Orlová – Prostějov 0:1 (kon.) | Hulín – Zábřeh 4:0 (kon.) | Hlučín – Slovácko B 1:1 (kon.)
Opava – Zlín B 1:0 (kon.) | Mikulovice – HFK Olomouc 1:0 (kon.)
FK Slavia Orlová - Lutyně
0:1 (0:0)
1. SK Prostějov
Sobota 28.09.2013, 10:15 • Na Stuchlíkovci 340,Orlová Lutyně • Moravskoslezská fotbalová liga

Konec zápasu. (12:08:38)

89
    Hostující Pančochář vyfasoval žlutou kartu za zakopnutí míče.

88
    Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Machálek, přichází Pospíšil.

84
    Prostějov právě vstřelil branku!
    Hosté jdou do vedení. TOMÁŠ MACHÁLEK se nejlépe zorientoval po rohovém kopu na malém vápně a šest minut před koncem zápasu dává prostějovu velkou šanci na zisk tří bodů.

81
    Střídání v týmu FK Slavia Orlová - Lutyně: ze hřiště odchází Tomáš, přichází Václavek.

74
    Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Hirsch, přichází Zatloukal.

72
    Střídání v týmu FK Slavia Orlová - Lutyně: ze hřiště odchází Kopel, přichází Urban.

71
    Machálek obešel všechny obránce i brankáře, ale bohužel pro Prostějov trefuje z úhlu jen boční síť.

67
    Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Fládr, přichází Pančochář.

60
    Centr Vlka propadl na kopačky Tomáše, který střílel těsně vedle.

59
    Dnešnímu utkání přihlíží 65 platících diváků.

48
    Centr Vlka proletěl až na Křistana, kterého ale vychytal bývalý prvoligový gólman Tomáš Bureš.

46

Tolik první poločas, druhý startuje v 11:20.

Je za námi první poločas, který nabídl řadu na šancí na obou stranách, především Prostějov měl dvě tři dobré gólové příležitosti, ale vždy zasáhl výtečným způsobem brankář Pacanovský, jenž drží Orlovou.

45
    Nad rámec prvního poločasu se nastavuje jedna minuta.

38
    Domácí Křistan vypálil přes obránce, Bureš toho moc neviděl, přesto prudkou pumelici vyráží mimo svou svatyni.

36
    Míč se snesl na hlavičku Hlocha a jeho pokus brankář Pacanovský vyráží do bezpečí.