FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
1:1 (1:1)
MŠK Rimavská Sobota
sk Neděle 08.09.2013, 15:30 • TJ Dolná Ždaňa • MONACObet liga

Videli sme zápas, ktorý mal viac vzrušenia v druhom polčase, ale celkovo to bol len priemerný zápas. Oba góly padli v prvom polčase, keď skóre otvoril Kurák a vyrovnával domáci Kamas. Zápas sa zaslúžene skončil remízou.

Najbližší domáci zápas odohrajú hráči Pohronia doma 29.9.2013 o 15:00 proti minuloročnému ligistovi, keď ich súperom bude Tatran Prešov.

Nateraz sa s vami lúčim a prajem príjemný zvyšok nedele. (17:23:09)

90
    Striedanie v tíme MŠK Rimavská Sobota: z ihriska odchádza Kostúrik, prichádza Zvara.

90
    Žlutou kartu dostává Kurák (MŠK Rimavská Sobota).

89
    Hostia rozohrávajú z vlastnej polovice, momentálne budú zahrávať autové vhadzovanie.

88
    Domáci sa pokúšajú ešte niečo vymyslieť, zatiaľ bez výsledku.

87
    Rohový kop domáceho Pinku sa z pohľadu domácich skončil opäť neúspešne.

86
    Za faul v strede ihriska videl žltú kartu Ometák.

85
    Rohový kop zahrával Pinka ale hostia si s ním poradili, loptu poslali do autu.

83
    Ofsajd hostí, ktorý bol ale veľmi diskutabilný, čo dávajú najavo aj hosťujúci fanúškovia.

82
    Útok Sedliaka po ľavej strane ale traja hostia ho o loptu obrali.

80
    Center Luptáka z pravej strany domáci odvrátili.

79
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Bobor, prichádza Zvara.

78
    Útočný faul Sedliaka v 16-ke hostí.

77
    Striedanie v tíme MŠK Rimavská Sobota: z ihriska odchádza Jánošík, prichádza Lupták.

76
    Parádna strela Kuráka, ktorému paradoxne priťukol Blaho, ale Gramblička pohotovo vyrazil a následne loptu chytil.