Spartak – St. Gallen 2:4 (kon.) | Kazaň – Molde 3:0 (kon.) | Astra Giurgiu – Maccabi Haifa 1:1 (kon.)
Dila Gori – Rapid 0:3 (kon.) | Dynamo Kyjev – Aktobe 5:1 (kon.) | Nordsjaelland – Elfsborg 0:1 (kon.)
Stuttgart – Rijeka 2:2 (kon.) | Trabzonspor – Kukësi 3:1 (kon.) | Saint-Étienne – Esbjerg 0:1 (kon.)
Liberec – Udinese 1:1 (kon.) | Šeriff Tiraspol – Vojvodina 2:1 (kon.) | APOEL – Waregem 1:2 (kon.)
Besiktas – Tromsø 2:0 (kon.) | Ploiesti – Swansea 2:1 (kon.) | Genk – Hafnarfjördur 5:2 (kon.)
Skënderbeu – Černomorec Oděsa 1:0 (6:7 po pen.) | Nice – Apollon Limassol 1:0 (kon.) | Thun – Partizan Bělehrad 3:0 (kon.)
Pasching – Estoril 1:2 (kon.) | Dněpropetrovsk – Kalju 2:0 (kon.) | Žalgiris Vilnius – Salzburg 0:2 (kon.)
Frankfurt – Karabach 2:1 (kon.) | Standard – Minsk 3:1 (kon.) | Śląsk – Sevilla 0:5 (kon.)
Feyenoord – Kubaň Krasnodar 1:2 (kon.) | Fiorentina – Grasshoppers 0:1 (kon.) | Tottenham – Dinamo Tbilisi 3:0 (kon.)
Braga – CS Pandurii 0:2 (po pr.) | Real Betis – Jablonec 6:0 (kon.)
AFC Astra Giurgiu
1:1 (1:1)
Maccabi Haifa
Čtvrtek 29.08.2013, 18:00 • Stadionul Municipal Ceahlăul, Piatra Neamţ • Evropská liga (předkola)

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:51:56)

Je dobojováno, hosté se radují z postupu do základní skupiny Evropské ligy. Domácí jsou sice smutní, ovšem dnes prostě na svého soupeře recept nenašli.

90+2
    Probíhá druhá a zároveň poslední minuta nastaveného času, domácí rozehrávají další rohový kop.

90+1
    Bărboianu rozehrává, ale hosté získávají míč a sami útočí.

90+1
    FC Astra Ploieşti má k dispozici rohový kop z pravé strany.

90
    Devadesátá minuta, míč opět vykopává Šaranov.

89
    Šaranov vykopává, hosty dělí od postupu jen pár desítek vteřin.

88
    Host se brání tlaku domácích.

86
    Další karetní trest pro fotbalistu Maccabi a znovu to byla zbytečná žlutá karta! Gustavo Boccoli zezadu fauluje Ivanovskiho.

85
    Dino Ndlovu dostává za nafilmovaný pád na polovině soupeře žlutou kartu.

84
    Míč z kopaček domácích fotbalistů létá často chaoticky vzduchem, na hře fotbalistů FC Astra Ploieşti je již znát velká nervozita.

82
    Domácí se snaží v závěru utkání zaútočit, ale hosté hrají velmi dobře.

80
    Je před námi závěrečná desetiminutovka dnešního odvetného utkání, hosté stále drží postupový výsledek.

79
    Domácí se ubránili, Lung rozehrává.

78
    Rohový kop po zásahu Muresana.

77
    Hosté vybojovali volný kop na polovině Ploieşti, fauloval Júniro Morais.

75
    Skvělý zákrok Šaranova, který chytá dobrý centr soupeře z pravé strany.

74
    Ploieşti kombinuje na polovině soupeře.

73
    Střídání v týmu Maccabi Haifa FC: ze hřiště odchází Meshumar, přichází Pyljavskyi.

72
    Katan je odnášen na nosítkách k ošetření.

70
    Ale domácí jsou nyní aktivnější a dostávají svého soupeře pod velký tlak!

69
    Bărboianu fauluje Boccoliho, hosté rozehrávají na polovině domácích.

66
    Júnior Morais vhazuje z levé strany, na polovině soupeře.

65
    Dlouhý odkop Maccabi, ale domácí znovu útočí.

63
    Další rohový kop domácích, z levé strany opět rozehrává Bărboianu, hosté znovu odvrací.

62
    Hosté odvrací pouze na další roh, tentokrát bude rozehrávat z pravé strany Júnior Morais.

61
    Střídání v týmu Maccabi Haifa FC: ze hřiště odchází Turgeman, přichází Ndlovu.

60
    Domácí vybojovali rohový kop z levé strany.

58
    Rozehrává Rayo, míč se dostává k Turgemanovi, který střílí z hranice pokutového území, ale míč je zablokován.

57
    Hosté se ubránili a sami nyní mohou zaútočit. Na polovině Ploieşti fauluje domácí Cristescu.

56
    Bărboianu rozehrává z levé strany, ale hosté odvrací, přesto domácí zůstávají u míče.

55

52
    Bărboianu rozehrává z levé strany, ale obrana Maccabi odvrací do bezpečí.

51
    Rohový kop pro Ploieşti.

50
    Ivanovski zasáhl na polovině hřiště do obličeje hostujícího Ezru a dostává žlutou kartu.

49
    Domácí kombinují na polovině soupeře.

47
    Cristescu držel za dres hrajícího Raya a dostává za tento zákrok na polovině žlutou kartu.

46

Sleduje i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně v 19:02 hodin.

