FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
1:1 (1:1)
MŠK Rimavská Sobota
sk Neděle 08.09.2013, 15:30 • TJ Dolná Ždaňa • MONACObet liga

Videli sme zápas, ktorý mal viac vzrušenia v druhom polčase, ale celkovo to bol len priemerný zápas. Oba góly padli v prvom polčase, keď skóre otvoril Kurák a vyrovnával domáci Kamas. Zápas sa zaslúžene skončil remízou.

Najbližší domáci zápas odohrajú hráči Pohronia doma 29.9.2013 o 15:00 proti minuloročnému ligistovi, keď ich súperom bude Tatran Prešov.

Nateraz sa s vami lúčim a prajem príjemný zvyšok nedele. (17:23:09)

90
    Striedanie v tíme MŠK Rimavská Sobota: z ihriska odchádza Kostúrik, prichádza Zvara.

90
    Žlutou kartu dostává Kurák (MŠK Rimavská Sobota).

89
    Hostia rozohrávajú z vlastnej polovice, momentálne budú zahrávať autové vhadzovanie.

88
    Domáci sa pokúšajú ešte niečo vymyslieť, zatiaľ bez výsledku.

87
    Rohový kop domáceho Pinku sa z pohľadu domácich skončil opäť neúspešne.

86
    Za faul v strede ihriska videl žltú kartu Ometák.

85
    Rohový kop zahrával Pinka ale hostia si s ním poradili, loptu poslali do autu.

83
    Ofsajd hostí, ktorý bol ale veľmi diskutabilný, čo dávajú najavo aj hosťujúci fanúškovia.

82
    Útok Sedliaka po ľavej strane ale traja hostia ho o loptu obrali.

80
    Center Luptáka z pravej strany domáci odvrátili.

79
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Bobor, prichádza Zvara.

78
    Útočný faul Sedliaka v 16-ke hostí.

77
    Striedanie v tíme MŠK Rimavská Sobota: z ihriska odchádza Jánošík, prichádza Lupták.

76
    Parádna strela Kuráka, ktorému paradoxne priťukol Blaho, ale Gramblička pohotovo vyrazil a následne loptu chytil.

75
    Ozývajú sa teraz aj domáci fanúškovia, a rovnako aj hostia.

74
    Žlutou kartu dostává Rubint (MŠK Rimavská Sobota).

73
    Strela Sekereša z uhla tesne nad bránkou Kostolanského.

73
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Abrahám, prichádza Paraj.

72
    Dopredu sa dostával Bobor, ale včasným vybehnutím Kostolanský loptu chytil.

71
    Prekvapivá technická strela Kuráka, končí sa však vedľa Grambličkovej bránky.

70
    Pokus o kolmé vysunutie Kostúrika končí ofsajdom.

69
    Dnešné stretnutie sleduje 651 divákov.

68
    Loptu od svojej bránky zahrával Kostolanský, ale nič zaujímavé z toho nevzniklo.

67
    Kamas dostal spätnú prihrávku v 16-ke a poslal tvrdú strelu do brvna!

66
    Rohový kop zahratý, lopta odvrátená, následná strela spoza 16-ky po dvoch tečoch končí v rukách Grambličku.

65
    Po ľavej strane unikal jeden z hosťujúcich hráčov a Pinka zrazil loptu na roh.

64
    Striedanie v tíme MŠK Rimavská Sobota: z ihriska odchádza Válovčan, prichádza Kobol.

63
    Center Bobora z pravej strany na Páleníka, avšak zasiahol Kostolanský a lopta sa k domácemu hráčovi ani nedostala.

62
    Priamy kop domácich z približne 25 metrov zahral bombou Sekereš, ale na smolu domácich smerovala priamo na Kostolanského.

60
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Rybanský, prichádza Sedliak.

58
    Center Abraháma, ale len do rúk Kostolanského.

57
    Veľká šanca aj na opačnej strane , ale tá sa taktiež gólom neskončila.

56
    Pohotový refelxný zákrok Grambličku po strele Kostúrika.

55
    Útočný faul Bobora v 16-ke. Domáci fanúškovia protestujú ale nič im to nieje platné.

54
    Technická strela Blaha z uhla končí tesne vedľa Kostolanského bránky.

53
    Center do Kostolanského 16-ky posielal Blaho ale hostia odvrátili.

52
    Opäť sa hrá dlhšiu dobu v strede ihriska.

50
    Priamy kop Blaha zo stredu ihriska priamo na nohu Bobora a ten posiela sám nekrytý loptu nad bránku.

49
    Faul Poliacha v strede ihrsika.

Kolmá prihrávka na voľného Kostúrika a ten sám pred Grambličkom posiela loptu priamo do neho.

48
    Ďalší priamy kop z 30 metrov posielajú hostia priamo do rúk Grambličku, bez tečovania a ten v pohode kryje.

47
    Opäť faul v strede ihriska, priamy kop hostí zo stredu ihriska.

46
    Útočný faul Abraháma pri rohovej zastávke.

46
    Začal druhý polčas.

V prvom polčase sme videli málo zaujímavý zápas, keď obe možnosti na skórovanie sa skončili gólom. Stav je teda vyrovnaný 1:1. Druhý polčas začne približne o 14 minút.

Prvý polčas skončil.

44
    Séria nepresností v strede ihriska.

43
    Útočný faul Jánošíka v Grambličkovej 16-ke.

