Třinec – Teplice 4:0 (kon.) | Sparta – Varnsdorf 1:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Liberec 0:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Slavia 2:3 (kon.) | Jablonec – Brno 1:1 (kon.) | Slovácko – Táborsko 0:3 (kon.)
Znojmo – Dukla Praha 0:4 (kon.) | Olomouc – Pardubice 1:0 (kon.) | Hr. Králové – Ostrava 0:1 (kon.)
Bohemians Praha 1905
0:1 (0:1)
FC Slovan Liberec
Pondělí 23.09.2013, 13:00Juniorská liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

Zdravím všechny fotbalové příznivce. Juniorská liga má na programu další zápasy a my budeme sledovat duel mezi Bohemians Praha 1905 a Slovanem Liberec. Mírným favoritem tohoto utkání jsou hostující mladíci.

Bohemians Praha 1905: Havránek- Malina, Žaloudek, Košata, Cseh, Krch, Nerad, Jeremenko, Ndiaye, Hubínek, Havel
    Náhradníci: Nováček, Barták, Trýzna, T. Šebek, Kraus, Dočekal

FC Slovan Liberec: Kolář – Soungole, Beníšek, Kaiser, Dydowicz, Janošík, Novotný, Bouška, Lukes, Frimmel, Káva
    Náhradníci: Ondráček, Pimpara, Datkovič, Hauzr

Rozhodčí: Zadinová – Ratajová, Hanáková.

1

2
    Začátek zápasu je zatím velmi opatrný a hraje se převážně uprostřed hrací plochy.

3
    Domácí se vydali dopředu a vybojovali první rohový kop.

4
    Z prvního rohu ale nic nebylo a na úvodní šanci si ještě musíme počkat.

6
    Skóre zápasu mohli otevřít domácí. Centrovaný míč si ve vápně zpracoval Jeremenko, který našel Havla, ale jeho dělovku hostující brankář vyrazil!

8
    Oba celky se tlačí dopředu, ale na první branku stále čekáme.

10
    Hosté musejí střídat. Zraněného Frimla nahradil Datkovič.

12
    Do odraženého míče se opřel domácí Žaloudek, ale i tentokrát skvěle zasáhl Kolář, který kulatý nesmysl vyrazil!

13
    Rohový kop pro domácí.

14
    Ale ani tentokrát nedokázali domácí ohrozit branku Liberce a stav zápasu se tedy nemění.

16
    Žlutou kartu uviděl domácí Cseh.

18
    Začátek zápasu patřil domácím mladíkům, ale hosté z Liberce už vyrovnali hru a sledujeme velmi zajímavé utkání.

20
    Po Bouškově projektilu letěl kulatý nesmysl do horního rohu domácí branky, ale skvělým zákrokem se prezentoval Havránek, který míč vyrazil na rohový kop.

21
    Z následného rohu ale Liberec nic nevytěžil

23
    Domácí se nyní dostali k několika střelám, ale ani jedna nebyla přesná a na první branku tedy stále čekáme.

26

27
    Ani z toho rohu nic nebylo. Domácí se snaží, tlačí se dopředu, ale zatím nic nevymysleli.

29
    Další rohový kop pro Bohemians Praha 1905.

30
    Jenže i tentokrát se hosté v pohodě ubránili a stav zápasu je stále 0:0. Uvidíme, zda se prvního gólu dočkáme ještě v tomto poločase.

32
    Domácí mladíci vybojovali další rohový kop.

33
    Ke střele se dostal domácí Jeremenko, ale pouze napálil míč doprostřed branky, kde byl připravený Kolář.

36
    Nyní drží míč na svých kopačkách hosté z Liberce, kteří kombinují a snaží se něco vymyslet.

38
    Liberec právě vstřelil branku!
    A hosté z Liberce jdou do vedení. Janošík přihrál před branku domácích, tam byl DANIEL DYDOWICZ, který se hezkou kličkou uvolnil a poté přesnou střelou k tyči nedal Havránkovi šanci.

