Mladá Boleslav – Opava 4:0 (kon.) | Příbram – Plzeň 2:4 (kon.) | Bohemians 1905 – Sparta 1:6 (kon.)
Karviná – Č. Budějovice 3:3 (kon.) | Liberec – Jablonec 1:0 (kon.)
Bohemians Praha 1905
1:6 (1:3)
AC Sparta Praha
Středa 04.09.2013, 15:00 • Vršovice. • Celostátní liga staršího dorostu

Já se s Vámi loučím a zase někdy na Bohemce na viděnou. (16:49:15)

Hosté dnes předvedli krásný fotbal, byla radost je pozorovat a po zásluze si odvážejí 3 body.

87
    Momentálně již není co popisovat, hosté již pomalu slaví.

81
    Sparta právě vstřelila branku!
    Autorem branky je KULHÁNEK JIŘÍ.

77
    13 minut před koncem, již nikdo nevěří ve výhru domácího celku. Přejme to, ale hostům, protože ti dnes celý zápas usilovně dřou a hra, kterou předvádějí si zaslouží obdiv.

74
    Hosté stále kontrolují hru a domácí se jen občas dostanou k míči.

70
    Dnešnímu utkání přihlíží 55 diváků.

69
    Na domácích je vidět zklamání. Ta atmosféra není dobrá a odráží se na psychice hráčů.

65
    Sparťané, již hrají sami se sebou. Neustále kombinují, ale finální střela jim nevychází, tak jak by si přáli.

63
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Čavoš Patrik, přichází Kulhánek Jiří.

61
    Sparta již kontroluje hru a neustále drží míč a snaží se něco dalšího vymyslet.

55
    Domácí mají značné problémy, nedokáží se, ani koncentrovat na hru.

53
    Autorem branky je TOML MARTIN. A hosté po další nádherné akci opět skórují. Stav utkání je již 1:5.

50
    Autorem branky je SHICK PATRIK. Sparta je jasně aktivnější. Hetrikem se blýskl Schick.
    Stav utkání 1:4.

46
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Matoušek Martin, přichází Sáček Michal.

46

Je za námi první poločas, který se odehrával podle očekávání. Sparta první půlku vyhrála 3:1. Druhý poločas začne cca. za 15 minut. Uvidíme, zda domácí celek dokáže zdramatizovat průběh zápasu.

44
    Hráči již dohrávají první poločas.

41
    Autorem branky je ZÁVIŠKA JAN. Hosté již mají náskok dvou branek a domácí to budou mít hodně těžké. Stav utkání 1:3.

40
    Tak z této výhody nevytěžili domácí hráči nic a Sparta jde do protiútoku.

40
    Domácí mají výhodu rohového kopu. Uvidíme co předvedou.

37
    Domácí kombinují s míčem, ale hosté jim nic nepovolují. Je to v celku očekávaný průběh utkání.

33
    Domácí se snaží kontrolovat míč a vyprovokovat soupeře k faulu.

30
    Autorem branky je SCHICK PATRIK. Co dodat. Dnes jednoznačně nejlepší hráč hostů střílí druhou branku. Stav utkání 1:2.

27
    Hosté se opět snaží o útok a domácím nezbývá nic jiného,než bránit a spoléhat na rychlé protiakce.

25
    Nyní sledujeme dost nepřesností.

23
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Autorem branky je ARTEMUK ROMAN. Neutekli ani tři minuty a z penalty je náhle srovnáno. Stav utkání 1:1.

20
    Autorem branky je SCHICK PATRIK. Hosté se nečekaně prosazují a to po krásné souhře na jejímž konci stanul Schick a vsítil branku. Stav utkání 0:1.

19
    Jakub Nečas se ocitl sám před Dočekalem a posunul míč na Patrika Čavoše, který ve vyložené šanci minul. Stav utkání je nadále 0:0.

15
    Hosté se začínají probouzet a to přináší spousty šancí na jejich straně, ale hráči Bohemians se zatím dokáží bránit.

12
    Odpískán útočný faul hostí. K míči se tedy dostali domácí a momentálně se snaží zklidnit hru.

10
    Za hosty pálil Jan Záviška a Petr Dočekal měl plné ruce práce. Po odraženém míči se vrhl Jakub Nečas a rovněž pohotově vypálil. Petr Dočekal nakonec ustál i tuto šanci hostí. Stav tak nadále zůstává 0:0.

6
    Ovšem, nyní hosté zahrozili, ale Petr Dočekal nemusel vůbec zasahovat a jen pohledem kontroloval míč.

4
    Sparta si snaží podržet míč, ale moc se jí to nedaří. Nedokáže, totiž přejít přes střed hřiště, kde pracuje obrana domácího celku.

2
    Hraje se teprve druhá minuta a Jan Hrdina musel poprvé v dnešním zápase zasahovat a jen jeho zásluhou je stav stále 0:0.

1
    V úvodní minutě jsou zatím domácí aktivnější celek a zjevně dnes budou tvořit hru.

1

Rozehrávat bude Bohemka.

Hráči již vstupují na trávník. Domácí hrají v zelených a hosté v rudých dresech.

Nechme se tedy překvapit. Jen jedno je jasné. Body dnes zůstanou v Praze. To, který tým si je odnese se dozvíme cca. v 16:45.

Bohemians Praha 1905 okupují 12. pozici. Prozatím nasbírali 8 bodů, ale doma se jim letos moc nedaří. Na vlastním fotbalovém stánku, totiž dokázali urvat pouze bod za remízu s Plzní.

Lídrem tabulky jsou momentálně hosté ze Sparty. Na svém kontě mají 19 bodů. Venku, z toho Sparta nasbírala 12 bodů.

Dobrý den. Zdravím, všechny fanoušky dorosteneckého fotbalu.
    Dnes je na programu 8.kolo, mezi domácí Bohemians Praha 1905 a Spartou Praha. Toto kolo, tedy přináší zajímavé pražské derby. Výkop je naplánovaný na 15 hodinu, tak se přijďte podívat a podpořit své hráče.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Jakub Zapletal

Branky: 23. Artemuk (pen.) – 20. Patrik, 30. Patrik, 41. Jan, 50. Patrik, 53. Martin, 81. Jiří

Bohemians Praha 1905: Dočekal- Jelínek, Rothe, Pechr, Horký, Habrun, Bláha, Trnka, Káš, Artemuk a Kalaš.
    Náhradníci: Hořák, Grohmann, Kostka, Fotr, Kučera, Přibyl a Šrámek.

AC Sparta Praha: Hrdina-Záviška,Toml, Kadlec, Sulovský, Čavoš, Schick, Nečas, Mejdr, Vokoun a Matoušek.
    Náhradníci: Piško, Hovorka, Moravec, Kulhánek, Sáček, Špaček a Zavadil.

Rozhodčí: Hlavní: Kovařík. Pomezní: Kotalík a Kučera.