Mladá Boleslav – Č. Budějovice 2:1 (kon.) | Jihlava – Slavia 0:1 (kon.) | Olomouc – Třinec 2:5 (kon.)
Kometa Brno – Zlín 2:3 (kon.) | Havířov – Poruba 2011 4:3 (kon.) | Ústí n/L – Chomutov 0:3 (kon.)
Písek – Hr. Králové 2:3 (kon.) | Vítkovice – Vsetín 9:1 (kon.) | Kladno – HC Litvínov 4:1 (kon.)
Letňany – K. Vary 1:2 (kon.) | Liberec – Pardubice 4:5 (0:2 po s.n.) | Sparta – HC Plzeň 1:3 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
9:1 (1:0, 3:1, 5:0)
VHK ROBE Vsetín
Sobota 07.09.2013, 13:00 • ČEZ ARÉNA Ostrava • Extraliga staršího dorostu

59:56
    Za napadení je z domácího celku vyloučen Dominik Rudl, a to na 5 minut + do konce utkání. Velmi otřesený Bohdan Dobiáš za pomoci spoluhráčů a kustoda po chvíli odjíždí na střídačku.

57:28
    Vsetínu se naskytla možnost krátké přesilové hry 5na3. Za krosček vyloučen Kryštof Beneš.

55:56
    Vylučování nebere konce. Dominik Volný (VIT) bude pykat dvě minuty za sekání.

53:07
    Vlastimil Malina (VIT) – hákování.

51:31
    Další trest na straně Vsetína – Dominik Hohl inkasoval 2+10 za úder do oblasti hlavy a krku. Dvouminutový trest za něj odpyká Martin Škrabánek.

50:46
    Ondřej Grygar (VSE) vyloučen na dvě minuty za sekání.

46:51
    Dlouho trvající výhoda Vítkovic skončila, Petr Miko (VSE) je dalším vyloučeným hráčem utkání – odpyká si dvouminutový trest za krosček.

43:54
    Autor šestého gólu Vítkovic Daniel Spratek vyloučen na dvě minuty za hákování.

41:41
    Výhoda Vsetína netrvala dlouho. Ivo Svozílek si odpyká dvě minuty za nedovolené bránění.

41:33
    Kryštof Beneš (VIT) vyloučen na dvě minuty za faul loktem.

38:31
    Další vyloučení, tentokráte na straně domácího celku. Dvě minuty za podražení si vykoledoval Šimon Stránský.

36:11
    Dominik Hohl (VSE) bude pykat za podražení. Vítkovice si tak vyzkoušejí přesilovou hru 4na3.

35:07
    Vylučuje se na obou stranách. Dvě minuty za krosček si odpyká Ondřej Tydlačka (VSE), Dominik Rudl (VIT) putuje za katr za faul loktem.

26:34
    Vyloučení na obou stranách. Z týmu Vítkovic vyloučen Kryštof Beneš, z celku hostů pak Ondřej Tydlačka – oba si odpykají dvě minuty za hrubost.

20:00
    Domácí půjdou do tří. Současně se sirénou vylučuje sudí Jeřábek Tomáše Jáchyma – vysoká hůl.

19:35
    Také hosté si zahrají přesilovou hru – za napadení je na dvě minuty vyloučen Lukáš Slánský (VIT).

16:27
    Prvním vyloučeným zápasu je Daniel Willert (VSE). Hostující útočník si odpyká dvě minuty za zbytečné podražení Rudla za Waneckiho brankou.

Simona Volníková

Branky a nahrávky: 20. Beneš (Malina), 23. Hartmann (Slánský), 28. Slánský (Hartmann), 29. Beneš, 43. Šendera (Puzič), 44. Spratek (Šendera), 50. Kafka (Stránský), 53. Stránský (Charvát, Rudl), 56. Spratek (Stránský) – 26. Hořanský (Miko)

HC Vítkovice Ridera: Wanecki (Zavadil) – Rudl, Puzič, Šendera, Čechman, Fajkus, Krčmář, Krenželok, Charvát – Stupka, Volný, Jáchym, Kafka, Malina, Slánský, Beneš, Stránský, KOrec, Hartmann, Spratek, Stoklásek
    VHK ROBE Vsetín: Gottwald (Behný) – Hohl, Rypar, Svozílek, Lejska, Metelka, Haničák – Grygar, Tydlačka, Mikula, Blahunek, Miko, Hořanský, Dobiáš, Willert, Světlík, Škrabánek

Rozhodčí: Jeřábek J. – Barteček, Vengřín