4:3 (1:0, 0:1, 3:2)
SB Pro
Neděle 06.10.2013, 12:00 • Tampere Areena • Pohár mistrů (ženy)

Přeji příjemný zbytek dne, na shledanou! (13:56:06)

Hráčkám SB-Pro se podařilo během utkání dvakrát srovnat stav. V divoké třetí třetině, ale zařídily vítězství Rönnby hráčky Wickströmová a Forslundová.

Po vyrovnaném utkání vítězí pohár mistrů v ženském florbale švédský tým Rönnby IBK!

60:00

19:20
    40 sekund do konce třetí třetiny a Rönnby vyhazuje.

58:38
    SB-Pro právě vstřelilo branku!
    KAROLIINA KUJALOVÁ vykřesává naději pro hráčky z Finska. Dorážkou střely Wickmanové snižuje na rozdíl jedné branky. Asistence: Mira Wickmanová.

18:23
    SB-Pro hraje bez brankářky!

17:43
    SB-Pro začíná silně tlačit na defenzivu Švédek. Výsledkem zatím bylo pouze pár nepovedených střel.

16:33
    V akci nyní byly vidět opět šikovné ruce Wickströmové, která předvedla parádní kličku jedné z bránících Finek.

Oddechový čas si vyžádal trenér SB-Pro.

16:02
    Hráčky Rönnby začínají hrát na čas a zdržují co nejvíce hru. Neradi by ztratily slibné vedení.

15:00
    Schilströmová zahrozila ostrou střelou z levé strany hřiště.

13:26
    Míček po tlaku SB-Pro poskakoval na brankové čáře, Viklundová byla opět bezchybná a zkazila radost Finkám.

51:39
    Rönnby INK se už soustředí především na defenzivu a začíná hrozit z protiútoků do otevřené obrany finského týmu.

50:22
    Rönnby právě vstřelilo branku!
    Náskok Švédek už je o dva góly. Na 4:2 zvýšila po chybě bráníních hráček MALIN FORSLUNDOVÁ. Asistence: Malin Wickströmová.

50:00
    Polovina třetí třetiny je minulostí. Hráčky SB-Pro drží míček na svých holích, ale nedaří se jim projít do útoku.

48:44
    Wickströmová se opět uvolnila přes jednu z bránících hráček. Její další postup zabrzdila druhá bránící hráčka.

47:33
    SB-Pro se opět snaží srovnat stav utkání. Ale budou to mít těžké proti defenzivě Rönnby.

Slavomír Jansa

Branky a nahrávky: 3. Riuttová, 44. Wickströmová (Normanová), 46. Wickströmová, 51. Forslundová (Wickströmová) – 38. Kujalová E. (Wickmanová), 46. Wickmanová (Saniová), 59. Kujalová K. (Wickmanová)

Rönnby IBK: Viklund (Frisk) – Norman, Scheer, By, Forslund, Riutta – Johansson, Högberg, Schilström, Augustsson, Nilsson – Linhart, Andgrim, Rösnäs.
    SB Pro: Loisa (Siltanen) – Sainio, Kippilä, Kujala E., Wickman, Kujala K. – Laitinen, Manninen, Leminen, Eskelinen, Sundström – Lonka, Ijäs, Hietamäki L., Enlund, Hietamäki M. – Lehmusvori, Hartwall, Kumpuniemi.

Rozhodčí: Podlešný, Petřík