Valencia – Swansea | 0:3 (kon.) | | | St. Gallen – Kubaň Krasnodar | 2:0 (kon.) | | | Dinamo Záhřeb – Černomorec Oděsa | 1:2 (kon.) |
Eindhoven – Ludogorec | 0:2 (kon.) | | | Salzburg – Elfsborg | 4:0 (kon.) | | | Standard – Esbjerg | 1:2 (kon.) |
Waregem – Wigan | 0:0 (kon.) | | | Maribor – Kazaň | 2:5 (kon.) | | | Fiorentina – FC Ferreira | 3:0 (kon.) |
CS Pandurii – Dněpropetrovsk | 0:1 (kon.) | | | Frankfurt – Bordeaux | 3:0 (kon.) | | | Maccabi Tel Aviv – APOEL | 0:0 (kon.) |
Dynamo Kyjev – Genk | 0:1 (kon.) | | | Thun – Rapid | 1:0 (kon.) | | | Freiburg – Liberec | 2:2 (kon.) |
Estoril – Sevilla | 1:2 (kon.) | | | Betis – Lyon | 0:0 (kon.) | | | Guimarães – Rijeka | 4:0 (kon.) |
Apollon Limassol – Trabzonspor | 1:2 (kon.) | | | Lazio – Legia | 1:0 (kon.) | | | Šeriff Tiraspol – Machačkala | 0:0 (kon.) |
Tottenham – Tromsø | 3:0 (kon.) | | | PAOK – Karaganda | 2:1 (kon.) | | | Maccabi Haifa – Alkmaar | 0:1 (kon.) |
Jihlava – Třinec | 2:2 (kon.) | | | Liberec – Olomouc | 1:0 (kon.) | | | Dukla Praha – Jablonec | 2:0 (kon.) |
Ostrava – Sparta | 2:2 (kon.) | | | Brno – Bohemians 1905 | 2:1 (kon.) | | | Slavia – Příbram | 3:2 (kon.) |
Táborsko – Mladá Boleslav | 0:3 (kon.) | | | Plzeň – Hradec Králové | 2:2 (kon.) | | | Teplice – Znojmo | 2:2 (kon.) |
Pardubice – Slovácko | 0:1 (kon.) |
Slovensko U17 – Švédsko U17 | 3:2 (kon.) |
konec
Valencia CF
0:3
(0:1)
Swansea City
Jan Šlapáček
Branky:
14. Wilfried (Michu), 58. Michu (Pozuelo), 62. de Guzmán
Držení míče: 38 % : 62 %.
Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 1:9.
Rozhodčí: Gumienny – Bleyen, Meers
Diváci:
Karty: 45+1. Fuego (VAL), 78. Banega (VAL) – 14. Rangel (SWN) 10. Rami (VAL)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 38 % : 62 %.
Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 1:9.
Valencia CF:
Guaita – Barragán, Rami, Mathieu, Guardado – Feghouli (59. Pabón), Fuego, Canales (66. Bernat), Banega (C), Cartabia (14. R. Costa) – Postiga.
Náhradníci: Diego Alves – Bernat, R. Costa, Parejo, Jonas, Pabón, Alcácer.
Trenér:
Swansea City: Vorm (C) – Rangel (C) (56. Davies), Flores, Amat, Tiendalli – Dyer (65. Lamah), Cañas, Michu (77. Shelvey), de Guzmán, Pozuelo – Wilfried.
Náhradníci: Tremmel – Monk, Shelvey, Lamah, Routledge, Davies, Vázquez.
Trenér:
Náhradníci: Diego Alves – Bernat, R. Costa, Parejo, Jonas, Pabón, Alcácer.
Trenér:
Swansea City: Vorm (C) – Rangel (C) (56. Davies), Flores, Amat, Tiendalli – Dyer (65. Lamah), Cañas, Michu (77. Shelvey), de Guzmán, Pozuelo – Wilfried.
Náhradníci: Tremmel – Monk, Shelvey, Lamah, Routledge, Davies, Vázquez.
Trenér:
Rozhodčí: Gumienny – Bleyen, Meers
Diváci:
Tímto bych se s Vámi chtěl rozloučit. Přeji pěkný zbytek čtvrtečního dne. (20:53:18)
Přímý kop Swansea končí třetí brankou v sítí Valencie. K exekuci přímého kopu se postavil JONATHAN DE GUZMÁN a ukázkovou střelou do pravé šibenice nedal Guaitovi šanci zasáhnout.
Krásná akce hostí končí druhou brankou v síti Valencie. Pozuelo prostrčil míč mezi obránci a toho využil MICHU, který se dostal k míči a střelou na bližší tyč překonal Guaitu.
Druhý poločas začne přibližně ve 20:00.
Swansea velmi rychle využívá své převahy a dostává se do vedení. Michu našel na velkém vápně volného BONYHO WILFRIEDA, který se obtočil okolo obránce a střelou pod břevno dostává svůj celek do vedení.
Valencia CF: Guaita – Barragán, Rami, Mathieu, Guardado – Feghouli, Fuego, Canales, Banega (C), Cartabia – Postiga.
Náhradníci: Diego Alves – Bernat, R. Costa, Parejo, Jonas, Pabón, Alcácer.
Swansea City: Vorm – Rangel (C), Flores, Amat, Tiendalli – Dyer, Cañas, Michu, de Guzmán, Pozuelo – Wilfried.
Náhradníci: Tremmel – Monk, Shelvey, Lamah, Routledge, Davies, Vázquez.
Rozhodčí: Gumienny – Bleyen, Meers.
Swansea se poprvé ve své historii dostalo do hlavní fáze evropských pohárů a dnes si odbude těžkou premiéru, když zajíždí na hřiště zkušené Valencie. Swansea se ale do základní skupiny dostalo přes předkola, ve kterých vyřadilo Malmö a Ploieşti. Aktuální formu má Swansea lepší, než-li jeho dnešní soupeř, když za poslední dva zápasy vytěžilo čtyři body.
Valencia dnes teprve vstupuje do Evropské ligy a odehraje v ní letos první utkání, když byla nasazena až do základní skupiny. Tento zápas Valencii nezastihl zrovna v nejlepší formě, když španělský celek v Primera División prohrál tři utkání v řadě.
Začátek utkání je naplánován na 19:00. Přeji příjemný sportovní zážitek.