Kubaň Krasnodar – Valencia 0:2 (kon.) | Kazaň – Waregem 4:0 (kon.) | Machačkala – Tottenham 0:2 (kon.)
Karaganda – Maccabi Haifa 2:2 (kon.) | Alkmaar – PAOK 1:1 (kon.) | Rapid – Dynamo Kyjev 2:2 (kon.)
Genk – Thun 2:1 (kon.) | Sevilla – Freiburg 2:0 (kon.) | Liberec – Estoril 2:1 (kon.)
Rijeka – Real Betis 1:1 (kon.) | Lyon – Guimarães 1:1 (kon.) | Legia – Apollon Limassol 0:1 (kon.)
Trabzonspor – Lazio 3:3 (kon.) | Tromsø – Šeriff Tiraspol 1:1 (kon.) | Wigan – Maribor 3:1 (kon.)
Dněpropetrovsk – Fiorentina 1:2 (kon.) | FC Ferreira – CS Pandurii 1:1 (kon.) | APOEL – Frankfurt 0:3 (kon.)
Bordeaux – Maccabi Tel Aviv 1:2 (kon.) | Swansea – St. Gallen 1:0 (kon.) | Ludogorec – Dinamo Záhřeb 3:0 (kon.)
Černomorec Oděsa – Eindhoven 0:2 (kon.) | Esbjerg – Salzburg 1:2 (kon.) | Elfsborg – Standard 1:1 (kon.)
AZ Alkmaar
1:1 (0:0)
PAOK Soluň
Čtvrtek 03.10.2013, 19:00 • AFAS Stadion (Alkmaar) • Evropská liga

Pro dnešek je to vše, příště opět na shledanou. (20:58:10)

AZ Alkmaar remizuje s PAOKem Soluň 1:1, oba soupeři si tak do skupinové tabulky Evropské ligy připisují po jednom bodu. Domácí poslal do vedení v 82. minutě Gouweleeuw, za PAOK ale v 93. minutě srovnal Salpingidis.

Velký smutek zavládl v Alkmaaru, domácí už počítali s vítězstvím. Alkmaar byl dnes o něco málo lepší, dlouho to ale vypadalo, že se oba týmy rozejdou smírně. To se nakonec také děje, hráči AZ z toho ale zřejmě příliš velkou radost nemají.

90+3
    PAOK Soluň právě vstřelil branku!
    Tak to je neuvěřitelný závěr! Soluň minutu před koncem čtyřminutového prodloužení srovnává skóre! Po centru do vápna se míč dostal k DIMITRISOVI SALPINGIDISOVI, jehož rána na bližší tyč končí v bráně! Esteban si na míč sice sáhl, vyrazit ho ale, ke smůle domácích, nedokázal.

90+2
    Domácí takticky střídají, přichází Avdic, odchází Johannsson.

90+1
    Nastavují se 4 minuty.

90
    Jacobo si vyběhl pro míč a zastavuje domácí akci.

88
    Esteban teď vykryl hlavičku jednoho z hostů z metrové vzdálenosti a obrovsky tak podržel domácí!

88
    Ten se bude opakovat.

88
    Je tu jedna z posledních šancí pro PAOK. Stoch bude rozehrávat rohový kop.

87
    Přímý kop Stocha vyráží Esteban.

86
    Wuytensovi odpískán ofsajd.

85
    Hosté se snaží o srovnání, nepřesnost v přihrávce ale zabraňuje útočné akci.

83
    Lazar odchází, nahrazuje ho Salpingidis.

82
    Alkmaar právě vstřelil branku!
    Veliký tlak domácího AZ končí vytouženou brankou! Po rohovém kopu přihrál Overtoom za obranu do hraniční pozice na JEFFREYHO GOUWELEEUWA, který snadno překonal Jacoba přízemní střelou k pravé tyči! Jednalo se o hraniční ofsajdovou pozici, gól byl ale zřejmě správně uznán.

81
    Dělovou ránu Johannssona z hranice vápna vyráží na roh Jacobo!

81
    Domácí střídají, Elma nahrazuje Overtoom.

80
    AZ vytváří tlak, PAOK je natlačen před vlastní vápno.

79
    Johannsson vybojoval míč na středu pole a vypracoval šanci domácího AZ – ta ale končí na pozorně střelu blokujícím Katsouranisovi.