Tomsk – Volga Novgorod 1:0 (kon.) | Perm – Rostov 1:0 (kon.) | Ural – Lok. Moskva 0:3 (kon.)
Kazaň – Dynamo 2:2 (kon.)
FC Rubin Kazaň
2:2 (1:1)
Dynamo Moskva
Čtvrtek 26.09.2013, 18:30 • Centralnyj Stadion, Kazaň • Ruská Premier Liga

Máme za sebou dnešní utkání. To skončilo nerozhodně 2:2. Oba týmy předváděli pěkný fotbal a zápas byl celkem vyrovnaný. Trochu nám to pokazily dvě červené karty, nejdříve ji vyfasoval domácí Macarano a poté Kevin Kuranyi. To je dnes ode mne vše, přeji Vám příjemný zbytek večera. (20:27:06)

90+3
    Kevin Kuranyi vyfasoval i druhou žlutou a následuje tedy karta červená!

90+2
    Christian Noboa vyfasoval žlutou kartu.

90+2
    Kevin Kuranyi vyfasoval žlutou kartu.

90+2
    Z volného přímého kopu hosté nastřelili pouze zeď.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavil tři minuty.

90+1
    Volný přímý kop pro hráče z Moskvy zhruba ze dvaceti metrů.

90
    Závěrečný tlak v podání hostů.

87
    Kuranyi v ofsajdu.

86
    Hosté si nyní vytvářejí celkem slušný tlak. Uvidíme, jestli se jim podaří ho proměnit v branku.

84
    Dzsudzsák nastřelil tyč!

82
    Máme před sebou posledních deset minut. Uvidíme, jestli podaří nějakému týmu skórovat.

79
    Hosté kombinovali na útočné polovině. Dzsudzsák poslal ale nepřesný centr do vápna, a tak bude hra pokračovat odkopem od branky.

77
    Střídání v týmu Dinamo Moskva: ze hřiště odchází Yusupov, přichází Kuranyi.

74
    Střídání v týmu FC Rubin Kazaň: ze hřiště odchází Eremenko, přichází Kverkvelia.

74
    Domácí se hnali do brejku. Ten ale zastavil jeden z hostujících obránců a míč odkopl na rohový kop.

73
    Hosté z Moskvy kombinují na útočné polovině a snaží se vymyslet nějakou akci.

71
    Posledních dvacet minut bude ještě velmi zajímavých. Domácí hráči hrají bez vyloučeného Marcana.