Keysová – Kvitová 0:2 (kon.) | Šafářová – Wozniacká 1:2 (kon.)
Petra Kvitová
Petra Kvitová (7)
2
6 6
Čtvrtek 26.09.2013, 03:33WTA Tokio - Toray Pan Pacific Open Tennis (tvrdý povrch)

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (04:44:53)

V dnešním utkání jasně dominovala Petra Kvitová, která, ač například ve statistice es se svou soupeřkou jasně prohrála (1:7), nakonec dokázala svou soupeřku přehrávat hlavně ve výměnách a zaslouženě si zajistila postup do druhého kola, v němž narazí na vítězku dalšího dnešního utkání mezi Kuzněcovovou a Cirsteaovou.

Konec zápasu

2:6
    Nikoliv, Madison Keysové se nepodařilo již třetí mečbol soupeřky odvrátit, podruhé ztrácí své podání v tomto setu a tím ztrácí celé utkání za hodinu a osmnáct minut.

40-A
    Nicméně soupeřka má znovu mečbol, již třetí, bude platit – "do třetice všeho dobrého"?

40-40
    Ano, Madison Keysová šla v této výměně přes svůj druhý servis a přesto tuto výměnu zvládla a vybojovala veledůležitou shodu.

30-40
    První mečbol Madison Keysová odvrací, co ten druhý?

15-40
    Nepovedlo se a Američanka čelí dvěma mečbolům Petry Kvitové, to vše za hodinu a šestnáct minut.

15-30
    Madison Keysová snižuje a v další výměně bude odvracet hrozbu mečbolu!

0-30
    Další fiftýn pro českou tenistku, to pro českou tenistku vypadá hodně nadějně!

0-15
    Lépe do možná posledního gemu vstupuje Petra Kvitová.

2:5
    Konec přestávky, podávat bude Madison Keysová.

2:5
    Následuje přestávka a výměna stran.

2:5
    Ano, Petra Kvitová vítězí ve třetím gemu v řadě, nejen, že potvrzuje brejk, ale zároveň se dostává do stejné situace, jako v prvním setu a je jen jeden bod od vítězství a postupu do druhého kola.