Vsetín – SHK Hodonín 1:5 (kon.) | Jablonec n/N – Sokolov 1:5 (kon.) | Klatovy – Žďár n/S 5:4 (kon.)
Jindř. Hradec – Klášterec nO 2:5 (kon.) | Tábor – Kobra 1:3 (kon.) | Milevsko – Nymburk 3:6 (kon.)
Vrchlabí – Bílina 6:3 (kon.) | Pelhřimov – Kolín 6:2 (kon.) | Děčín – Mor. Budějovice 1:2 (kon.)
Orlová – Frýdek-M. 2:8 (kon.) | Opava – Val. Meziříčí 3:2 (kon.) | Prostějov – Nový Jičín 4:2 (kon.)
Břeclav – Přerov 2:7 (kon.) | Technika Brno – Poruba 2011 5:1 (kon.)
HC Stadion Vrchlabí
6:3 (3:1, 1:1, 2:1)
HC Draci Bílina
Středa 25.09.2013, 18:00 • Elektromont aréna, Vrchlabí • 2. liga skupina Západ

Zápas je u konce. Ve třetí části padly tři góly, dva z toho do sítě hostí. Vrchlabí dnes porazilo Bílinu na vlastním ledě 6:3. Z Elektromont arény se s vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního večera. Na shledanou. (20:28:21)

60:00

59:45
    Z tribun se už ozývá "Hoši, děkujem" a je zcela jasné, že Vrchlabí dnešní zápas dovede do vítězného konce.

58:37

57:37
    Vrchlabí vstřelilo branku!
    MARTIN FILIP se rozjel proti Horákovi a po skvěle provedeném forhendovém blafáku přišpendlil kotouč pod horní tyčku! Vrchlabští se radují ze svého již šestého gólu!

57:37
    Hostující brankář vyhodil hůl a bylo nařízeno trestné střílení, které pojede Martin Filip!

57:19
    Domácí, dá se říct, bez problému kombinují a drží svůj pohodlný dvoubrankový náskok.

56:37
    Šance Bíliny na vyrovnání se výrazně snižují, vyloučen Šikl za držení.

55:54
    Böhm svojí dělovkou zprava netrefil domácí klec.

54:52
    Na ledě se začíná se závěrem utkání přiostrovat.

53:55
    Buly před Horákem, který se jistě ještě teď červená, co to provedl za hrubku-

52:19
    Stadion přežil oslabení ve třech, a když už měl na ledě o jednoho hráče více, tak se zajímavým způsobem prosazuje! ONDŘEJ HAMERSKÝ v rohu kluziště obral o kotouč hostujícího brankáře, který si vyjel rozehrát, a zasunul do prázdné branky. Bez asistence.

51:19
    Havlůjův pokus končí v náruči brankáře Luňáka.

50:40
    Vyloučen další vrchlabský hokejista! Tentokrát Gengel a Bílina bude hrát minutu a 26 sekund dlouhou přesilovku pěti proti třem.

50:06
    Přesilovková série nekončí. Tomáš Šťastný vyloučen za sekání a další početní výhoda pro hosty.

49:59
    A i Vrchlabí hraje v pěti.

49:34
    Hosté hrají v plném počtu.

49:31
    Martin Filip jel sám na branku! Pokusil se gólmana rozpohybovat a zasunout mu kotouč forhendem za beton, to se mu však nepovedlo a stav je stále 4:3.

49:23
    Domácí ve čtyřech.

48:55
    Machulda si vyjel až před Luňáka, který jeho pokus dokázal vyrazit!

47:59
    A další vyloučení. Tomáš Šťastný (VRC) si odpyká trest také za nedovolené bránění.

47:34
    Ovšem bude se hrát 4 na 4. Za katr totiž putuje i Hrubat – nedovolené bránění.

47:23
    Ladislav Pulec byl poslán na trestnou za nedovolené bránění. To je šance pro hosty srovnat stav utkání!

47:16
    Böhm zkusil překvapit Luňáka střelou z velice ostrého úhlu. Ten se ale nachytat nenechal a stále drží těsné vedené domácího celku.