42
    Priamy kop Kuráka na dvakrát Gramblička chytil.

41
    Faul Krivjančina 25 metrov pred domácou 16-kou.

40
    Pohronie dalo gól!

Najskôr po centri na Páleníka sa domáci fanúškovia chytali za hlavy keď loptu tečoval špičkou kopačky len do žrde, ale následnú odrazenú loptu poslal prízemnou strelou, ktorá bola ešte tečovaná do bránky Zdenko KAMAS.

38
    Šancu na ohrozenie pochoval Abrahám, ktorý loptu vysoko na bránu.

37
    Priamy kop zo zaujímavej vzdialenosti pre domácich po faule na Abraháma.

36
    Center Jánošíka zrazil Gramblička len pred hosťujúceho hráča, ale ten z uhla prekopol ležiaceho Grambličku ale aj bránku.

35
    Nebezpečenstvo z rohového kopu nateraz zažehnané.

34
    Vpredu sú hostia a center je zrazený na rohový kop.

33
    Priamy kop zo stredu ihriska bude zahrávať Kamas.

32
    Autové vhadzovanie Pinku na Abraháma, ten však nespracoval a nasleduje odkop od Kostolanského bránky.

31
    Sekereš zakopol loptu do autu, lebo na ihrisku ležal Kostúrik. Hrá sa však už ďalej.

30
    Priamy kop smeroval na nohu Kostúrika, ale ten nespracoval a bude nasledovať odkop od Grambličkovej bránky.

29
    Po ľavej strane unikal Válovčan, bol faulovaný, nasleduje priamy kop.

28
    Domáci Abrahám zahrával rohový kop, ale hostia to bezpečne vyriešili k svojej spokojnosti.

27
    Stále sa hrá len v strede ihriska, sledujeme veľmi nudný zápas.

25
    Center hostí do 16-ky, odvrátil domáci hráč Blaho.

24
    Krivjančin zakiksoval a lopty sa zmocnil Kostúrik, situáciu však nakoniec vyriešil Pinka odkopom lopty do autu.

23
    Strela Kamasa spoza 16-ky, ale nepresne vedľa Kostolanského bránky.

22
    Rohový kop predlžoval ešte jeden z rimavskosoboťanov, ale lopta skončila v aute.

21
    Center Gálika odvrátený na rohový kop.

20
    Hrá sa stále málo záživný futbal, väčšinou v strede ihriska.

19
    Odkopávať od bránky bude Kostolanský.

18
    Domáci vsádzajú zatiaľ všetko len na dlhé nakopávané lopty, ale táto taktika sa nevypláca.

17
    Svojimi hlasivkami hosťom pomáhajú aj dve desiatky skalných fanúšikov.

15
    Hostia zatiaľ dominujú v strede ihriska, ale prakticky okrem gólu ešte nebola ohrozená žiadna bránka.

14
    Domáci mali dve autového vhadzovania v blízkosti 16-ky, ale obe vyriešili len "nahrávkou" súperovi.

13
    Center Blaha do 16-ky hlavu Páleníka nenašiel.

11
    Priamy kop Pinku do 16-ky a takmer z bránkovej čiary odhlavičkoval hráč hostí.

10
    Hostia opäť vpredu, ale skončilo sa to len odkopom od Grambličkovej brány.

8
    Rimavská Sobota dala gól!

Brankár hostí dostal spätnú prihrávku od svojho hráča a rozohral loptu dlhým výkopom dopredu, loptu prevzal s neuveriteľným zrýchlením Mário KURÁK a zoči-voči Grambličkovi sa nemýlil.

6
    Stále sa hrá len okolo stredu ihriska, bez ohrozenia brankárov oboch tímov.

5
    Center Pinku do 16-ky, ale bol niekoľkými hlavičkami odvrátený.

4
    Hra sa zatiaľ odvíja len medzi 16-kami.

3
    Kamas opäť stiahol hráča hostí od zadu na ihrisko a videl žltú kartu.

2
    Faul Kamasa v strede ihriska, zatiaľ sa to obišlo len s dohovorením od hlavného rozhodcu Weissa.

1
    Domáci nastúpili v modrých dresoch, hostia v bielych.

1
    Stretnutie práve začalo.

Úvodné zostavy:

FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: Gramblička – Pinka, Sekereš (K), Krivjančin, Blaho, Rybanský, Kamas, Ometák, Abrahám, Bobor, Páleník

MŠK Rimavská Sobota: Kostolanský – Gálik, Gálik, Poliach, Nilaš, Kostúrik, Jánošík, Válovčan, Sivčevič, Rubint (K), Kurák, Migaľa

Rozhodca: Weiss – Vindiš, Ferenc.

Dobrý deň. Reprezentačná prestávka sa netýka druhej ligy, a preto vás vítam pri zápase domáceho tímu FK Pohronie a hosťujúceho tímu MŠK Rimavská Sobota.

Po siedmych kolách je na tom oveľa lepšie hosťujúci tím, ktorý ešte neprehral a má bilanciu 2-5-0. Domáci sú na tom podstatne horšie, keď vyhrali jediný zápas a majú hrozivé skóre 4:15. Uvidíme teda či sa domácim podarí prekročiť svoj tieň a pripravia Rimavskej Sobote prvú prehru v súťaži.

Všeobecne sa dá očakávať vyrovnaný zápas, o čom svedčia aj vypísané kurzy. Na výhru Pohronia je kurz 2,71, ak niekto verí viac Rimavskej Sobote môže využiť kurz 2,45. V prípade, že svojho favorita nemáte na remízu je stanovený kurz 3,00.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 15:30.