Rádio Krokodýl Brno – Hradec Králové 4:3 (kon.)
4:3 (1:1)
MADOS MT Hradec Králové
Pondělí 07.10.2013, 20:00 • Tatran Brno - Bohunice • 1. Futsal liga

Toliko z haly v brněnských Bohunicích, zase příště na počtenou. (23:36:48)

Drama se nekonalo, ale Agromeli si ten zápas až příliš komplikovalo. Nakonec si však tři body připíše, i když Hradec sahal v závěru po vyrovnání, to už se nekonalo. Agromeli Brno tak po bojovném výkonu bere tři body za výhru 4:3.

40
    ...už se nic nestane.

40
    Čtyři vteřiny do konce zápasu...

40
    Salamandr právě vstřelil branku!
    Jenže jsou zde komplikace, přesně minutu před koncem snižuje ROMAN JELÍNEK, který z bezprostřední blízkosti prostřelil brankáře Sáru. Tak to bude ještě velké drama. Asistence: Lukáš Michal.

39
    Už se hraje poslední minuta, domácí fotbalisté jsou blízko k zisku prvních tří bodů v nejvyšší soutěži.

38
    Už se hrají poslední dvě minuty utkání a futsalisté Salamadru už mnoho času nemají. Hraje se navíc před gólmanem Maškem, který se musel opět vrátit.

38
    Hradec je opět bez brankáře.

38
    Nosko hledal před bránou Kalinu, do jeho rány se v poslední moment vrhl obránce a přerušil tak slibnou akci Agromeli.

37
    Dnešnímu utkání přihlíží 101 diváků.

37
    I domácí trenéři si berou čas na poradu, je potřeba nechat odpočinout unavené a bránící hráče.

37
    Hosté jsou opět bez brankáře, zkusí co nejrychleji snížit.

36
    Na fauly je stav 4:4, do konce duelu něco přes čtyři munuty, Čeká nás zřejmě hektický závěr.

36
    Dvakrát v řadě pálil nebezpečně Mica, gólman Mašek si však dokázal poradit.

36
    Stále není hotovo, Hradec mohl snížit již na rozdíl jediného gólu. Michal Černý byl sám před bránou a těsně ji míjí.

35
    Začalo nám to tam padat. Hosté přeci jen ještě snižují. Po výborné kombinaci dává druhou branku ROMAN JELÍNEK. Asistence: Adam Chromek.

34
    Agromeli Brno právě vstřelilo branku!
    Prázdná brána a další gól do ni přidává TOMÁŠ VESELOVSKÝ. Opět se trefil takřka přes celé hřiště. Bez asistence.

34
    MARTINA KALINA dokázal vypálil z půlící čáry a trefil se přesně do opuštěné sítě. Bez asistence.

33
    Dlouho to však trvat nebude a Mašek zase půjde na lavičku.

33
    Hradec zkusí vyrovnat bez brankáře. Vrhne všechny své síly do útoku. Zatím jsou u míče domácí, kteří vrací brankáře zase zpět na své místo.

33
    Ještě před tím si však lavička Salamandru bere oddechový čas.

32
    Brno se dopustilo již čtvrtého faulu, standardku budou rozehrávat fotbalisté z Hradce.

32
    Teď je na řadě zase Hradec, který musí dohánět jednogólové manko.

31
    Skóre se mění. Slavík přihrál před bránu na TOMÁŠE VESELOVSKÉHO, který udělal kličku nejprve obránci a poté i brankáři a střelou po zemi překonal vyběhnuvšího Maška. Domácí tak podruhé v zápase vedou. Asistence: Jaroslav Slavík.

31
    Domácí se nadechují k závěrečnému tlaku.

30
    Posledních deset minut utkání, Mica hledal připraveného Veselovského, před ním však včas zasáhl Mašek.

29
    Na druhé straně střílel Lukáš Michal, ale stále stav zůstává stejný a na na góly poměrně hubený.

29
    Martin Tůma po delší době prověřil pozornost hradeckého brankáře, který ale vyráží míč mimo tři tyče.

28
    Hodně přestupků, technických chyb, jsou to z obou stran poměrně hluché pasáže utkání.

27
    Vypadá to, že víc sil mají futsalisté z Hradce, kteří v tom druhém poločase mají o něco málo víc ze hry.

26
    Na fauly je to zatím 2:2, hraje se neurovnaný futsal, bojuje se o každý metr palubovky.

25
    Tomáš Mica je potrestán žlutou kartou, vůbec prvním na domácí straně.

25
    Chybu v domácí obraně málem potrestal Vydarený, leč fantastický a jistotou čišící brankář Sára se dnes již poněkolikáté vyznamenal perfektním zákrokem.

25
    Opět je zde solidní návštěva, něco kolem 100 diváků.

25
    Střela Ševčíka byla sražena na rohový kop, následně je míč až v hledišti zdejší haly Tatranu Bohunice.

24
    Hraje se stále za nerozhodného stavu, i když Hradec začal druhý poločas lépe, nedokázal využít své šance. Brno se do útoku příliš nehrne.

