Sparta – Pardubice 1:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Plzeň 3:2 (kon.) | Ostrava – Jihlava 4:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Dukla Praha 4:0 (kon.) | Hr. Králové – Příbram 3:1 (kon.) | Slovácko – Znojmo 1:0 (kon.)
Varnsdorf – Brno 0:2 (kon.) | Olomouc – Slavia 1:3 (kon.) | Třinec – Táborsko 3:0 (kon.)
FC Baník Ostrava
4:0 (1:0)
FC Vysočina Jihlava
Pondělí 02.09.2013, 14:00 • Městský stadión • Juniorská liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.

Hezký den všem fotbalovým fanouškům. Dnes nás čeká on-line přenos Juniorské ligy mezi FC Baník Ostrava a FC Vysočina Jihlava.

FC Baník Ostrava se nachází aktuálně na 10. místě tabulky s 10 body za 3 vítězství a 1 remízu.

FC Vysočina Jihlava se nachází aktuálně na 7. místě tabulky s 13 body za 4 vítězství a 1 remízu.

V loňském roce na podzim doma Jihlava porazila Ostravu 4:3, na jaře Ostrava remizovala s Jihlavou 2:2.

Hezký den, už přímo z areálu Městského stadiónu ve Vítkovicích, náš přenos začne zhruba za 20 minut.

FC Baník Ostrava: Pavlenka – Kaša, Velner, Foltýn, Kundrátek Patrik, Šichor, Šašinka, Byrtus, Stronati, Opatřil, Kraut

FC Vysočina Jihlava: Kotnour – Tepl, Pedro, Krejčí, Fulnek, Kučera, Levai, Kelbler, Dvořáček, Štancl, Marcin

Rozhodčí: Plesar Martin – Vysloužil Petr, Mojžíš Jakub.

Náhradníci:

FC Baník Ostrava: Celba, Gomola, Půda, Pyclík, Novák, Jaška

FC Vysočina Jihlava: Urbánek, Čáp

Rozhodčí a hráči nastupují na hrací plochu. Utkání nám za pár okamžiků začne.

1

1
    Jihlava se teď tlačila dopředu po pravé straně, ale díky nepřesné přihrávce nakonec o míč přišla.

2
    Na druhé straně zkoušel přihrát do pokutového území Kundrátek, ale našel pouze obránce Jihlavy.

3
    Baník je teď u míče a snaží se dostat dopředu přihrávkami na jeden dotek.

4
    Jedna z přihrávek ovšem směřovala do ofsajdu a akce Baníku končí.

5
    Marcin se dostal ke střele, ale ta mu nesedla a končí v zázemí na pravé straně u rohového praporku.

6
    Jihlava teď drží míč a snaží se dostat dopředu kombinační hrou.

6
    Nepřesnou přihrávkou ovšem o míč přichází. Šance pro Baník.

7
    Baník ovšem dopadl podobně, nedokázal si přihrát a o míč přišel.

7
    Nyní vidíme hodně nepřesností na obou stranách ve středu hřiště.

8
    Hráči Baníku se snaží dostat dopředu kombinační hrou, ale Jihlava dobře postavenými hráči vždy míč odkopne do autu.

9
    Nyní to zkouší Jihlava dostat se do zakončení, ale zatím je na tom podobně jak Baník před chvíli. Kombinuje u středové čáry.

10
    Ze standardní situace ze středového kruhu Baník nic nevymyslel. Centr směřoval na hráče v ofsajdu.

11
    Baník bude zahrávat rohový kop.

11
    Nepřesným zpracováním míče u rohového praporku Baník o míč přišel.

12
    I nadále se ovšem Baník snaží dostat do zakončení. Jihlava se jen brání odkopem za autovou čáru.

13
    Nyní se nám hra opět ustálila u středové čáry. Hráči se nedokážou dostat do střelecké pozice.

14
    Další rohový kop pro Baník.

15
    Tentokráte rozehráno na krátko, ale opět se Jihlava dokázala ubránit.

15
    Střela Kundrátka končí mimo.

16
    Nyní to napálil Foltýn, ale dopadl úplně stejně jak Kundrátek. Balón letěl hodně vysoko.

16
    Po delší době šance Jihlavy. Teplý z hranice malého vápna napálil k bližší tyči, ale tam stál připravený Pavlenka, který míč vyráží na rohový kop.

16
    Ten ovšem Jihlava nevyužila.

18
    Marcinovo přiklepnutí na spoluhráče nevyšlo.

18
    K míči se dostali Baníkovci a okamžitě zkouší jít dopředu.

19
    A vybojovali další rohový kop.

19
    Baník právě vstřelil branku!
    Po centru do pokutového území po rohovém kopu se míč dostal přesně na hlavu FILIPA KAŠI, který dokázal dostat míč za záda Kotnoura.

