Ne – Bonusia Ostrava 12:2 (kon.) | Olomouc – Královské Vinohrady 4:2 (kon.) | Jihlava – Děkanka 1:2 (kon.)
Bohemians - NE – Liberec 6:2 (kon.) | Vítkovice – ELITE PRAHA 12:1 (kon.) | Chodov – Židenice 4:0 (kon.)
FbŠ pipni.cz Bohemians
6:2 (0:1, 3:0, 3:1)
Crazy girls FBC Liberec
Pátek 06.09.2013, 20:00 • SH Děkanka • ČEZ Extraliga žen

To je pro dnešní večer vše, přeji vám dobrou noc.

Je konec. Bohemians v prvním kole extraligy porážejí Liberec 6:2. Liberec po první třetině vedl, ve druhé třetině se ale projevila převaha domácích, které třemi góly skóre otočily. Ve třetí třetině Bohemka svůj náskok ještě navýšila.
    Nejlepšími hráčkami zápasu jsou vyhlášeny Eva Krauskopfová za Liberec a Iveta Hyršlová za Bohemians.

60:00

59:50
    Poslední šance pro Liberec na korekci skóre. Rozehrávka z rohu.

59:25
    Liberecké hráčky se teď nemohou dostat na polovinu Bohemians.

58:50
    Liberec v náporu.

58:00
    O osudu utkání je zřejmě rozhodnuto, i když Liberec se hodně snaží. Zapomíná ale na zadní vrátka, čehož teď mohla využít Surá, Vokatá ji ovšem vychytala.

55:35
    A je tu další branka. Po přihrávce Vavrečkové se prosazuje ANDREA SATÝNKOVÁ. Asistence: Karin Vavrečková

55:08
    Nahození ANDREY VOJNAROVÉ si našlo skrz klubko těl na brankovišti až do branky. Asistence: Zuzana Jelínková

54:10
    Přesilovka dostala Liberec do tempa, ten teď svírá svého soupeře. Zatím marně.

52:50
    V závěru oslabení se na steč vydala Šmídová a domácí obrana s ní měla problémy. Vyřešila je až Vokatá. Domácí jsou už v plném počtu.

51:45
    Pěkná střela Leierové proletěla jen těsně vedle růžku domácí branky.

51:05
    Liberecké hráčky se brzy dostaly do šance. Po dvou křižných přihrávkách střílela Koníčková. Její pokus ke brance ani nedojel.

50:50
    Karin Vavrečková odchází na trestnou lavici, 2 minuty hrubost.

50:30
    Satýnková znovu v šanci. Její střelu likviduje Vokatá.

49:30
    Šmídová prostrčila před branku na Satýnkovou. Ta byla zablokována obránkyněmi Liberce.

48:40
    Další z mnoha závarů před libereckou brankou gólem nekončí.

47:56
    Liberec právě vstřelil branku!

Liberec se ubránil a do protiútoku vyrazila EVA KRAUSKOPFOVÁ, která se s ničím nepárala a od mantinelu překonává Christianovou. Asistence: Hana Koníčková

Lukáš Vacuška

Branky a nahrávky: 21. Hyršlová (Žůrková), 30. Černá (Bočanová), 38. Šmídová (Burdová), 42. Surá (Poláková), 56. Vojnarová (Jelínková), 56. Satýnková (Vavrečková) – 10. Urbanová (Moťková), 48. Krauskopfová (Koníčková)

FbŠ pipni.cz Bohemians: Christianová (Brunclíková) – Zielenkiewicz, Vavrečková. Jelínková, Chelstowská, Hyršlová, Žůrková, Nguyen, Nemravová, Surá, Šmídová, Poláková, Černá, Vojnarová, Satýnková, Jarešová, Burdová, Bočanová, Reischlová
    Crazy girls FBC Liberec: Vokatá (Nikodýmová) – Dostalíková, Bečková, Urbanová, Leierová, Koníčková, Hubáčková Z., Imlaufová, Moťková, Helmová, Hubáčková T., Šípová, Kabeláková, Mlejnková, Ježková, Krauskopfová

Rozhodčí: Sochůrek, Šuvada