Zubří – Karviná 28:27 (kon.) | Kopřivnice – Plzeň 24:24 (kon.)
24:24 (12:11)
Talent tým Plzeňského kraje
Sobota 14.09.2013, 18:00Chance Extraliga mužů

Ode mě a od zpravodaje přímo z Kopřivnice to je pro dnešek vše. Napočtenou a pěkný zbytek večera! (20:26:21)

Je za námi utkání mezi Kopřivnicí a Plzní. Právě druhý zmiňovaný byl favorit utkání a domácí se chtěli jistě před svými fanoušky vytáhnout. Tomu nasvědčovalo i celé utkání. Po prvním poločase Kopřivnice vedla o jednu branku- 12:11. Ve druhém poločase domácí vedli několikrát o dvě branky, o jednu branku pak do samotného konce utkání. Jenže deset vteřin před koncem, po chybě v útočné polovině, Plzeň vyrovnala na konečných 24:24. Domácí Kopřivnice může i přes to, že o vítěství přišla až v samotném konci utkání, být se svým výkonem spokojená. Protože ten byl dnes více než dobrý.

60
    Druhý poločas skončil. (24:24)

59
    Rychlý protiútok, kterému předcházela chyba domácích, Plzeň deset vteřin před koncem utkání potrestala. A o dnešní konečném stavu je zřejmě rozhodnuto. Velká škoda pro domácí, kteří mohli těsně porazit favorita tohoto klání. (24:24) (24:24)

59
    Chyba Kopřivnice v útočném pásmu!! (24:23) (24:23)

58
    Kopřivnice těsně před koncem utkání drží jednobrankový náskok! (22:20) (24:23)

55
    Kopřivnický gólman Luděk Fabián se blýskl dvěma bloky a drží tak domácí ve vedení. (22:20) (22:20)

53
    Kopřivnický pivot nyní proměňuje sedmičku a posílá domácí do vedení. Vzápětí přidávají domácí další branku a Kopřivnice tak jde znovu do dvou brankového trháku. (22:20) (22:20)

50
    Dvě branky na obou stranách znamenají pouze posun ve skóre. (19:19) (19:19)

49
    Hostující Horký nyní skvěle prošel přes domácí obranu a srovnává stav vyrovnaného utkání. (18:18) (18:18)

48
    Stejný scénář i na druhé straně. Plzeňský gólman ovšem předvedl svůj um a domácího hráče vychytal. Škoda pro Kopřivnici, mohla znovu hostům odskočit na dvou brankový rozdíl. (18:17) (18:17)

47
    Plzeň proměňuje sedmičku a snižuje. (18:17) (18:17)

45
    Přesilová hra pro domácí, kteří nyní v klidu kontrolují své vedení (18:16) (18:16)

41
    Ze hry mají nyní oba soupeři stejně. Proti Kopřivnici byla nařízena sedmička a Plzeň tak znovu srovnala krok. (13:13) (16:16)

33
    Vzápětí ale též skóruje i Plzeň. Skvělý rychlý protiútok! (13:11) (13:12)

32
    Kopřivnice hnedle ze začátku druhého poločasu hrála přesilovou hru, ze které dokázala rychle skórovat. (13:11)

31
    Začal druhý poločas. (12:11)

30
    První poločas skončil. (0:0)

Omlouváme se za technické potíže, utkání je v poločase a Kopřivnice vede nad svým soupeřem 12:11. (0:0) (0:0)