45:43
    Plichta jel sám na Horáka! Zkusil vystřelit mezi betony, ale bílinský gólman si tam mezírku nenechal.

45:03
    Obránce Provazník se vydává na útočný výlet, nahodil si kotouč za branku hostí a taky si z ním jede.

44:20
    Teď už kompletní i hosté a hraje se po dlouhé době klasicky 5 na 5.

43:20

42:13
    Draci právě vstřelili branku!
    Draci snižují na 3:4! ZDENĚK ŠIKL vyhrál sám pro sebe buly, obešel hráče a zavěsil do sítě. Bez asistence.

42:09
    Teď už se pokračuje 4 na 4.

40:51
    Hrubant dostal přes šířku hřiště na své útočné polovině a jeho následný pokus z první vyrazil Luňák betonem.

40:01

Po druhé periodě vede Stadion opět o dvě branky, přičemž se skóre pohnulo na obou stranách. Na 2:3 z pohledu Bíliny snižoval svým druhým zásahem Přeučil. Dvoubrankový náskok domácím vrátil Fořt, když už jen zasunoval kotouč do prázdné brány po krásné přesilovkové kombinaci. Lepším celkem chvílemi byl domácí Stadion, pak pro změnu Bílina. Vrchlabí – Draci tak po čtyřiceti minutách 4:2.

Závěrečné dějství začne v cca 19:48.

40:00

39:59
    Martin Filip vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

39:54
    Šest sekund před koncem mohl ještě dát gól Salač, z levého křídla vystřelil na Luňáku, jemuž kotouč vypadl z výstroje a pomalu se klouzal za brankovou čáru! Domácí brankář pro něj však skončil a zabránil inkasované brance.

39:20
    Böhm (BIL) dostává 5+trest ve hře a Šťastný (VRC) 2+2 za krosček a hrubost.

39:20
    Na ledě se strhla větší roztržka mezi hráči a rozhodčí už dlouhou dobu řeší, koho a za co budou vylučovat.

38:55
    Bílinští se v závěru druhé třetiny pokoušejí snížit stav a okupují obranné pásmo domácích.

38:33

37:27
    Vondráček se střílenou přihrávkou pokoušel najít před brankou volného Šťastného, jenž ale nedokázal nastavit hůl tak, aby mu jí kotouč nepřeskočil.

36:37
    Draci se ale hned po buly osvobozují a domácí musí začínat od své vlastní branky.

Dnešní utkání sleduje 755 diváků.

36:33
    Hostující lavička je potrestána za příliš mnoho hráčů na ledě.

36:04
    Kýhos na své obranné modré obral o kotouč Hamerského a mířil sám na bránu! Než ale stihl zakončit, Hamerský mu skvělým obranným zákrokem dokázal kotouč z hole vypíchnout.

34:16
    Tak to byla nádhera! Domácí nádherně sehráli přesilovou hru a po ose Jakubec – Filip – PATRIK FOŘT se radují ze svého čtvrtého gólu. Posledně jmenovaný střílel už do prázdné branky. Asistence: Martin Filip a Jiří Jakubec.

33:19
    Je tu přesilová hra pro domácí Stadion. Vyloučen Kunrt na dvě minuty za vysokou hůl.

32:26
    Gengel směřoval puk před bránu, tam na něj ale nikdo nedosáhl.

31:29
    V posledních chvílích se hra vyrovnala a její těžiště se přelévá ze strany na stranu.

31:02
    Böhmův pokus od modré vykopl domácí brankář levým betonem.

30:26
    Domácí vyhazují na icing, vhazování před Luňákem.

29:18
    Klementovo nahození od modré končí v lapačce gólmana Draků.

28:59
    Bláhův pokus skončil na Horákově výstroji.

26:54
    Draci se po delší době dostávají do šancí, v jedné z nich se teď ocitl Havlůj, kterého vychytal Luňák.

25:58
    Dělovka z hole Ondřeje Hamerského skončila ve výstroji hostujícího brankáře. Domácí v tlaku a na inkasovaný gól se snaží rychle odpovědět.

