Prešov – Michalovce 0:1 (kon.) | Vítkovice – Poprad 6:1 (2:1 po s.n.) | Třinec – Olomouc 5:3 (kon.)
Košice – Zvolen 6:2 (kon.) | Litvínov – Mladá Boleslav 1:2 (kon.) | Jihlava – Havlíčkův Brod 1:2 (kon.)
Most – Kadaň 3:5 (kon.) | Děčín – Bílina 3:2 (kon.) | Šumperk – Opava 7:1 (kon.)
Lipt. Mikuláš – Martin 3:6 (kon.) | Technika Brno – SHK Hodonín 3:6 (kon.) | Havířov – Poruba 2011 4:1 (kon.)
Zlín – Trenčín 4:2 (kon.) | Žďár n/S – Mor. Budějovice 7:2 (kon.) | Břeclav – Prostějov 2:1 (kon.)
Val. Meziříčí – Orlová 0:0 (18:00)
HC Děčín
3:2 (0:0, 1:1, 2:1)
HC Draci Bílina
Čtvrtek 05.09.2013, 18:00Přípravné zápasy

58:54
    Jenže ne na moc dlouho, Hartman dvě minuty za podražení.

56:50
    Hostující Novák dostává dvě minuty za podražení.

54:41
    Domácí Šetka dvě minuty za hrubost.

44:12
    Polák dvě minuty krosček.

42:23
    Stejný hráč následně inkasuje dvě minuty za podražení.

39:25
    Hosté jdou do čtyř. Havlůj dvě minuty za držení.

37:47
    Další vyloučení Děčína, dvě minuty inkasuje Chládek za napadení a hosté budou hrát minutu a půl přesilovku 5 na 3.

37:19
    Domácí Bulva dostává dvě minuty za podražení.

34:25
    Kolář obdržel dvě minuty za nevybíravý zákrok na Vacka a zbytečně tak oslabuje svůj tým. Inkasuje 2+10 minut za úder do oblasti hlavy a krku.

23:02
    Kabeláč dvě minuty za podražení.

18:51
    Ale opět tu bude oslabení pro Děčín. Oliverius dvě minuty za držení. Hosté budou hrát 4 na 3.

18:17
    Síly na ledě se vyrovnají. Na trestnou lavici putuje hostující Salač na dvě minuty za sekání.

17:00
    Moc dlouho ale kompletní nebyli, je tu další vyloučení. Na trestnou lavici putuje Bulva za nedovolené bránění.

14:59
    Jenže nyní musel nedovoleně zastavit Saska pronikajícího hráče hostí, který už byl před Lavingerem a obdržel dvě minuty za pád pod nohy.

12:32
    Faigl viděl dobře připraveného Šetku, kterému však puk přeskočil hokejku a z akce nic nebylo. Poté byl u mantinelu faulován Kuchynka a hosté půjdou do čtyř. Šikl 2+10 minut za vražení na hrazení a osobní trest.

07:43
    Je tu další vyloučení Děčína, na trestnou putuje Zika za hákování. Hosté budou hrát krátkou přesilovku 5 na3.

06:01
    Hostům se zatím stále nedaří rozehrávka, až nyní projel do pásma Děčína jeden z hráčů Bíliny, byl však zastaven Kaltenböckem. Dvě minuty podražení.

02:32
    Zika obdržel dvě minuty za hákování a hosté tak mají k dispozici přesilovou hru.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 33. Kuchynka (Chládek), 51. Oliverius (Procházka), 60. Kuchynka – 27. Pozděna (Dostál), 56. Hrubant (Kýhos)

HC Děčín: Lavinger (Formánek) – Procházka, Motejlek, Kaltenböck, Bulva, Saska, Molnár – Drnec, Oliverius, Zika – Faigl, Chládek, Vacek – Šetka, Hanzl, Kuchynka
    HC Draci Bílina: Melichar (Horák) – Pozděna, Dostál, Havlůj, Kolář, Jirkovský, Kabeláč – Polák, Kunrt, Novák – Hartman, Šrámek, Šikl – Kýhos, Hrubant, Hrdlička – Salač, Böhm, Malec – Cerman, Pavlata