Riga – N.Novgorod 2:3 (kon.) | HC Slovan – Dynamo Moskva 4:5 (kon.) | Lev – Kazaň 1:2 (kon.)
Lev Praha
1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
Ak Bars Kazaň
Pondělí 23.09.2013, 19:00 • Tipsport arena • KHL

To je pro dnešek vše, hezký večer. Lvi teď čeká druhý trip v sezoně, který startuje v pátek v Novokuzněcku. (21:22:26)

Statistiky ve 3. třetině (LEV:KZN):

Střely na bránu: 14:3 (34:23)
    Vhazování: 7:8 (28:25)
    Trestné minuty: 0:25 (6:27)

Lvi v letošní sezoně poprvé prohráli doma. Ve třetí třetině sice byli mnohem lepší než soupeř, ale podařilo se jim vstřelit jen jeden gól (Danielsson), a tak Kazani podlehli 1:2. Vyrovnání se nabízelo v pětiminutové přesilovce, ta se ale lvům moc nepovedla.

60:00

59:35
    Novotnému se těsně před bránou nepodařilo dorazit do brány volný puk.

59:03
    Kazaň opět vyhazuje. Lvi už hrají bez gólmana.

58:22
    Ševc po nahrávce Řepíka pálí od modré čáry nad.

57:45
    Vrána podklouzl a Bars může vyhodit.

57:08
    Teď ovšem pálí od modré Němec. Barulin na puk moc neviděl, ale přesto zasáhl betonem.

56:46
    Medvěděv vyhazuje. Lvům se zatím přesilovka vůbec nedaří.

56:10
    Kapanen a Novotný bojují v rohu o puk. Nakonec marně, Kazań se osvobozuje.

55:23
    Lvi mají ideální příležitost vyrovnat v dlouhé přesilovce. Panin dostal pět minut a trest do konce utkání.

55:23
    Aréna ztichla. Po nárazu Panina leží na ledě Vrána.

55:13
    Barulin přikrývá puk před dojíždějícím Němcem.

54:45
    Další nepřesná rozehrávka lvů. Tentokrát v ní měl prsty Gragnani.

54:11
    Bars urputně brání střední pásmo.

Dnešní utkání sleduje 4944 diváků.

53:42
    Klepiš v postavení mimo hru.

Daniel Poláček

Branky a nahrávky: 42. Danielsson (Thörnberg) – 8. Pesonen (Petrov, Těreščenko), 32. Pesonen (Těreščenko)

Lev Praha: Vehanen (Lukáš) – Oystrick, O'Byrne, Ševc, Nakládal, Gragnani, Němec, Mikuš – Novotný, Kapanen, Klepiš – Birner, Vrána, Řepík – Sekáč, Zackrisson, Thörnberg – Cingel, Christensen, Danielsson.
    Ak Bars Kazaň: Barulin (Jarolavlev) – Kornějev, Nikulin, Medvěděv, Heshka, Panin, Zacharčuk, Jarullin – Pesonen, Těreščenko, Petrov – Stapleton, Burmistrov, Varnakov – Lukojanov, Svitov, Obuchov – Vincour, Tkačev, Golubev – Fajzullin.

Rozhodčí: Odiňš, Ronn – Metalnikov, Sirotkin