FC Tango Brno
8:2 (2:0)
FC Benago Praha
Pondělí 30.09.2013, 20:00 • MSH Brno, Vodova • 1. Futsal liga

Je dobojováno! Po poločase 2:0 se zdálo, že vše je otevřené, ale Brňané ve druhém poločase jasně ukázali, že letos myslí jen na mety nejvyšší a za tímto cílem si jasně jdou. Tři body tedy zůstávají v Brně, Tango se vrací na první místo v tabulce po další vysoké výhře.

Pro dnešek je to ode mne vše. Děkuji Vám za pozornost a budu se těšit u dalších onlajn přenosů. (21:41:06)

40
    Tango Brno právě vstřelilo branku!
    Tak Brňané už si z toho dělají spíše exhibici! trio Havel – Záruba – Buršík si teď pohrálo s hosty, když poslední jmenovaný, TOMÁŠ BURŠÍK, zakončoval do prázdné branky a rozvlnil síť za Vahalou po osmé. Asistence: Radim Záruba.

39
    Má slova jen potvrzuje MICHAL KOVÁCS, který si vybojoval míč a napálil jej přesně do prázdné branky. Bez asistence.

38
    Benago se ještě snaží alespoň kosmeticky upravit výsledek, ale na vítězství Brna se už nic nezmění.

37
    Štverák teď stále jen proti Kubíčkovi, ale ten ho fantasticky vychytal!

37
    Marcel Rodek dostává žlutou kartu za nesportovní chování.

36
    A tak se znovu ukazuje, že pravidlo nedáš – dostaneš platí v každém sportu! Domácí se dostali do protiútoku a totálně si rozložili hráče hostů. DIMOSTENIS CHADZIDIS zakončoval opět do prázdné branky jako většina dnešních brněnských střelců. Asistence: Michal Seidler.

36
    Štverák hledal před bránou hlavu Brahimiho, ale míč končí pouze v zámezí.

35
    Hosté znovu hrají bez brankáře, jako pátý hráč je v poli Mareš.

34
    Teď už ale Tango řádí opět na útočné polovině. Svým dobrým pohybem si navíc vybojovali faul a budou zahrávat přímák, Douglas si z tohoto souboje odnáší žlutou kartu.

33
    Benago Praha právě vstřelilo branku!
    Hosté ožívají! Po oddechovém času začali hrát power-play, která se jim po několika málo sekundách vyplatila. DOUGLAS prostřelil z hranice vápna vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Marcel Rodek.

33
    Brněnský brankář Kubíček dostává žlutou kartu za hru rukou mimo vápno.

33
    Oddechový čas pro hosty.

33
    Tak to je neuvěřitelné! Je tu další parádní gól v podání Brňanů. Chadzidis si proběhl celým hřištěm a míč na zlatém podnosu naservíroval RADIMU ZÁRUBOVI, který měl už lehký úkol, který hravě splnil. Asistence: Dimostenis Chadzidis.

33
    Chadzidis vyzval ke sprintu Zárubu, ale u balonu byl první hostující brankář, který míč odkopl až k tomu domácímu.

31
    Za zákrok na Brůnu vytahují rozhodčí zpětně žlutou kartu, stal se tak dnes večer prvním napomínaným hráčem.

31
    A za další minutu slaví Seidler hattrick! Brůna byl na polovině faulován, ale míč převzal MICHAL SEIDLER, který prostřelil Vahalu a pomstil tak svého spoluhráče. Asistence: Martin Brůna.

Adam Havel

Branky: 1. Seidler (Kovács), 15. Belej (Kovács), 30. Seidler (Belej), 31. Seidler (Brůna), 33. Záruba (Chadzidis), 36. Chadzidis (Seidler), 39. Kovács, 40. Buršík (Záruba) – 21. Mareš (Lištván), 33. Douglas (Rodek)

Karty:   33. Kubíček (TAN) – 31. Mareš (BNP), 34. Douglas (BNP), 37. Rodek (BNP)

FC Tango Brno: Kubíček (Bočánek) – Rodrigo, Chadzidis, Brůna, Buršík, Kovács, Pollák, Šidla, Belej "C", Záruba, Havel, Seidler
    FC Benago Praha: Vahala (Kudrna) – Rodek, Brahimi, Lištvan, Mareš, Štverák, Douglas, Hoxha, Kočí, Simitči "C"

Rozhodčí: Ladislav Sebök, Jiří Honěk, D: Ladislav Glogar