Sputnik – Třinec 4:1 (kon.) | Písek – HC Vimperk 1:5 (kon.)
Sputnik Nižnij Tagil
4:1 (2:1, 0:0, 2:0)
HC Oceláři Třinec
Sobota 31.08.2013, 08:00Přípravné zápasy

Je konec. Třinec měl ve třetí části velkou snahu vyrovnat, ale Sputnik kvalitně bránil. Blízko gólu byl agilní Adamský, ale trefil jen brankovou konstrukci. Oceláři v posledním duelu prohráli a třetí místo na turnaji "Kamenný kvítek" získal Nižnij Tagil. Děkuji za pozornost. Přeji pohodovou sobotu. (10:30:27)

60:00

59:32
    Sputnik právě vstřelil branku!
    Rusové potvrzují výhru střelou do prázdné branky při třineckém power-play. Autorem gólu je VYALIČKIN.

51:18
    Nižnij Tagil vede 3:1. Po individuální akci skóruje ARTAMONOV. bez asistence.

40:01

40:00
    Druhá třetina skončila. Sledujeme poměrně nezáživný hokej, šancí na obou stranách je málo. Blízko gólu byl Martin Adamský, ovšem jeho šanci zhatil brankář Chaščukin.

20:01

20:00
    První třetina skončila. Hra je vyrovnaná, Sputnik je ale v zakončení přesnější. Oceláři mohli vyrovnat díky Varaďovi, ale jeho bekhendový pokus nebyl přesný.

10:31
    Další využitá přesilovka ruského týmu. Faul Lukáše Zíba pohotově potrestal ESIRKENOV. asistence: Kolesnikov.

05:23
    Třinec právě vstřelil branku!
    Oceláři brzy srovnávají krok. Premiérovou trefou v třineckém dresu se prezentoval obránce DANIEL KREJČÍ, který střelou zápěstím na lapačku nekompromisně zavěsil. bez asistence.

03:47
    Ruský celek jde v přesilovce do vedení. Na trestné lavici seděl Denis Kindl. Prosadil se ALEKSEJEV. asistence: Kolesnikov

00:01

Hráči kráčejí na ledovou plochu. Vypadá to, že utkání za malý okamžik přece jen začne.

Stále se nehraje. Oceláři čekají ve své kabině. Po ledě krouží rolba.

Start první třetiny je opožděn. Důvodem je výměna plexiskla, které nevydrželo na svém místě při rozbruslení.

Dobré ráno. V ruském Jekatěrinburgu, kde se odehrává turnaj "Kamenný kvítek", nás čeká utkání o třetí místo. Stejně jako včera se střetnou týmy Třince a Nižného Tagilu. Páteční duel dopadl lépe pro Oceláře, kteří zvítězili poměrem 5:2. Z dnešního utkání nabídneme info o změnách stavu. Po každé třetině doplníme střelce branek. Dnešní sestava je v pravém sloupci. Oproti včerejšku je v brance znovu Šimon Hrubec.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 08:00.

Martin Stebel

Branky a nahrávky: 4. Aleksejev (Oščinskij), 11. Esirkenov (Kolesnikov), 52. Artamonov, 60. Vyaličkin – 6. Krejčí

Sputnik Nižnij Tagil: Chaščukin – Žuravljev, Aleksejev, Bogdanov, Kolesnikov, Chrapak, Iščenko, Voropajev, Poljakov – Osčinskij, Rožkov, Savčenko – Gurjev, Kozlov, Artamonov – Ustyancev, Voroncov, Karpov – Zakirov, Esirkenov, P.Popov
    HC Oceláři Třinec: Hrubec – Foltýn, Hrabal, Linhart, Roth, Zíb, Lojek, Krejčí, Kania – Rákos, Varaďa, Peterek – Adamský, Polanský, Gorškov – Rufer, Matuš, Ostřížek – Marosz, Kindl, Růžička