Prešov – Michalovce 0:1 (kon.) | Vítkovice – Poprad 6:1 (2:1 po s.n.) | Třinec – Olomouc 5:3 (kon.)
Košice – Zvolen 6:2 (kon.) | Litvínov – Mladá Boleslav 1:2 (kon.) | Jihlava – Havlíčkův Brod 1:2 (kon.)
Most – Kadaň 3:5 (kon.) | Děčín – Bílina 3:2 (kon.) | Šumperk – Opava 7:1 (kon.)
Lipt. Mikuláš – Martin 3:6 (kon.) | Technika Brno – SHK Hodonín 3:6 (kon.) | Havířov – Poruba 2011 4:1 (kon.)
Berani Zlín – Trenčín 4:2 (kon.) | Žďár n/S – Mor. Budějovice 7:2 (kon.) | Břeclav – Prostějov 2:1 (kon.)
Val. Meziříčí – Orlová 0:0 (18:00)
HC Dukla Jihlava
1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
HC Rebel Havlíčkův Brod
Čtvrtek 05.09.2013, 17:30 • Horácký zimní stadion • Přípravné zápasy

54:55
    Dukelská šance na vyrovnání stále žije. Karol Korin dostává dvě minuty za napadení a Jihlava tak bude hrát přesilovku.

45:56
    Síly na ledě se srovnají. Tomáš Čachotský byl faoulován a dvě minuty dostáva za sekání Petr Štěpánek.

44:23
    Už to ale neplatí. Hra se přesunula před branku Jihlavy, kde se dopustil faulu Michal Důras. Dostává tak dvě minuty za hákování.

41:04
    Závěrečnou část nezahajují hosté nejlépe. Marek Drtina dostává dvě minuty za držení protihráče. Přesilovka pro Duklu.

38:46
    Petr Štěpánek, který byl před několika málo okamžiky v šanci, usedne na trestnou lavici – dvě minuty, hákování.

35:13
    Roman Mikeš sice nyní byl na ledě bez helmy, ale podle mne se nezapojil do hry. Tomáš Čachotský si to následně dost důrazně vysvětluje s Hejdukem, ale nedá se nic dělat. "Mikš" dostává dvě minuty za nedovolenou výstroj.

33:40
    Občas je neuvěřitelné, v jakých situacích dokáže malý Roman Mikeš udržet puk. Nyní jej u mantinelu zahákoval Tomáš Kolafa a odchází na dvě minuty na trestnou lavici za hákování.

31:52
    Rebel naložil s přesilovou hrou velice velice špatně. V situaci dva na jednoho ujel s Tomášem Čachotským Matič Podlipnik a Radkovi Novotnému nezbylo nic jiného, než se provinit nedovoleným bráněním – dvě minuty.

31:18
    Havíčkův Brod bude moci zvýšit svoje vedení. Janis Andersons (JIH) dostává dvě minuty za krosček.

09:34
    Popravdě jsem si teď myslel, že vyloučen bude další hráč Brodu a také to tak vypadalo, protože David Rittich vyjížděl z klece. Nakonec ale dostává dvě minuty hráč Dukly Lukáš Jícha. Talentovaný hokejista se provinil vysokou holí a je vyloučen na dvě minuty.

07:20
    Dukla si zahraje přesilovou hru. Martin Vágner dostává dvě minuty za krosček.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 40. Důras (Podlipnik, Dobrovolný) – 31. Číp, 51. Milfait (Chlubna, Vágner)

HC Dukla Jihlava: Rittich (Sáblík) – Andersons, Zadražil, Dobrovolný, Podlipnik, Kaláb, Štebih, M. Jícha – Čachotský, Mikeš, Malec – Důras, Velecký, Prokš – Střecha, L. Jícha, Krupka – Kuřítko, Kadlec, Jaroš
    HC Rebel Havlíčkův Brod: Dolejš (Novák) – Kolafa, Novotný, Vágner, Drtina, Semrád, Korin, Zítka – Havel, Polodna, Musil – Rytnauer, Endál, Berger – Štěpánek, Číp, Maliník – Chlubna, Stehlík, Milfait

Rozhodčí: Hejduk – Kotlík, Rittich