Giannessi – Hájek 2:1 (kon.) | Schoorel – Pospíšil 0:2 (kon.)
63 2
Jaroslav Pospíšil
2
7 6
Čtvrtek 26.09.2013, 10:16 • Court 5 • Challenger Sibiu - BCR Sibiu Open (antuka)

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (11:55:26)

Ve čtvrtfinále se Jaroslava Pospíšil střetne s vítězem utkání mezi krajanem Hájkem a Italem Alessandro Giannessim.

Konec zápasu

2:6
    Je konec! Jaroslav Pospíšil dnes vyvrátil předzápasové prognózy a po výborném výkonu přehrává Nizozemce Thomase Schoorela. Ten, ač je na turnaji nasazen jako hráč číslo devět, končí již ve druhém kole a ani ve druhém vzájemném utkání nedokázal Pospíšilovi vzít alespoň set.

30-40
    Po hodině a šestatřiceti minutách má Jaroslav Pospíšil k dispozici mečbol!

30-30
    Devátý nasazený Nizozemec ještě ale bojuje a znovu srovnává.

15-30
    Osmé eso, dva míčky dělí Pospíšila od vítězství!

15-15
    Schoorel srovnává na 15:15.

0-15
    Český tenista vstupuje lépe do tohoto, možná posledního, gemu!

2:5
    Konec přestávky, na vítězství v dnešním utkání jde podávat Jaroslav Pospíšil.

2:5
    Následuje přestávka a výměna stran.

2:5
    No to bylo rychlé! Čistá hra a Jaroslav Pospíšil podruhé bere soupeři servis a je velmi blízko k celkovému vítězství.

0-40
    A jaj, Nizozemec ztrácí další výměnu a soupeř má tak výhodu tří brejkbolů!

0-30
    Další fiftýn pro českého tenistu při podání soupeře.

0-15
    Míček získává Pospíšil.

2:4
    Český tenista si znovu udržel svůj servis, byť musel odvracet brejkbol soupeře a vede 4:2 ve druhém setu.

40-A
    Gembol! To jsou nervy! Jaroslav Pospíšil útočí na čtvrtý bod.

40-40
    Shoda, Pospíšil odvrací brejkbol.

A-40
    Thomas Schoorel má brejkbol, velká šance Nizozemce vzít si zpět své ztracené podání z úvodu setu!