Kopřivnice – Plzeň 24:24 (kon.) | Hranice – Královo Pole 29:23 (kon.) | Přerov – Frýdek-M. 29:26 (kon.)
Zlín – Lovosice 17:27 (kon.) | Jičín – Dukla 21:17 (kon.)

60
    Od 41. minuty se Dukla podařilo v utkání snižovat, Jičín si však celkem v klidu své někdy až desetigólové vedení pohlídal a nakonec v utkání zvítězil o 4 branky – 21:17. Z jičínské Sportovní haly je to pro dnešek vše. (21:17) (21:17)

40
    Jičínští vedou rozdílem 10 branek, prosadil se Jan Vocásek. (17:7) (16:7)

39
    S další střelou Jana Vocáska si Tomáš Petržala poradil. (16:7) (16:7)

38
    16. branku v síti Tomáše Petržaly zaznamenal z levé spojky Jan Vocásek. (16:7) (16:7)

37
    Míč se dostal až do pravého křídla k Jakubu Kastnerovi a ten prostřelil Lukáše Kuriala. (15:7) (15:7)

35
    Jiří Groh vyslal ze střední spojky nechytatelnou střelu. (15:6) (15:6)

33
    David Krahulec dostal do pravého křídla vynikající nahrávku od Jana Vocáska z levé spojky a přesně zakončil. (14:6) (14:6)

33
    Vzápětí snižuje David Šůstek. (13:6) (13:6)

32
    Radek Král navyšuje vedení Jičína na začátku 2. poločasu na 13:5. (13:5) (13:5)

31
    Začal druhý poločas. (12:5)

30
    První poločas skončil. (12:5)

28
    Jan Vocásek překonal Tomáše Petržalu podstřelem z levé spojky. (12:5) (12:5)

27
    V čase 26:41 si oddechový čas vybírá také domácí lavička. (11:5) (11:5)

27
    Lukáš Kurial si připsal další úspěšný zákrok. (11:5) (11:5)

26
    Michal Kraus získal v obraně míč, prodribroval se až k brance Dukly a přesně zakončil. (11:5) (11:5)

26
    Martin Lepieš zvyšuje střelou z devíti metrů na pětibrankový rozdíl. (10:5) (10:5)