dále?

7. záp
    Rychlé přečíslení devět vteřin před koncem zakončuje DOMINIK ARNOŠT střelou pod víko! Kometa musí otočit zápas, pokud chce pomýšlet na triumf.

7. záp
    Sparta se přece jen dočkala! Po obléhání Dostálovy branky se nejlépe orientoval HUGO HAŠ a poslal kotouč nad bezmocným brankářem Komety – 1:1!

7. záp
    Adam Gajarský v totožné situaci, kdy mu byl poslán puk od Zábranského. Tentokrát se však zaskvěl gólman Pražanů, Jan Škorpík.

7. záp
    Sparta je ve velkém tlaku! Střelu Radka Procházky kryje Dostál. Obehraná píseň.

7. záp
    Lukáš Dostál čaruje! Pika dostal přihrávku před v podstatě prázdnou branku, ale brněnský gólman se včas přesunul a vymrštil lapačku, kde ukryl kotouč.

7. záp
    Arnošt dostal nabito mezi kruhy, ale Dostál opět betonem odmítá srovnání!

7. záp
    Příliš mnoho hráčů na ledě, Sparta si zahraje přesilovou situaci.

7. záp
    Libor Zábranský vyslal krásnou žabkou do úniku ADAMA GAJARSKÉHO, který proměňuje a v této chvíli je vítěz Kometa!

7. záp
    Patrik Prymula pálí z první do betonu Lukáše Dostála.

8. záp
    Střela Libora Zábranského trefila beton brankáře Sparty, Kometa pokračuje v tlaku.

8. záp
    První přesilovku si zahraje Kometa, je vyloučen Flídr (SPA).

8. záp
    PŘED NÁMI JE VELKÉ FINÁLE! O CELKOVÉ PRVENSTVÍ SI TO ROZDÁ SPARTA PRAHA S KOMETOU BRNO! Pražskému týmu bude stačit i remíza.