Banská Bystrica – Poprad 5:2 (kon.) | Žilina – Nitra 3:1 (kon.) | Košice – Martin 3:1 (kon.)
Trenčín – Zvolen 1:2 (kon.) | Piešťany – Skalica 2:3 (kon.)
HC Košice
3:1 (0:0, 2:1, 1:0)
HK VITAR Martin
sk Neděle 22.09.2013, 17:00 • Steel aréna • Tipos Extraliga (SR)

Stretnutie sa skončilo, Martin si z Košíc neodváža ani bod. Ďakujeme za pozornosť. (19:01:27)

60:00

59:35
    Domáci v plnom počte.

59:00
    Minúta do konca.

58:32
    Čas sa neúprosne kráti a domáci majú hru vo svojich rukách.

57:54
    Pašek vo vlastnom oslabení unikol defenzíve a tvrdo vypálil z pravej strany, hosťujúci gólman puk schoval v lapačke.

57:35
    Vylúčenie na strane Košíc. Nagy 2 minúty za seknutie.

57:13
    Bol to pravdepodobne Važan kto vypálil z pravého kruhu, ale domáci gólman Hylák vytasil svoju lapačku.

56:47
    Košickí hokejisti stále držia puk na svojich hokejkách a súpera do zakončenia vôbec nepúšťajú.

56:00
    Dnešné stretnutie sleduje 3566 divákov.

54:30
    Oba celky hrajú v plnom počte.

53:36
    V hre vo štvorici sa hra prelieva zo strany na stranu.

52:30
    Vylúčenie na oboch stranách. Domáci Spilar 2 minúty za seknutie, hosťujúci Markovič 2 minúty za filmovanie.

50:00
    Do konca stretnutia ostáva posledných 10 minút a hostia budú mať čo robiť, ak chcú pomýšľať nad bodovým ziskom.

Ospravedlňte prosím menší výpadok spôsobený technickými problémami.

48:43

48:02
    Ladislav Nagy sa vo vlastnom oslabení dostal do úniku, ale zoči-voči Dzubinovi nepochodil.

47:00
    Domáci vypálili puk spred Hyláka, Martinčania sa poň budú musieť vrátiť.

46:43
    Vylúčenie Košíc. Slovák 2 minúty za podrazenie.

46:25
    Na strely je to aktuálne 32:23 v prospech domácich, ale hostia stále nestrácajú nádej na vyrovnanie a tlačia sa do zakončenia.

Veronika Pancuráková

Branky a nahrávky: 32. Cebák (Bartoš), 40. Bicek (Marcinko), 43. Pašek (Nagy) – 36. Dírer (Perniš)

HC Košice: Hylák – Štrbák (C), Cebák, Šeda, Novák, Macejko, Deyl, Martin Chovan – Nagy, Pašek (A), Jenčík – Sojčík, Marcinko, Bicek (A) – Matis, Bartoš, Spilar – Hrnka, Slovák, Jokeľ, Boltun
    HK VITAR Martin: Dzubina – Ďatelinka, Matejka, Brcko, Novotný, Tupý, Pacalaj, Fillo – Važan, Murček, Markovič – Cíger, Beran, Themár – Pokrivčák, Fujerík, Perniš – Jurášek, Dírer, Žáčik

Rozhodčí: J. Konc – Smrek, Sčensný