Manchester Utd. – Leverkusen 4:2 (kon.) | Real Sociedad – Šachtar 0:2 (kon.) | Galatasaray – Real Madrid 1:6 (kon.)
Kodaň – Juventus 1:1 (kon.) | Benfica – Anderlecht 2:0 (kon.) | Olympiakos – PSG 1:4 (kon.)
Bayern – CSKA Moskva 3:0 (kon.) | Plzeň – Manchester City 0:3 (kon.)
Benfica Lisabon
2:0 (2:0)
RSC Anderlecht
Úterý 17.09.2013, 20:45 • Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz) (Lisboa) • Liga mistrů

Tolik z dnešního zápasu Ligy mistrů, zítra se opět přihlásím, tentokrát u zápasu Austria Vídeň – FC Porto. Do té doby na počtenou. (22:44:08)

Statistiky zápasu:

Střely na bránu: 7:5
    Střely mimo 2:2
    Rohy: 4:7
    Fauly: 20:14
    Držení míče v %: 49:51

Dobojováno. Domácí díky svému náskoku z prvního poločasu vítězí po zásluze 2:0. Sice se ve druhém poločase belgický tým občas dostal k nějakému zakončení, jednou dokonce vstřelil branku, leč z ofsajdu. Korekce ve skóre nebo kontaktní gól se tedy nekonal a Lisabon zahájil tuto skupinu C výhrou za tři body.

90+2
    Poté si už defenziva Lisabonu poradila a pozvolna jdeme do finiše toho mače.

90+1
    Po rohu si naběhl na hlavičku nedávný hříšník Suárez, ale jen nechal vyniknout připraveného gólmana Artura.

90
    Nastavují se čtyři minuty, Anderlecht ještě bude kopat rohový kop.

89
    Za protesty vyfasoval žlutou Suárez.

88
    Už se zdálo, že je tu gól Anderlechtu. Kouyaté také dopravil po hlavičce míč do Arturovy branky, ale v poslední moment sudí na lajně zvedl praporek a nějaké komplikace pro domácí nepřipustil.

87
    Nakonec ne. Dohráno má Cardozo a na poslední minuty jde užívat atmosféru Ligy mistrů Lima.

85
    Střídání se ještě odložilo, Markovič je ošetřován mimo hřiště, čeká se, jestli nebude muset právě on opustit zelený pažit.

84
    Trenér Jorge Jesus bude ještě jednou střídat, ale až bude hra přerušena, u lajny už je připraven jeden z hráčů.

83
    Už to spíše vypadá, že se utkání dohrává. Na hráčích v červených dresech je vidět úsměv od ucha k uchu.

81
    Něco přes deset minut do konce zápasu a míč je u Artura, jenž mlže rozehrávat míč od své brány.

80
    Brusel už má kompletně vystřídáno, efekt to ale žádný nemá. Nějaké šance ve druhém poločase byly, ale o tutovkách se mluvit nedá. Benfica už se nikam nežene a také si ve druhé části nic moc nevytvořila. Nutno říci, že se soustředila na obranu, a tu zvládá doposud perfektně.

79
    Střídání v týmu RSC Anderlecht: ze hřiště odchází Massimo Bruno, přichází Dennis Praet.

78
    V držení míče jsou na tom stále lépe hosté, 46:54%, nic to není platné.

77
    Žlutou kartu dostává Sacha Kljestan (RSC Anderlecht).

77
    Na obou stranách máme vystřídáno, kouskování času spíše vyhovuje domácím, kteří mají stále pohodlný náskok dvou gólů.