40
    Domácí mohli vyrovnat, ale střelu Bubínka i Nerada hostující brankář opět perfektně zneškodnil.

43
    Ke střele se nyní dostal Malina, ale ani on branku Liberce netrefil a hosté tak stále vedou o jednu branku.

44
    Vyrovnat mohl Krch, ale z blízkosti nedokázal trefit hostující branku. Kolář proti této hlavičce tedy ani zasahovat nemusel.

45
    Hraje se poslední minuta prvního poločasu.

První poločas je za námi. Sledujeme zajímavé utkání, které zatím zvládají lépe mladíci z Liberce, kteří vedou 1:0. O jedinou branku se postaral ve 38. minutě Dydowicz. Domácí si také vytvořili několik šancí, ale branku se jim vstřelit nepodařilo.

Druhý poločas začne přibližně v 14:07.

46

46
    Hosté v poločase střídali. Odešel Kaiser a zahraje si Ondráček.

46
    Střídali i domácí. Havránka nahradil Dočekal.

46
    Dohrál i Žaloudek, místo kterého přišel Kraus.

48
    Ve druhém poločase se zatím nic neděje a na další šanci tak stále čekáme. Liberec tedy drží cenné vedení.

51
    Hraje se převážně uprostřed hrací plochy. Většina akcí končí před vápny a k vidění je mnoho nepřesných přihrávek.

54
    Druhý poločas zatím není příliš atraktivní. Diváci ještě neviděl téměř vůbec nic, tak snad se obraz hry v následujících minutách změní.

57
    Domácí střídají. Malinu nahradil Trýzna.

59
    Obrovská šance domácích. Hostující stoper Lukes chyboval, míče se zmocnil Ndiaye, který se objevil sám před Kolářem, ale toho neprostřelil!

61
    V další šanci se zjevil domácí Krch, ale z dobré pozice poslal míč pouze doprostřed branky, kde byl připravený Kolář.

63
    Domácí se snaží s nepříznivým výsledkem něco udělat, ale zatím se jim v koncovce příliš nedaří a stále tak prohrávají o jednu branku.

66
    Hosté střídají. Boušku nahradil Pimpara.

69
    Domácího Havla nahradil Barták.

71
    U míče jsou opět domácí mladíci, kteří se tlačí před branku Liberce.

73
    Vyrovnat mohl Barták, který se krásně uvolnil, ale po jeho střele orazítkoval kulatý nesmysl pouze břevno liberecké branky!

75
    Domácí si vytvořili další velkou šanci, ale ani ta neskončila gólem. Po přečíslení našel Nerad Jeremenka, který těsně minul libereckou svatyni.

78
    Žlutou kartu uviděl hostující Soungole.

80
    Rohový kop pro liberecké mladíky.

81
    Hosté se nedokázali prosadit a stav zápasu se tedy stále nemění. Celek ze severu Čech vede 1:0.

83
    Domácí se snaží, jsou aktivnější, ale v útočné fázi se jim dnes příliš nedaří a střelecky se ještě neprosadili. Čas se jim navíc velmi rychle krátí.

85
    Ondráček ve velké šanci, ale z bezprostřední blízkosti branku domácích přestřelil!

87
    Domácí vrhají všechny síly do útoku. Konec zápase bude ještě hodně zajímavý.

88
    Hosté se ale úspěšně brání a vypadá to, že v hlavním městě vybojují cenné tři bodíky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

90+1
    Vypadá to, že se už nic zajímavého nestane a Liberec vybojuje tři body.

A je dobojováno. Sledovali jsme utkání plné šancí, které nakonec zvládl lépe Liberec, který porazil Bohemians 1905 1:0. Jedinou branku tohoto zápasu vstřelil Daniel Dydowicz. Domácí měli také několik velkých šancí, ale v koncovce se jim dnes nedařilo.

To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký zbytek dne a úspěšný vstup do nového týdne. Na počtenou. (14:59:05)