Jihlava – Havířov 2:1 (kon.) | Benátky n/J – Beroun 3:4 (kon.) | Most – Litoměřice 2:7 (kon.)
Mladá Boleslav – Šumperk 6:1 (kon.) | Motor ČB – Havlíčkův Brod 0:3 (kon.) | Ústí n/L – Kadaň 2:3 (kon.)
Olomouc – Třebíč 3:1 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
0:3 (0:0, 0:2, 0:1)
HC Rebel Havlíčkův Brod
Středa 11.09.2013, 17:30 • Budvar aréna • 1. liga (ČR)

58:12
    Lukáš Havel mohl podtrhnout zmar domácích, ale trefil pouze horní tyč.

58:12
    Chmelíř fauloval unikajícího Havla a je nařízeno trestné střílení!

52:03
    Ondřej z hranice brankoviště jen těsně minul.

50:53
    Dnešní utkání sleduje 5814 diváků!

50:25
    Motoru dnes není souzeno! Melka netrefil odkrytou branku!

49:47
    Roman Maliník (HBR) – 2 minuty za sekání. Jihočeši budou hrát půl minuty pět na tři.

48:16
    Marek Drtina (HBR) – 2 minuty za držení. Šance pro Motor na bleskovou korekci.

47:57
    Jan Berger trei po přihrávce z rohu kluziště pravou tyč.

45:42
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Rebelové skórují snad z první střely na branku ve třetí třetině. Dvořáček obkroužil celé pásmo i branku, předložil kotouč před prázdnou branku ROMANU MALINÍKOVI, jenž pohodlně doklepl puk do sítě. Asistence: David Dvořáček a Petr Štěpánek.

42:10
    Miroslav Třetina se dostal k volnému kotouči, z kruhu vystřelil a Dolejš udržel kotouč jen se štěstím na hřbetu lapačky.

39:09
    Lukáš Chmelíř (CEB) – 2 minuty za vysokou hůl. Před koncem třetiny je tu vítaná úleva pro zadáky hostí.

36:37
    Marek Drtina (HBR) – 2 minuty za vysokou hůl. Chvilku před přestávkou má Motor možnost snížit.

30:47
    Mavrojanidis našel před brankou volného Šachla, který svoji tutovku zahodil. Kolik stoprocentních příležitostí domácí potřebují na první gól?

28:51
    Neuvěřitelný závar před Dolejšem nekončí brankou! Domácí vykombinovali soupeře až do brankoviště, ale Melka nedokázal dopravit kotouč do sítě.

27:56
    Tomáš Semrád (HBR) – 2 minuty za držení. Motor bude hrát přesilovku 4 na 3 a publikum si žádá gól!

27:31
    Jan Novák se krásně protáhl až před branku, ale jeho bekhendový blafák zlikvidoval Dolejš.

27:23
    Vyloučení na obou stranách. Domácí David Kuchejda si dvě minuty odsedí za hrubost, hostující Novotný za vysokou hůl. Hraje se ve čtyřech.

26:08
    Prokop nezvládl souboj za brankou s Štěpánkem, ten předložil kotouč Endálovi, jenž sám před Halmošim minul.

23:35
    A další studená sprcha pro Motor. Ve středním pásmu se kotouče ujal DAVID DVOŘÁČEK a přesnou střelou z kruhu pokořil Halmošiho. Asistence: Roman Maliník.

20:34
    Hosté udeřili jako blesk z čistého nebe. Přihrávku od modré si převzal LUKÁŠ HAVEL a nadvakrát ho dostal za Halmošiho. Asistence: Petr Polodna a Tomáš Kolafa.

15:19
    Jenže přesilovka neměla dlouhého trvání. Zdeněk Ondřej (CEB) dostává dvě minuty za krosček.

15:03
    Jan Milfait (HBR) – 2 minuty za podražení. Motor má další možnost otevřít skóre.

12:31
    Teď zahrozili pro změnu domácí. Obrovský tlak do brankoviště předvedla čtvrtá formace, ale Dolejš odolal před nájezdy Vaniše nebo Ferebauera.

10:58
    Teď měli hosté velkou šanci. Jan Semorád dostal přihrávku, kterou napálil z první a Halmoši se musel rychle přesunout. Následně zvládl i dorážku Kolafy.

09:41
    Jiří Moravec (CEB) – 2 minuty za hákování. První přesilovka pro Rebely.

06:31
    Lukáš Endál (HBR) – 2 minuty za hákování. Druhá přesilovka pro Motor a diváci si žádají vedoucí branku.

03:16
    Hosté jsou z atmosféry v aréně značně zaskočeni a jsou pod tlakem domácích. Teď se do dobré šance dostával Skuhravý, ale zastavil ho háčkem Roman Maliník a půjde si sednout na dvě minuty na trestnou lavici.

02:40
    Důrazný Marek Vaniš vybojoval kotouč za brankou v souboji s brankářem Dolejšem, ale puk do odkryté branky zasunout nedokázal.

Pavel Kortus ml.

Branky a nahrávky: 21. Havel (Polodna, Kolafa), 24. Dvořáček (Maliník), 46. Maliník (Dvořáček, Štěpánek)

Banes Motor České Budějovice: Halmoši (Kůdela) – Posmyk, Vráblík, Novák, Moravec, Chmelíř, Pavlíček, Prokop – Kotalík, Skuhravý, Kuchejda – Třetina, Melka, Mavrojanidis – Bárta, Šachl, Ondřej – Ferebauer, Přibyl, Vaniš.
    HC Rebel Havlíčkův Brod: Dolejš (Opršal) – Kolafa, Novotný, Drtina, Vágner, Semrád, Korim, Zítka – Havel, Polodna, Semorád – Rytnauer, Endál, Berger – Štěpánek, Dvořáček, Maliník – Milfait, Stehlík, Chlubna.

Rozhodčí: Souček, Schmejkal – Šperl, Zíka