Havlíčkův Brod – Pardubice 5:4 (kon.) | Jihlava – Hr. Králové 3:1 (kon.) | Kometa Brno – Liberec 5:2 (kon.)
Zlín – Vítkovice 5:3 (kon.) | Vsetín – Warriors Brno 5:1 (kon.) | Ústí n/L – Sparta 2:5 (kon.)
Havířov – Opava 1:2 (kon.) | Žďár n/S – Mladá Boleslav 4:2 (kon.)
HC Dukla Jihlava
3:1 (2:0, 1:1, 0:0)
Královští lvi Hradec Králové
Neděle 22.09.2013, 12:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Dukla si ve třetí třetině pohlídala své vedení a dnes poráží Hradec Králové 3:1. Tímto se s vámi loučím a přeji pěkný nedělní den. (14:11:24)

60:00

59:50
    Od modré čáry vystřelil Šalda, ale trefil jen levou tyčku.

59:41
    Škarek komplikuje Hradci jeho situaci, když všechny střelecké pokusy hostí končí v jeho výstroji.

59:15
    Ke kotouči se dostal Oščádal a poslal jej do středního pásma.

59:00
    Hradec se usadil v útočném pásmu.

58:34
    Hradec odvolává brankáře a zkusí to v šesti hráčích v poli.

58:35
    Od modré čáry vystřelil Šalda, ale Škarek jeho pokus dokázal vyrazit.

58:20
    Jihlava se dopustila zakázaného uvolnění.

57:55
    Kousal se po pravém mantinelu dostal do útočného pásma, odkud se posléze natlačil před branku, kterou lehkou střelou minul.

56:33
    Od modré čáry vystřelil Hroudný, ale Škarka překonat nedokázal.

56:08
    Pavlík se dokázal dostat před branku Škarka, zakončit však nikoliv.

55:29
    Přesilová hra Hradce končí. Hejna je vyloučen na 2 minuty za faul loktem.

55:04
    V zápětí ohrozil Hejna branku Škarka, který ale předvedl ukázkový zákrok lapačkou.

55:00
    Pavlíkova střela od modré čáry byla zablokována.

54:45
    Kousal si neohlídal svojí hůl a ta se sklouzla do obličeje hostujícího hráče. Dukla bude hrát ve třech.

54:00
    Dukla se osvobozuje. Kotouč je za brankou Weisse.

53:23
    Na Váňovi se projevila zřejmě únava, když zbytečně vyhodil kotouč na tribunu a oslabuje svůj celek na 2 minuty.

51:50
    Hokejisté Hradce se pokouší vstřelit kontaktní branku, ale Jihlavu drží Škarek.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 6. Oščádal (Mejzlík), 6. Najman (Kousal), 38. Najman (Pražák) – 39. Pavlík (D. Matouš)

HC Dukla Jihlava: Škarek (Kořenář) – Huňáček, Pražák, Smutný, Havelka, Mareš, Váňa, Šlapáček – Branský, Mejzlík, Oščádal – Čermák, Najman, Kousal – Vrátný, Adam, Chylík – Šulák
    Královští lvi Hradec Králové: Weiss (Vomáčka) – Kynčl, Hroudný, Šalda, Muška, Brádler, Fanderlik, Šimůnek, Pohl – Hidveghy, Pavlík, Hejna – Moník, Matějček, D. Matouš – Štohanzl, Dvořák, Jirásek – Maršík, M. Matouš, Pažourek

Rozhodčí: Doležal – Červenka, Obrtel