Kladno – Karviná 10:1 (kon.) | Vlašim – Třinec 7:3 (kon.) | Ústí n/L – Pardubice 0:9 (kon.)
Most – Hr. Králové 2:1 (2:1 po s.s.) | Kert Park Praha – Jihlava 3:4 (0:1 po s.s.) | Plzeň – Letohrad 4:0 (kon.)

45:00
    V samostatných stříleních zvítězil tým HBC Pento Most. Rozhodující nájezd proměnil Čestmír Bruštík a mostečtí tak po zásluze získávají 2 body do tabulky.

Štěpánek branku z kruhů úplně přestřelil, je hotovo!

Bruštík dokonale vymíchal a položil na zem Moviece! 2:1.

Hrabica pouze do tyče, 1:1.

Švancar s bekhendovou kličkou překonal Mroviece 1:1.

Novák uspěl střelou pod vyráčku, 0:1.

Nájezdy začalo Pento, Kypet nedokázal vymíchat Mroviece, 0:0.

Samostatná střílení začínají.

Ve třetí části se podařilo hradeckým vyrovnat a poslat tak utkání do prodloužení, výsledek je však může mrzet, protože v posledních dvou minutách hráli přesilovku, ve které měli drtivý tlak na Brémovu branku, přetavit v gól se jim ale nepodařilo.

45:00

44:35
    Na podruhé trefil Štěpánek pouze Bruštíka, ten s poklidem vyhodil míček do bezpečí.

43:56
    Štěpánek vyslal od modré nebezpečnou ránu, kterou Brém vůbec neviděl, měl ale štěstí, že jí dokázal jeden z mosteckých bránících hráčů vytečovat do ochranné sítě!

43:12
    Ve stejném čase si vybírá lavička Hradce oddechový čas pro své svěřence.

43:12
    Velká komplikace pro mostecké Pento! Na dvě minuty je vyloučen Hulín za sekání a pokud se nic nestane východočeský celek dohraje zápas v početní výhodě.

42:55
    Východočeši se snaží dostat před Bréma, při hře 5 na 5 ale mají veliké starosti s tím, udržet míček na svých holích.

41:26
    Hulín obdržel kvalitní přihrávku zpoza branky od Chytrého, nerozpakoval se a z první zkusil vystřelit, Mroviec ale pohotově vymrštil svou lapačku a drží tak hradecké akcie stále ve hře.

40:21
    Jediné co se mosteckým za minutu početní výhody podařilo, bylo zřejmě akorát zavezení míčku do útočného pásma, hradečtí je svým forčekingem nepustili ani ke střele.

39:16
    Přesilovou hru si vyzkouší znovu mostecké Pento, na 2 minuty za nedovolené bránění je odeslán na trestnou lavici Bacovský.