Tatran – Bohemians juniorky 6:4 (kon.) | Ostrava – Třebíč 20:4 (kon.) | Liberec – Havířov 5:6 (po pr.)
Vítkovice – Benešov 10:7 (kon.) | Chomutov – Bohemians juniorky 1:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Bulldogs 3:2 (kon.)
FbC 98 Chomutov
1:3 (0:2, 0:0, 1:1)
FbŠ 7OAKS Bohemians juniorky
Neděle 06.10.2013, 14:00 • Městská sportovní hala Chomutov • G2 liga juniorů

Zápas je u konce, tímto se s vámi loučím a těším se u dalších onlajnů. (15:55:35)

Střely celkově:

Chomutov: 50
    Bohemians: 52

Zásahy brankářů:

Šolta: 14
    Mazák: 14

Poslední minuty zápasu byly napínavé, Chomutov snížil a ještě bojoval o kontaktní gól, nepovedlo se. Díky povedené 1. dvacetiminutovce tedy berou 3 body hosté z Prahy. Chomutov vyšel i ve 4. zápase ligy bodově naprázdno a zůstane i nadále na posledním místě tabulky.

60:00

59:01
    Začíná poslední minuta. Stane se ještě něco?

58:23
    6 chomutovských proti 4 hráčům Bohemians. Domácí vyvíjí velký tlak.

58:10
    Za nedovolené vrážení půjde na 2 minuty na trestnou lavici David Bezpalec (Bohemians). Zajímavá příležitost pro Chomutov.

57:50
    Domácí jsou bez gólmana.

56:22
    Chomutov právě vstřelil branku!
    Máme tady snížení domácích. Ondřej Šarša se rozhodl pro přihrávku na JANA KRAJNÍKA, ten vypálil ránu na branku a byl to gól. Asistence: Ondřej Šarša.

55:24
    Oddechový čas pro domácí.

54:43
    Návrat vyloučeného hráče Bohemians.

52:43
    Za opakované přestupky byl na 2 minuty vyloučen Filip Musil (Bohemians). Chomutov by se měl teď pokusit o ohrožení branky hostů.

50:06
    Šolta se předvedl dobrým zákrokem proti střele Bohemians. Sice se štěstím, ale chytá a snaží se držet svůj tým stále ve hře.

48:12
    Oba týmy hrají velmi aktivně a v rychlém tempu. Hráči mají stále dost energie.

45:48
    Hra se přelévá ze strany na stranu, žádný z týmů si nedokáže vytvořit soustavný tlak.

41:35
    Bohemians právě vstřelilo branku!
    A máme tu navýšení vedení hostů. Chomutov chtěl snížit, ale místo toho potřetí inkasoval po nahrávce Petra Tůmy, který přihrál na volného JANA SEVERU, který dává svoji dnešní druhou branku a dostává tak Bohemians do velmi slibné pozice. Asistence: Petr Tůma.

40:01

Tadeáš Mima

Hledáme zpravodaje pro tým FbC 98 Chomutov. Více informací zde.

Hledáme zpravodaje pro tým FbŠ 7OAKS Bohemians juniorky. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 57. Krajník (Šarša) – 11. Severa (Kieler), 15. Mandlík (Kieler), 42. Severa (Tůma)

FbC 98 Chomutov: Šolta (Šantora) – Větrovec, Šarša – Bejček, Tichý, Salvestr, Fiala, Štětina, Krajník, Douda, Pacher, Kopp, Trávníček, Selinger, Andrle, Šulc
    FbŠ 7OAKS Bohemians juniorky: Mazák (Mück) – Musil, Lupáč, Koubek – Mandlík, Křivanec, Severa, Bezpalec, Sklenář, Sluka, Kolář, Kulík, Nosek, Sova, Tůma, Kieler

Rozhodčí: Jakub Nábělek a Radek Štengl