Čeljabinsk – Magnitogorsk 0:5 (kon.) | Mytišči – Viťaz 3:1 (kon.) | Spartak Moskva – Jekatěrinburg 1:2 (0:1 po s.n.)
Doněck – Barys 2:4 (kon.) | Záhřeb – Chanty-Mansijsk 2:1 (kon.)
Atlant Mytišči
3:1 (0:0, 2:0, 1:1)
HC Viťaz Moskevská oblast
Čtvrtek 26.09.2013, 17:30 • Aréna Mytičši • KHL

58:02
    Hostům se komplikuje cesta za vyrovnáním, když budou pykat za hru v šesti. Trest odsedí Alexandr Koroljuk.

55:16
    Síly na ledě sae srovnají, když za podražení odchází Ilja Kablukov.

54:47
    Josh Hennessy (CEC) – 2 minuty – nepovolená výstroj. Hrál se zlomenou hokejkou.

50:13
    Alexandr Vasiljev si vyšlápl na domácího borce, tak že jej nepěkně přišpendlil na hrazení a bude za to pykat na trestné lavici.

34:46
    Počet hráčů na ledě se srovná, když za držení odchazí na trestnou lavici domácí Vitalij Aťušov.

34:04
    Domácí budou hrát další přesilovku, když se nechal vyloučit Logan Pyett za naražení na hrazení

24:38
    Chafizullin podrazil protihráče a bude za to pykat 2 minuty na trestné lavici.

12:35
    Dalším vyloučeným hráčem je hostující Pavel Černov, který porazil při souboji protihráče.

02:48
    První vyloučení, za vysokou hůl si odchází sednout domácí Igor Radulov.

David Sochor

Branky a nahrávky: 22. Šmeljov (Arťuchin, Niskala), 34. Haataja (Michnov), 51. Radulov (Majorov, Trubačjov) – 48. Afinogenov (Rozin, Rybin)

Atlant Mytišči: Galimov (Borisov) – Rukavišnikov, Batyršin, Novopašin, Sanguinetti, Niskala, Petrov, Aťušov, Dyblenko – Gluchov, Kablukov, Kolcov – Haataja, Engqvist, Michnov – Arťuchin, Kadějkin, Šmeljov – Radulov, Trubačjov, Majorov. Trenér: Kudašov.
    HC Viťaz Moskevská oblast: Lisutin (Ivančik) – Mezei, Rozin, Golovkov, Pyett, Korovkin, Chafizullin, Poltorak, Tatalin – Rybin, Iggulden, Koroljuk – Koroljov, Kokšarov, Soloduchin – Afinogenov, Hennessy, Vasiljev – Mamin, Černov, Kudreman. Trenér: Leonov.

Rozhodčí: Bukin, Kulakov – Metalnikov, Sirotkin