Čtvrtek 05.09.2013, 20:15 • Generali Arena • Přípravný zápas

AC Sparta Praha – ŠK Slovan Bratislava 1:0 (1:0)

Ofsajdy: 1:2
    Fauly: 10:11
    ŽK: 0:1
    ČK: 0:0 (22:08:51)

Sparta poráží Slovan Bratislava 1:0. O vítězství letenského celku rozhodla přesně mířená hlavička Marečka, který vstřelil ve 43. minutě svou první branku v prvním startu v dresu Sparty.

To je z Prahy pro dnešek vše. Nezbývá mi nic jiného, než vám popřát hezký zbytek čtvrtečního večera. Nejen u fotbalového přenosu brzy na počtenou.

90
    Nastavovat se nebude, rozhodčí už má v ústech píšťalku.

90
    Shick byl ve vápně evidentně přidržen Gorisitem, sudí Příhoda ale nepíská.

89
    Slovan se snaží o vytvoření tlaku. Vittek zakončoval z rohu pokutového území a Čecha neohrozil.

88
    Gorisito si píchl míč kolem Čecha, ale míč končí za brankovou čarou. Odkop od brány bude zahrávat brankář domácích.

87
    Sparťané postupovali do rychlého protiútoku, ale dobře zasáhl Niňaj.

86
    Bratislava zlepšila ve druhé půli hru, domácím se vyrovnala i co se počtu střel týče. Vyrovnávací branku se jim ale vstřelit nedaří. Čas se krátí...

85
    ... Hlohovský našel v pokutovém území Grendel, ale jeho pokus se mezi tři tyče Čechovy brány nevešel.

85
    Sýkora kombinuje na vlastní polovině s Holkem, ale defenziva Sparty následně chybuje. Slovan bude zahrávat volný přímý kop.

Věděli jste, že…?
    Bývalý slavistický útočník Pavel Fořt je v aktuálním ročníku Corgoň ligy s pěti zásahy nejlepším střelcem Slovanu.

83
    Závěr zápasu doprovází velký počet střídání na obou stranách. Hra tedy výrazně ubrala na obrátkách.

81
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Konaté, přichází Kučera.

80
    Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Žofčák, přichází Serra.

80
    Sparťané znovu mění kapitána. Bednář byl střídán a kapitánskou pásku navlékne Holek. Na hřiště se podívá sedmnáctiletý Shick, který včera zářil v utkání juniorky, kdy nasázel hattrick.