Po prvním poločase svítí na ukazateli skóre stav 1:1, což je výsledek, který posouvá do základní skupiny Evropské ligy tým Maccabi. Domácí se sice ujali vedení ve 27. minutě zásluhou Gamana, ale hosté hned o sedm minut později vyrovnali, když se prosadil Rayo, který neuvěřitelně zahrál volný kop.

45+1
    V první minutě nastavení rozehrávají domácí volný kop na polovině Maccabi, ale míč se vrací zpět do obrany.

45
    Probíhá pětačtyřicátá minuta prvního poločasu, fanoušci Maccabi jsou v hledišti evidentně spokojeni.

44
    Dobrá střela Turgemana, který udělal kličku obránci Ploieşti a vypálil, míč prolétl těsně vedle vzdálenější tyče.

43
    Dlouhý nákop domácích, míč však získávají fotbalisté Maccabi.

40
    Je před námi poslední pětiminutovka prvního poločasu, hraje se převážně ve středu hřiště.

38
    Domácí postupují po levé straně. Následuje centr do pokutového území, míč "sbírá" Šaranov.

36
    Tvrdý zákrok domácího Fataie, který doslova padl pod nohy Boccoliho, kterého sráží k zemi a dostává za to žlutou kartu.

34
    Maccabi Haifa právě vstřelila branku!
    To byl krásný gól! Španěl ve službách Maccabi, RAYO, dokázal neskutečně míč zatočit z ostrého úhlu přímo do branky, míč zapadl přesně pod břevno, gólman Lung tento volný kop trochu podcenil a je vyrovnáno.

34
    A je to faul bránícího Júniora Moraise, volný kop z pravé strany, z blízkosti pokutového území.

33
    Hosté vhazují z pravé strany, na polovině soupeře, v blízkosti rohového praporku.

32
    Obrana Maccabi odvrací míč do bezpečí.

31
    Ploieşti má k dispozici další rohový kop, rozehrávat bude z levé strany Bărboianu.

30
    Domácí odvrátili do bezpečí, ale přesto se hosté dostali do zakončení. Abuhazira je posledním, kdo střílí uvnitř vápna, vedle!

29
    Hosté se snaží o rychlou odpověď, dokázali vybojovat rohový kop z pravé strany.

28
    Yaniv Katan fauluje na polovině soupeře Bărboianua, to byl ostrý skluz a dostává zaslouženou žlutou kartu.

27
    Astra Ploieşti právě vstřelila branku!
    Hosté neubránili rohový kop Bărboianua, gólman Šaranov neodhadl dráhu míče, nevyboxoval ho a ten tak dopadl před volného VALERICU GAMANA, který pohotovou střelou otevírá skóre dnešního utkání.

25
    Autové vhazování Maccabi z pravé strany, na vlastní polovině, následuje nepřesný nákop až k brance Ploieşti, hrají domácí.

24

21
    Nakonec z toho byly dva rohové kopy, ani z jednoho se domácí neprosadili.

20
    Ještě před rozehráním rohového kopu musí hosté vystřídat, Twatha odkulhal na střídačku.

19
    Střídání v týmu Maccabi Haifa FC: ze hřiště odchází Twatha, přichází Scheimann.

18
    Rohový kop rozehrají domácí fotbalisté.

17
    Ofsajd Maccabi a v něm Rayo, domácí Bărboianu rozehrává z pravé strany.

14
    Ploieşti útočí po pravé straně, ale pas na Fataie byl nepřesný.

12
    Odkop od branky Ploieşti.

10
    A nakonec je z toho hlavička Williama Anorima, míč letí těsně vedle branky Maccabi!

10
    Hosté se ale ubránili, přesto domácí zůstávají u míče.

8
    Tentokrát faulují na vlastní polovině hosté, Júnior Morais rozehrává volný kop.

7
    Fatai fauluje Boccoliho, hosté získávají míč.

5
    Rohový kop Maccabi z levé strany. Rozehrává Ezra, ale obrana soupeře odvrací do bezpečí.

4
    Ezra se gestem omlouvá spoluhráčům, nezpracoval míč na levé straně, na polovině soupeře.

2
    Poprvé si na míč sáhl gólman Maccabi Šaranov.

1

FC Astra Ploieşti: Lung – Bărboianu, Gaman, Mureşan (C), Morais – Laban, Cristescu – Enache, Ivanovski, Amorim – Fatai

Maccabi Haifa FC: Šaranov – Meshumar, Cocalić, Keinan, Twatha – Rayo, Boccoli, Katan (C) – Ezra, Abuhazira, Turgeman

Rozhodčí: Gocek – Emre, Aktas (vš. TUR).

Vítejte u dnešního onlajn přenosu odvetného utkání 4. předkola Evropské ligy mezi týmy FC Astra Ploieşti z Rumunska a Maccabi Haifa FC z Izraele.

Utkání se odehraje na Stadionul Municipal Ceahlăul v Piatra Neamţ a provede jím trojice tureckých rozhodčích, hlavní Huseyin Gocek a asistenti Mustafa Emre Eyisoy a Orkun Aktas.

Po prvním vzájemném utkání na hřišti izraelského týmu mají lepší výchozí pozici po postup fotbalisté Maccabi Haifa. Ti totiž na svém hřišti dokázali svého soupeře porazit 2:0 když góly dávali ve 30. minutě Rayo a na konečných 2:0 pro domácí tým upravil v 61. Turgeman.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.