Motor ČB – Mladá Boleslav 1:5 (kon.) | Trenčín – Nitra 2:3 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Nowy Targ 3:4 (kon.)
Chomutov – Litvínov 2:3 (kon.) | Beroun – Tábor 0:0 (zruš.) | Havlíčkův Brod – Jihlava 3:1 (kon.)
Třebíč – Skalica 8:6 (kon.) | Piešťany – Zlín 4:6 (kon.) | Šumperk – Jastrzębie 6:3 (kon.)
Vsetín – Přerov 2:2 (kon.) | Břeclav – Mor. Budějovice 4:3 (kon.) | Havířov – Olomouc 2:3 (kon.)
Kadaň – Litoměřice 4:3 (kon.) | Ústí n/L – Benátky n/J 4:1 (kon.) | SHK Hodonín – Technika Brno 2:2 (2:1 po s.n.)
Val. Meziříčí – Frýdek-M. 5:7 (kon.) | Děčín – Klášterec nO 6:1 (kon.) | Vrchlabí – Jablonec n/N 2:4 (kon.)
Znojmo – Kladno 7:1 (kon.) | Nymburk – Kobra 4:4 (kon.) | Zvolen – Prešov 7:0 (kon.)
Lausanne – Banská Bystrica 2:0 (kon.)
HKM Zvolen
7:0 (2:0, 3:0, 2:0)
HC Prešov 07
sk Úterý 27.08.2013, 18:00 • Zimný štadión Zvolen • Přípravné zápasy

Skončil sa nám zápas medzi HKM Zvolen a HC 07 Prešov. Videli sme jasnú prevahu domáceho tímu, ktorý takmer nepustil východniarov z ich vlastného obranného pásma. Výsledkom tohto tlaku je konečný stav stretnutia – 7:0 v prospech Zvolena. Ďakujem všetkým za pozornosť a teším sa na Vás pri sledovaní ďalších zápasov. Pekný utorkový večer prajem ešte. (20:01:18)

60:00

59:21
    Záverečná minúta sa nesie v znamení tlaku domáceho tímu. Erik Kmeť teraz chytá puk do svojej lapačky, vhadzovať sa bude po jeho pravej ruke.

58:40
    Vyzerá to tak, že Prešovčania dnes odídu spod Pustého Hradu s nepopulárnou nulou na svojom konte.

58:28
    Zvolen s piatimi hráčmi.

57:49
    Perfektný forčeking Zvolenčanov nepúšťa hostí do pásma.

57:22
    Zvolen so štyrmi hráčmi.

56:28
    Prešov si zahrá takmer minútovú presilovú hru o dvoch hráčov. Trest si odsedí domáci hráč Ján Ťavoda za hákovanie.

56:06
    Prešovčanom to dnes jednoducho nejde. HKM sa v pohode bráni aj tejto ich presilovej hre.

55:22
    Peter Zuzin to teraz trošku prehnal so snahou dostať sa za každú cenu k puku a za držanie si odchádza posedieť na dve minúty na trestnú lavicu.

53:42
    "Bryndziari" ani po siedmom góle nepoľavujú a naďalej nedávajú dýchať hráčom prešovskému tímu.

52:13
    Zvolen dal gól!
    Tak teraz sme boli svedkami ďalšej krásnej kombinácie zvolenského tímu. Rýchla výmena puku domácich hráčov, Peter Hraško našiel pred bránou RADOVANA PULIŠA a ten pekne tečoval puk za chrbát bezmocného Erika Kmeťa. 7:0! Asistencie: Peter Hraško, Tomáš Škvaridlo.

51:45
    Prešov so štyrmi hráčmi.

51:26
    Dvadsať sekundová presilovka Zvolena o dvoch hráčov. Na dve minúty odchádza na lavicu hanby Jozef Tomčák za podrazenie.

50:32
    V peknej šanci teraz domáci hráč Peter Zuzin, ale Kmeť sa stihol rýchlo presunúť na opačnú stranu svojej brány.

49:45
    Buda bol pri tejto svojej šanci faulovaný a za sekanie si odsedí dve minúty hráč Prešova Tibor Tartaľ.

49:45
    Slavomír Buda sa teraz zjavil pred osamoteným brankárom Erikom Kmeťa ako blesk z jasného neba, ale nedokázal ho prekonať.

48:57
    Teraz sa hostia snažili preniknúť po dlhom čase do svojho útočného pásma, ale Zvolenčania to tam skvele prehusťujú.

48:03
    Prešov s piatimi hráčmi, hostia sa dokázali ubrániť presilovej hre domáceho tímu.