Kladno – Karviná 10:1 (kon.) | Vlašim – Třinec 7:3 (kon.) | Ústí n/L – Pardubice 0:9 (kon.)
Most – Hr. Králové 2:1 (2:1 po s.s.) | Kert Park Praha – Jihlava 3:4 (0:1 po s.s.) | Plzeň – Letohrad 4:0 (kon.)
po s.s. (2:1)
HBC Most
2:1 (0:0, 1:0, 0:1)
HBC Hradec Králové 1988
Sobota 14.09.2013, 15:00 • ANS Most • CROSSDOCK Extraliga

45:00
    V samostatných stříleních zvítězil tým HBC Pento Most. Rozhodující nájezd proměnil Čestmír Bruštík a mostečtí tak po zásluze získávají 2 body do tabulky.

43:56
    Štěpánek vyslal od modré nebezpečnou ránu, kterou Brém vůbec neviděl, měl ale štěstí, že jí dokázal jeden z mosteckých bránících hráčů vytečovat do ochranné sítě!

43:12
    Velká komplikace pro mostecké Pento! Na dvě minuty je vyloučen Hulín za sekání a pokud se nic nestane východočeský celek dohraje zápas v početní výhodě.

39:16
    Přesilovou hru si vyzkouší znovu mostecké Pento, na 2 minuty za nedovolené bránění je odeslán na trestnou lavici Bacovský.

36:09
    Zmíněným hráčem je Švanda, který je za asistence spoluhráčů odnášet na střídačku, nemůže došlápnout na levou nohu, dnes na sto procent dohrál.

35:46
    Hradec právě vstřelil branku!
    Hradečtí se přeci jenom dočkávají! Z levého kruhu prostřelil Bréma mezi betony PETR NOVÁK, jeho střelu dokázal Brém mírně zkrotit, ale nevědomky nechal míček došourat až za brankovou čáru. Stav 1:1.

35:07
    Dvojnásobná početní výhoda se teď naskytá pro hradecké hokejbalisty! Prokš zasáhl protihráče holí do obličeje a bude vyloučen za vysokou hůl.

34:39
    Bacovský teď z nulového úhlu perfektně našel sbíhajícího Hrabicu, ten trefil při poloodkryté brance Brémův beton!

33:41
    Čížek teď natlačil na vlastní branku Jandáta, který upadl na břevno, mostecký bek tak půjde odpykat 2 minuty.

30:48
    Kypet v brejku nevyzrál na Mroviece, trefil pouze jeho lapačku!

29:58
    Valenta (MST) vyloučen na dvě minuty za držení.

28:34
    Petr (HK) si teď počínal nedovoleně za vlastní brankou a půjde odpykat 2 minuty za sekání.

27:00
    Most právě vstřelil branku!
    O necelých dvacet vteřin později ALEŠ KYPET své zaváhání napravil, když Mroviec nedokázal zkrotit střelu střelu Bruštíka od modré a mostecký forvard pohotově dorazil do odkryté branky. Stav 1:0. Asistence: Čestmír Bruštík.

26:41
    Chytrý dával intuitivní přihrávku na Kypeta, který si zbíhal na brankoviště, po zemi ale nedokázal zakončit!

23:17
    Štěpánek (HK) si půjde odpykat 2 minuty za nedovolené bránění.

22:12
    Štěpánek teď přešel přes dva bránící hráče, podal na vzdálenou tyč na Tesaře, ten ale nedokázal ideálně zpracovat míček a rychle zakončit!

20:25
    Plachý (MST) oslabuje své mužstvo, když je vyloučen za nedovolené bránění u mantinelu.

19:41
    Velká škoda pro hosty! Hradec teď dokázal zamknout mostecké před Brémem, ale jedna nepřesná přihrávka poslala Švancara do brejku, který byl zahákován Bacovským, čehož si všiml i jeden ze sudích a posílá ho na trestnou lavici.

18:42
    Trojice Bacovský – Tesař – Štěpánek teď doslova vykombinovala domácí hráče, poslední jmenovaný však nedokázal zakončit do odkryté branky!

18:11
    Mosteckým nevydržela hra v pěti ani vteřinu, když se nechal za podražení vyloučit Málek, který ještě zlomil v souboji hůl.

16:11
    Chytrý (MST) 2 minuty za sekání.

15:15
    Novák teď dvakrát nebezpečně dorážel v bezprostřední blízkosti před Brémem!

11:15
    Hosté přijdou o přesilovku a síly na hřišti se vyrovnají, Tesař podrazil za Brémovou brankou mosteckého útočníka a půjde na 2 minuty.

09:36
    Chytrý (MST) 2 minuty napadení.

09:32
    Fišer teď běžel po pravé straně nikým nekrytý na Bréma, ten pohotově vytasil vyrážečku proti jeho střele!