Motor ČB – Mladá Boleslav 1:5 (kon.) | Trenčín – Nitra 2:3 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Nowy Targ 3:4 (kon.)
Chomutov – Litvínov 2:3 (kon.) | Beroun – Tábor 0:0 (zruš.) | Havlíčkův Brod – Jihlava 3:1 (kon.)
Třebíč – Skalica 8:6 (kon.) | Piešťany – Zlín 4:6 (kon.) | Šumperk – Jastrzębie 6:3 (kon.)
Vsetín – Přerov 2:2 (kon.) | Břeclav – Mor. Budějovice 4:3 (kon.) | Havířov – Olomouc 2:3 (kon.)
Kadaň – Litoměřice 4:3 (kon.) | Ústí n/L – Benátky n/J 4:1 (kon.) | SHK Hodonín – Technika Brno 2:2 (2:1 po s.n.)
Val. Meziříčí – Frýdek-M. 5:7 (kon.) | Děčín – Klášterec nO 6:1 (kon.) | Vrchlabí – Jablonec n/N 2:4 (kon.)
Znojmo – Kladno 7:1 (kon.) | Nymburk – Kobra 4:4 (kon.) | Zvolen – Prešov 7:0 (kon.)
Lausanne – Banská Bystrica 2:0 (kon.)
HC Stadion Vrchlabí
2:4 (2:2, 0:0, 0:2)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
Úterý 27.08.2013, 18:00 • Elektromont aréna, Vrchlabí • Přípravné zápasy

Domácí byli sice dnes mírně lepším týmem než jejich soupeř, ale zradila je koncovka, a tak si Jablonečtí díky dvěma brankám ve třetí třetině odvážejí výhru 4:2. Odveta se hraje 5. září na ledě Vlků. Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dnešního večera. (20:08:59)

60:00

59:15
    Do konce třetí třetiny zbývá tři čtvrtě minuty a hosté stále vedou o dvě branky!

Dnešní utkání sleduje 390 diváků.

58:28
    Všichni domácí už se vrhli pouze do útoku, a tak najednou vznikla situace 3 na 1. Šulc s Bříškou ale Jeschkeho překonat nedokázali.

57:56
    Pulec sám před gólmanem netrefil branku!

57:00
    Nejprve Filip, po něm Klement. Ale nikdo z nich nedokázal prostřelit Jelínka.

56:58
    Jablonec v pěti.

56:30
    Hosté se osvobozují, puk ve středním pásmu.

55:39
    Vlci už jsou na ledě čtyři.

55:32
    Stadion v drtivém tlaku! Tentokrát Jelínek vyrazil Hamerského ránu.

55:23
    Výborně Jelínek! Ten teď předvedl exkluzivní zákrok proti Jakubcovi, který pálil osamocen z mezikruží.

54:58
    Ondřej Hamerský projel do útočného pásma, kde byl sražen Petrmichlem, jenž tak odchází na trestnou. Domácí budou hrát 40 sekund přesilovku 5 na 3!

54:34
    Markův pokus končí v náruči jabloneckého strážce svatyně.

53:39
    Ale Jablonečtí jdou opět do čtyř, tentokrát na lavici pro hříšníky sedí Tondr.

53:16
    Ale ani tuto přesilovou hru Vrchlabští nedokázali využít, a tak stále vedou Vlci o dva góly.

53:06
    Domácí ve velkém tlaku!

51:51
    Martin Filip, hrající asistent trenéra, nahazoval do ohně, ale kotouč nikdo tečovat nedokázal, a tak neměl Jelínek problém letící puk chytit do své lapačky.

51:16
    Další přesilovka pro Vrchlabí! Vyloučen Čechura.

Branky a nahrávky: 3. Hamerský (Filip), 17. Bláha (Hamerský) – 13. Brokeš (Stehno), 15. Bříška (Tondr.), 42. Stehno (Brokeš), 49. Brokeš (Mrkvička, Nevyhoštěný)

HC Stadion Vrchlabí: Jeschke (Effemberk) – Hamerský, Provazník, Poskočil, Klement, Kadavý, Lenoch, Pulec – Fořt, Filip, Jakubec (C), Šťastný, Bláha, Březina, Svoboda, Jirků, Marek, Gengel, Chmelař, Krsek
    HC Vlci Jablonec nad Nisou: Jelínek (Příhoda) – Petrmichl, Pilař, Čechura, Mrkvička, Zeman, Mareček, Šulc, Bříška, Tondr, Nevyhoštěný, Brokeš, Stehno, Frk, Miškovský, Schütz, Příkazský, Peřina

Rozhodčí: Veselý – Samek, Weinfurter