24:51
    U kusu černé pryže jsou častěji domácí a obléhají branku Bíliny.

23:32
    Draci se opět dostávají na dostřel! TOMÁŠ PŘEUČIL se dostal před domácího strážce svatyně a střelou nad beton vsítil svůj druhý gól v zápase. Asistence: Vladimír Machulda.

22:57
    Dostál střílel do levého horního rohu, Luňák dokázal vyrazit ramenem.

21:55
    o kotouč se bojuje ve středním pásmu.

21:00
    Horák schoval do lapačky Březinovu střelu přes hráče z mezikruží.

20:26
    Filip se zjevil sám pře brankářem! Kotouč však napálil nad branku a další gól domácích nepřidává.

20:01

V první třetině byly k vidění tři branky. Hned ve třetí minutě se trefil Filip, za Bílinu však vyrovnával Přeučil. V rozmezí 85 sekund pak Vrchlabští utekli Bílině o dva góly, když se trefil nejdříve Fořt a po něm Daniel Filip. Mírně navrch měli v první dvacetiminutovce domácí.

18:22
    Domácí utíkají svému soupeři o dvě branky! Od modré kotouč nahazoval Pulec a za Horákova záda ho tečoval DANIEL FILIP. Asistence: Ladislav Pulec a Ladislav Gengel.

17:18
    Šrámek na ledě, pokračuje klasická přesilovka Vrchlabí 5 na 4.

16:57
    Domácí si berou zpět své vedení! V přesilovce 4 na 3 se prosazuje PATRIK FOŘT. Asistence: David Vondráček a Martin Filip.

16:44
    Vyloučen další bílinský hráč. Tentokrát to je Novák za podražení

16:18
    Bude se hrát ve čtyřech, pak začne zkrácená přesilovka domácích. Za katr odchází hostující Šrámek, prohřešek: hákování.

15:52
    Dostálovi nesedla střela od modré a jen se tak došourala mimo domácí branku. Vrchlabští se však ke kotouči dostat nedokázali a Draci pokračují v tlaku.

15:00
    Ve stejném čase, co se na led vrátil Havlůj, byl vyloučen domácí bek Hamerský – dvě minuty, podražení.

15:00
    Bílina v plném počtu.

14:40
    Teď ale zůstal ležet kotouč mezi kruhy a nejrychleji u něj byl Tomáš Šťastný, kterého ale Horák vychytal skvělým zákrokem lapačkou!

13:55
    Vrchlabským se tato přesilovka nedaří, kotouč je u Luňáka.

13:00
    V pořadí třetí přesilovka pro domácí celek. Na lavici pro hříšníky si už dvouminutový trest za hákování odpykává Aleš Havlůj.

11:56
    Kdyby teď Fořt zpracoval skákavý kotouč, mohl jet sám na bránu. To se mu ale nepodařilo.

11:04
    Hosté jsou kompletní.

10:03
    Vrchlabští si vytvářejí velký tlak, ale všechny střelecké pokusy končí na Horákovi.

09:04
    Těsně po gólu vyloučen další hostující hráč, druhá přesilovka pro Stadion.

08:59
    Bílina srovnává stav utkání! Zdeněk Šikl vystřelil na domácího brankáře z pravé strany, před brankovištěm se pak strhla menší mela, ve které se nejlépe zorientoval TOMÁŠ PŘEUČIL, jenž doklepl kotouč do prázdné branky. Asistence: Zdeněk Šikl a Jiří Dostál.

07:43
    Dostál střílel přes obránce do Luňákova betonu-

07:02

06:31
    Buly před domácím gólmanem, hosté si zatím nedokázali vypracovat nějakou větší šanci.

05:13
    Hrubant dokázal tečovat Kolářovo nahození od modré, Filip Luňák vykopl kotouč pravým betonem.

05:02
    David Vondráček odchází na trestnou za nedovolené bránění, první početní výhodu si tak zahrají i Draci.

04:35
    Filip, střelec první branky utkání, teď pálil z mezikruží do připraveného Horáka.