21
    Jihlava se snaží okamžitě odpovědět. Zkouší se dostat dopředu kombinační hrou, ale zatím bez úspěchu.

22
    Na druhé straně měl hodně prostoru Kundrátek, ale nedokázal přihrát.

23
    Další povedená přihrávka Baníku, která nevyšla pro ofsajd.

24
    Kundrátek si nerozuměl s Krautem a poslal míč za autovou čáru.

26
    Kaša skvělým obranným zákrokem odebral Teplého o míč.

27
    Jihlava teď měla tlak, tak Pavlenka pro jistotu uklidil míč za autovou čáru.

28
    Jihlava se ovšem stále drží na polovině Baníku.

29
    Až po třech minutách si nepřesně přihráli a míč končí v zázemí. Baník může jít dopředu.

30
    Kelbler zastavil nedovoleně Kundrátka. Bude z toho standardní situace pro Baník z pravé strany.

30
    Tu ovšem rozehráli nakrátko a ohrozit branku z ní nedokázali.

31
    Na pokyn pomezního rozhodčího vidí Dominik Kraut ŽK.

33
    Nyní se nám opět hraje převážně ve středu hřiště, bez žádné velké šance na jedné či druhé straně.

34
    Obrovská příležitost Baníku na zvýšení stavu utkání. Centr do pokutového území našel úplně volného Foltýna, který z malého vápna nedokázal dostat míč do sítě.

35
    Baník bude zahrávat po faulu jednoho hráče Jihlavy standardní situaci od rohového praporku z pravé strany.

36
    Centr našel Opatřila, ale ten nedokázal míč zpracovat.

36
    Na druhé straně se do šance dostávala Jihlava, ale finální přihrávka směřovala za obranu do ofsajdu.

37
    Autor prvního gólu vidí od rozhodčího žlutou kartu.

39
    Byrtus si nerozuměl ze spoluhráči a nepřesně přihrál v pokutovém území.

40
    Kelbler zahrál s míčem po odpískáním a slyší od rozhodčího poslední varování.

41
    Levai stáhl Krauta na zem. Bude z toho standardní situace pro Baník od středové čáry.

42
    Z té ovšem Baník nic nevymyslel.

42
    Patrik Kundrátek vidí od rozhodčího žlutou kartu.

43
    Obrovská příležitost Jihlavy na vyrovnání. Marcin dostal skvělou přihrávku za obranu. Jeho střelu ovšem Pavlenka ve spolupráci s obranou odvrací na rohový kop.

45
    Hráči Jihlavy teď zahrávali dva rohové kopy za sebou. Z toho druhého se míč dostal k Levaiovi, který střílí pouze do připraveného Pavlenky.

45
    Rozhodčí nepřidá ani sekundu a první poločas končí.

45

Skončil nám první poločas 8. kola Juniorské ligy, ve kterém domácí Baník Ostrava vede po 45. minutách nad FC Vysočina Jihlava 1:0. O jedinou branku se postaral v 19. minutě Kaša. Druhý poločas začne přibližně v 15:03.

46

47
    Baník se tlačí v začátku druhého poločasu dopředu, ale zatím ho obrana Jihlavy nepouští do zakončení.

48
    Baník dokázal dostat míč za záda Kotnoura, ale rozhodčí už před tím pískal pro ofsajd.

49
    A další šance Ostravy, která končí pro ofsajdové postavení.

52
    To je neuvěřitelné. Z pravé strany se dokázal dostat k míči PATRIK KUNDRÁTEK, který si vyškolil Kotnoura. Poslal mu míč mezi nohama do sítě.

54

54
    Centrovaný míč do pokutového území byl zblokovaný na další rohový kop.

55
    Tomuto rohovému kopu se už obrana Jihlavy ubránila.

56
    Jihlava se snaží kombinační hrou něco udělat s nepříznivým stavem, ale zatím se nedokáže přes dobře hrající obranu prosadit.

57
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Jakub Šašinka, přichází Tomasz Gomola.

59
    Obrovská příležitost Baníku ke vstřelení branky. Kundrátek dostal dobrou přihrávkou balón, ten nesobecky v pokutovém území přihrál na Krauta, který byl před bránou. Bohužel pro ostravské Kraut míč nedokázal zpracovat.

59
    Kundrátek chtěl znovu odcentrovat, ale tentokráte mu centr nesedl.

61
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Josef Opatřil, přichází Kamil Půda.

62
    Skvělá práce ostravských hráčů. Po přihrávce Půdy, který přes nohy jednoho hráče z jihlavské obrany našel Oldřicha Byrtusa, ten přihrál před pokutové území na PATRIKA KUNDRÁTKA, který přidává další branku Ostravy

63
    Jakub Teplý vidí od rozhodčího žlutou kartu.

65
    Po další kombinačním rozebraním jihlavské obrany přidává čtvrtou branku Ostravy střelou z hranice vápna OLDŘICH BYRTUS.

66
    Jihlava mohla vzápětí snížit, ale Pavlenka předvedl další fantastický zákrok!

67
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Martin Foltýn, přichází Marek Novák.

69
    Baník teď jasně ovládl zápas. Má více míč na svých kopačkách a více kombinuje.

71
    Hráči Jihlavy teď drží míč a snaží se kombinační hrou dostat do zakončení. Ale Ostrava Baníku je do ničeho nepouští.

73
    Kraut se dokázal uvolnit přes obranu Jihlavy, jeho střela ovšem letěla vysoko nad.

74
    Hra je teď přerušena. Půda potřebuje ošetření.

75
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Kamil Půda, přichází Ondřej Pyclík.

78
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Filip Dvořáček, přichází Aleš Čáp.

81
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Oldřich Byrtus, přichází Josef Celba.

81
    Závěr poločasu se nám hraje převážně ve středu hrací plochy. Ostrava je ale lepší, ale nedokáže se dostat do vážnějšího ohrožení branky Koutnora.