Florbal Ústí – Česká Lípa 4:5 (4:5 po s.n.) | Litvínov – FBC Start98 9:6 (kon.) | Pelhřimov – Svitavy 9:7 (kon.)
Kopřivnice – Paskov 3:4 (kon.) | 1. FBK Rožnov p/R – Hattrick Brno 8:5 (kon.)

59:22
    Spartak Pelhřimov právě vstřelil branku!
    Tak to už by mělo stačit. Další dvougólové vedení domácího Pelhřimova. A právě tentokrát by o vedení Spartak přijít neměl, neboť do konce třetí třetiny zbývá něco málo přes půl minuty. Devátou branku domácích vstřelil LUKÁŠ ZRZAVÝ. Asistence: Zbyněk Venkrbec.

59:04
    Do konce třetí třetiny a zároveň i základní hrací doby zbývá šestapadesát vteřin. Hosté navíc ztratili míček při nepřesném střeleckém pokusu.

57:02
    Do konce základní hrací doby zbývají tři minuty a Pelhřimov se dostává do vedení! Udrží si ho? Poduškova přihrávka po náznaku střely směřovala k JANU KUČEROVI, který pohodlně skóroval. Asistence: Petr Poduška.

55:25
    Svitavy právě vstřelily branku!
    Když už se zdálo, že bude domácím dvoubrankové vedení stačit, přišly hned dvě odpovědi. Snížení a srovnání. A právě vyrovnání zařídil ALEŠ KÖNIG. Bez asistence.

54:12
    Spolupráce dvou Vladislavů přináší své ovoce. Gól vsítil VLADISLAV DOSEDĚL. Asistence: Vladislav Richter.

52:06
    Domácí upevňují své vedení. Branku oslavil LUDĚK CHAROUZEK. Asistence: Jan Knězů.

51:24

49:24
    Vyloučen byl Josef Prudil na dvě minuty za hrubost. Pelhřimov si zahraje čtvrtou přesilovku.

45:55
    Domácí si své vedení berou zpět! Prosadil se JAN KOTEN. Asistence: Martin Kos.

43:48
    A je vyrovnáno! Pátou branku Svitav vstřelil JIŘÍ NEJEDLÝ. Asistence: Dominik Šmarda.

41:15
    Střelu Davida Říhy pokryl Zbyněk Venkrbec.

40:01

Střely na branku ve druhé třetině:

Pelhřimov: 8

Svitavy: 13

40:00

Hledáme zpravodaje pro tým Spartak Pelhřimov. Více informací zde.

Hledáme zpravodaje pro tým FbK Svitavy. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 10. Knězů (Kos), 14. Švrkala (Šťasta), 24. Knězů, 33. Kučera (Charouzek), 35. Švrkala, 46. Koten (Kos), 53. Charouzek (Knězů), 58. Kučera (Poduška), 60. Zrzavý (Venkrbec) – 17. Říha, 25. Říha (Brýdl), 37. Říha (Petráž), 38. Nejedlý (Macků), 44. Nejedlý (Šmarda), 55. Doseděl (Richter), 56. König

Spartak Pelhřimov: Venkrbec (Kuchař) – Kos, Švrkala, Kučera, Holada, Koten, Knězů, Dokulil, Šťasta, Fučík, Poduška, Zrzavý
    FbK Svitavy: Vítek (Skácelík, Lamař) – Muselík, König, Prudil, Kolena, Macků, Richter, Brýdl, Nejedlý, Říha, Šivák, Klusák, Junek, Sauer, Petráž, Štancl, Šmarda, Doseděl

Rozhodčí: Miroslav Kulhánek – Petr Michálek