04:14
    Klement chtěl teď vyslat do samostatného úniku Šťastného, přihrávku ale zastavil Hartman.

03:59
    Kýhos po jednom ze střetů upadl na led a na jeho obličeji byla vidět dokonce i krev. Nakonec za potlesku tribun odešel po vlastních na střídačku.

02:35
    Už v době, kdy byl faulující hráč Bíliny deset sekund na ledě, MARTIN FILIP šikovně tečoval Fořtovo přízemní nahození mezi betony brankáře Horáka. Asistence: Patrik Fořt.

02:19
    Teď opět Hamerský nahazoval na bránu, kotouč však nikdo tečovat nedokázal a hostující brankář ho s přehledem vyrazil.

01:51
    Hamerský napřáhl metr za modrou, Horák vyrazil ramenem.

01:04
    Hosté se osvobozují a domácí musí začínat opět od svého brankáře.

00:25
    A první vyloučení je tu hned po 25 sekundách. Přesilovku si zahrají domácí.

00:12
    Jakubec ihned po buly projel mezi dvěma hráči do útočného pásma, ve kterém pak směřoval přihrávku doleva na Martina Filipa, jenž na ní však nedosáhl, protože byla o trošku delší, než by potřeboval.

00:01

HC Stadion Vrchlabí: Luňák (Jeschke) – Vondráček, Hamerský, Poskočil, Klement, Lenoch, Pulec, Provazník – Fořt, Filip M.(A), Jakubec (C), Šťastný, Bláha (A), Březina, Marek, Svoboda, Jirků, Plichta, Gengel, Chmelař, Filip D. Trenér: Pavel Biegl.

HC Draci Bílina: Horák L. (Horák I.) – Kolář, Dostál, Kohoutek, Kunrt, Polák, Havlůj, Pozděna, Jirkovský – Přeučil, Machulda, Hrubant, Hartman, Novák, Šrámek, Hrdlička, Kýhos, Böhm, Salač, Šikl, Malec. Trenér: Miroslav Kanis.

Rozhodčí: Weinfurter – Maštalíř, Barvíř.

HC Draci Bílina:

Bílina, krušnohorský klub, koupil před dvěma lety druholigovou licenci od Chrudimi. První mistrovský zápas letošní sezony sehráli Draci v Pelhřimově a odvezli si výhru 5:4 po prodloužení, ve kterém rozhodl Vladimír Machulda. V domácí premiéře pak Bílinští prohráli 3:4 po nájezdech s Milevskem, přičemž dnešní soupeř Vrchlabí vedl už 3:1.

HC Stadion Vrchlabí:

Horalé vstoupili do sezony možná trochu překvapivou výhrou na domácím ledě, když soubor okolo Martina Filipa porazil 5:3 Řisuty. Ve druhém utkání prohrál Stadion smolně na ledě Moravských Budějovic. Vrchlabí totiž dokázalo na přelomu druhé a třetí třetiny dohnat dvougólové manko. V 59. minutě se však trefil domácí Trojan a sršni nakonec hosty z dalekého Severa udolali 3:2.

Dobrý den, v Podkrkonoší se dnes odehraje duel v rámci II. ligy HC Stadion Vrchlabí – HC Draci Bílina. Buďte u toho s námi!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Branky a nahrávky: 3. Filip (Fořt), 17. Fořt (Vondráček, Filip), 19. Provazník (Pulec, Gengel), 35. Fořt (Jakubec, Filip), 53. Hamerský, 58. Filip (TS) – 9. Přeučil (Šikl, Dostál), 24. Přeučil (Machulda), 43. Šikl

HC Draci Bílina: Horák L. (Horák I.) – Kolář, Kohoutek, Dostál, Kunrt, Polák, Havlůj, Pozděna, Jirkovský – Přeučil, Machulda, Hrubant, Hartman, Novák, Šrámek, Hrdlička, Kýhos, Böhm, Salač, Šikl, Malec. Trenér: Miroslav Kanis.

Rozhodčí: Weinfurter – Maštalíř, Barvíř