Kubaň Krasnodar – Valencia 0:2 (kon.) | Kazaň – Waregem 4:0 (kon.) | Machačkala – Tottenham 0:2 (kon.)
Karaganda – Maccabi Haifa 2:2 (kon.) | Alkmaar – PAOK 1:1 (kon.) | Rapid – Dynamo Kyjev 2:2 (kon.)
Genk – Thun 2:1 (kon.) | Sevilla – Freiburg 2:0 (kon.) | Liberec – Estoril 2:1 (kon.)
Rijeka – Real Betis 1:1 (kon.) | Lyon – Guimarães 1:1 (kon.) | Legia – Apollon Limassol 0:1 (kon.)
Trabzonspor – Lazio 3:3 (kon.) | Tromsø – Šeriff Tiraspol 1:1 (kon.) | Wigan – Maribor 3:1 (kon.)
Dněpropetrovsk – Fiorentina 1:2 (kon.) | FC Ferreira – CS Pandurii 1:1 (kon.) | APOEL – Frankfurt 0:3 (kon.)
Bordeaux – Maccabi Tel Aviv 1:2 (kon.) | Swansea – St. Gallen 1:0 (kon.) | Ludogorec – Dinamo Záhřeb 3:0 (kon.)
Černomorec Oděsa – Eindhoven 0:2 (kon.) | Esbjerg – Salzburg 1:2 (kon.) | Elfsborg – Standard 1:1 (kon.)
PFK Ludogorec Razgrad
3:0 (2:0)
GNK Dinamo Záhřeb
Čtvrtek 03.10.2013, 21:05Evropská liga

Rozhodčí nám závěrečným hvizdem stanovil konečný výsledek duelu na 3:0. O své výhře rozhodl Razgrad již v prvním poločase a zaslouženě se tak s plným počtem bodů vyšvihl do čela své skupiny. Příjemný zbytek čtvrteční noci přeje Petr Dejnožka. (23:01:04)

90+3
    Rozběhla se poslední minuta dnešního duelu, domácí příznivci již hlasitě oslavují.

90+2
    Hostující Fernandés je ještě v samotném závěru nachytán v ofsajdu.

90
    Hlavní rozhodčí dnešního zápasu nastaví ještě tři minuty.

89
    Zákroky brankáře Olivera Zeleniky – 2.

89
    Zákroky brankáře Vladislava Stojanova – 3.

89
    Na domácí straně nahradí Dani Abalo Misidjana.

88
    V samotném závěru opouští trávník Brozovič, šanci nasát atmosféru Evropské ligy dostane Pamič.

87
    Čop se snažil nepříjemně atakovat rozehrávku Ludogorce, obránci si s touto situací dokázali poradit.

85
    Míče se ujal sám Halilovič, zkoušel obstřelit zeď. Bohužel pro Záhřeb přestřelil.

84
    Halilovič byl faulován kousek od pokutového území, čeká nás zajímavá standardní situace.

83
    Bezjak se prodíral do zajímavé šance, při svém průniku si ale pomohl faulem. Akce Razgradu je u konce.

82
    Je vidět, že není již o co hrát. Obě mužstva jsou s výsledkem smířeni, hosté se snaží alespoň o vstřelení čestného gólu.

80
    Na druhé straně skončil útok Záhřebu ofsajdem.

78
    Misidjan si zaběhl k rohovému praporku a pokusil se něco vymyslet, obrana Dinama ho ale dokázala zpacifikovat.

77
    Okořenit je mohl roh Ludogorce, Espinhovi se ale centr od praporku nevyvedl podle představ.

76
    Na nějaké dostihy to v závěru zápasu ani náhodou nevypadá. Dinamo je smířenou s porážkou, domácí fandové si užívají závěrečné minuty zápasu.

74
    Mladík Halilovič se již otrkal, po tvrdém zákroku uviděl od rozhodčího žlutou kartu.