Tomsk – Volga Novgorod 1:0 (kon.) | Perm – Rostov 1:0 (kon.) | Ural – Lok. Moskva 0:3 (kon.)
Kazaň – Dynamo 2:2 (kon.)
FK Amkar Perm
1:0 (1:0)
FK Rostov
Čtvrtek 26.09.2013, 15:00 • Stadion Zvezda, Perm • Ruská Premier Liga

Dnešní emotivní utkání je u konce. Domácí Perm si připsal všechny body za těsnou výhru 1:0. O jediný gól v utkání se v první půli postaral Djakov, který se mezi střelce zapsal vlastním gólem. Domácí dokázali vedení udržet až do konce. To je vše, přeji hezký podvečer. (16:59:35)

90+4
    ... a na domácí straně Artur Ryabokobylenko.

90+4
    Za vzájemný souboj byl potrestán Kanga (RTV).

90+2
    Poloz už dokázal překonat domácího brankáře a míč už skákal do prázdné brány, ale na poslední chvíli přispěchal Širakov a balón odkopnul mimo.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

88
    Byung-Soo Yoo si v útoku pomohl loktem, což neuniklo hlavnímu sudímu a útočnou akci Rostova zastavil.

86
    Po rohovém kopu se ke střele z dálky odhodlal Dzjuba, ale bránu domácích zdaleka neohrozil.

84
    Zakončení Kanunnikova bylo velmi nepřesné.

83
    V posledních minutách jsou k vidění spíše nepřesnosti, které kazí útoky obou týmů.

80
    Poslední střídání hostů. Gatcana na trávníku nahradí Byung-Soo Yoo.

79
    Georgijev tvrdě zasáhnul míčem Djakova do obličeje. Po kratším ošetřování je vše v pořádku.

77
    Kanunnikov útočil z levé strany. Vyslal něco mezi centrem a střelou, míč skončil v boční síti.

74
    Druhé střídání hostů. Ananidze nahradí Poloz.

73
    Perm se ubránil útoku hostů za cenu odkopnutí balónu až na polovinu hřiště soupeře.