Kärpät – Kometa Brno 2:1 (kon.) | IFK Helsinky – Jokerit 0:4 (kon.) | Fribourg – Djurgården 0:1 (kon.)
Chomutov – JYP 3:6 (kon.) | Pardubice – Tappara 3:2 (1:0 po s.n.) | Zug – Färjestad 1:4 (kon.)
Luleå – Plzeň 1:0 (kon.) | Vienna Capitals – HV71 1:2 (kon.) | Zürich – Frölunda 3:1 (kon.)
Bern – Brynäs 1:2 (kon.)
SC Bern
1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
Brynäs IF
Sobota 31.08.2013, 19:45European Trophy

Zápas je u konce. Nakonec se z vítězství radují hosté a připisují si tak tři body do tabulky. To je pro tuto chvíli ode mě vše, přeji hezký zbytek dne a u dalšího hokejových online přenosů se těším na shledanou. (21:56:59)

60:00

59:09
    Hosté jdou do čtyř. Bern má v závěru třetí třetiny k dispozici přesilovou hru.

59:06
    A nyní i v plném počtu.

58:41
    Domácí jsou už ve čtyřech.

57:06
    Roche udělal stejný prohřešek a taktéž dostává dvě minuty. Hosté budou hrát přesilovku 5 na 3.

56:41
    Domácí Ritchie se navíc dopustil hry vysokou holí a zbytečně tak oslabuje svůj tým.

55:04
    Brynäs právě vstřelili branku!
    Tak přeci jen se nakonec skóre mění. Hosté jdou do vedení zásluhou ANTONA RÖDINA, který svým druhým gólem v zápase strhává vedení na stranu svého celku. Dostal se do samostatného úniku a přesnou střelou dokázal poslat puk za Bührerova záda. Bez asistence.

55:15
    Ani teď po šanci Vermina se skóre dnešního utkání nemění. Brankář Rahm ukázal po jeho střele efektní semafor.

54:12
    Takřka šest minut před koncem třetí třetiny je stále stav nerozhodný a zatím to nasvědčuje tomu, že utkání dojde do prodloužení.

52:14
    Na obou stranách byla k vidění série nepřesností.

50:54
    Po oddechovém čase pokračovala hra dál. Puk měli na hokejkách hosté, kteří to znovu zkoušeli před Bührerem. Jenže ten byl pozorný a opět svůj tým podržel.

50:03
    Hosté si vyžádali oddechový čas.

49:16
    Také domácí hráč Bertschy dostává osobní trest na deset minut a musí zamířit na lavici hanby.

47:18
    Nadále vidíme šance na obou stranách, ale koncovka ani jednoho týmu není přesná.

45:23
    Enterfeldt odbržel desetiminutový trest za nesportovní chování a míří na trestnou lavici.

45:15
    Brynäs znovu vyvíjí pohledné akce, ale chybí tomu přesnější koncovka.

44:02
    Také hosté o sobě dali znát, ale nijak zvlášť branku Bernu neohrozili.

42:05
    Brynäs se od začátku žene do útoku, ale marně. Pozorná obrana Bernu jejich akci zmařila.