23
    Střela Martina Noska byla pro brankáře Maška dobře čitelná. Vše viděl a míč vyrazil před sebe.

22
    Hradecký Friedl fauloval Veselovského na středu hřiště a sudí mu ihned udělil žlutou kartu.

21
    Prvním faulem v tomto poločase se provinil domácí Mica.

21
    Tentokrát střílel Friedl a znovu se musel Sára vyznamenat. Hradec již od začátku lépe kombinuje a domácí mají očividně problémy.

21
    Druhá část začala střelou Chromka, která prosvištěla těsně vedle, navíc tam byla i teč, hosté proto budou dál pokračovat ve svých útočných manévrech.

21

Pokračujeme ve 20:55.

Máme za sebou první poločas, ve kterém jsme viděli po jedné brance na každé straně. Skóre otevřel v 10. minutě Nosko, domácí sice zlobili dál, ale další branku nepřidali. To na druhé straně Hradec měl také velké šance, častokrát musel zasahovat výtečný Sára nebo mu pomohla tyč. Vyrovnání se však Salamadr dočkal tři minuty před koncem poločasu, míč uklidil do brněnské sítě Kilevník.

20
    Hostující lavička si bere oddechový čas.

20
    Rovnou střílel Mica a míč šel o pár čísel nad.

20
    Dvacet vteřin před koncem je tu čtvrtý faul Hradce a ještě budeme sledovat trestný kop...

19
    Martin Kalina se dostal do těžkého úhlu, dle toho to zakončení také vypadalo.

18
    Hrají se poslední dvě minuty poločasu, stav je stále stejný, tedy 1:1.

17
    Je vyrovnáno, hosté si zřejmě zasloužili po těch šancích a tlaku srovnat stav. Nakonec se to povedlo tři minuty před koncem prvního poločasu. Černý poslal míč na pravou stranu hřiště, do míče se následně opřel MARTIN KILEVNÍK a trefil to parádně. Rozvlnil síť přesnou pumelicí do šibenice. Asistence: Michal Černý.

17
    Po delší době vidíme velkou šanci Hradce Králové. Lukáš Michal prošel kolem Mici a vypálil na Sáru, ten opět připraven.

16
    Hosté se dopustili faulu, na obou stranách je to 3:3.

15
    Do hry se vkrádají také nepřesnosti. Zhruba pět minut před koncem prvního poločasu je stav stále těsně pro Brno.

14
    Nyní se hraje na obou stranách vyrovnaná partie, avšak bez větších šancí.

14
    Dlouhý nákop Nedělníka propadl až do rukou Maška.

13
    Hra je přerušena, za malou chvíli budou rozehrávat míč od své brány hráči v modrých dresech. Tedy Brňané.

12
    Další šanci na vyrovnání měl hradecký Podolník, po chybě Veselovského se dostal ke střele a včasným vyběhnutím mu překazil radost brankář Zdeněk Sára.

11
    Prvním potrestaným hráčem zápasu je hostující Jiří Podolník.

11
    Standardku zahrával Friedl a Kilevník míč šikovně protečoval na Sárovu bránu. Domácí mohou zůstat v klidu, neboť míč proskotačil těsně nad. Možná se dokonce odrazil od břevno.

11
    Agromeli se dopustilo třetího faulu, hosté mají pouze jeden.

11
    Posléze měl obrovskou šanci Kalina, ale tentokrát si Mašek v pádu poradil a s obrovským vypětím všech sil, dokázal míč udržet mezi nohama.

10
    Je zde první gól a domácí se ujímají vedení. MARTIN NOSKO vypálil z pravé strany a míč i s lehkou tečí proletěl za záda marně se natahující Maška. Ten nestihl reagovat na změnu směru a Brňané proto vedou 1:0. Bez asistence.

9
    Tůmova střela byla o poznání nepřesná, šla vysoko nad.

9
    Další obrovské šance v hradeckém týmu. Nejprve pálil Vydarený, gólman Sára vyrazil míč pouze před sebe, kde však byl dorážející Jelínek, leč z jasné pozice míjí o kousek brněnskou branku.

8
    Černý přihrál do tandemu na Vydareného, ale ten opět trefuje brněnského brankáře, který si nemůže na nedostatek práce rozhodně stěžovat.

8
    Není to vůbec špatný futsal, na obou stranách už bylo k vidění několik šancí. Větší však měli hráči z Hradce.

7
    Nosko málem využil zmatků v hradecké obraně. Po střele Nedělníka si však poradil Mašek i se zmíněnou dorážkou.

7
    Na opačném konci zkoušel své štěští Martin Veselovský, jenže mířil podstatně hůře než jeho protihráči na hradecké stran+ě.

7
    Hradec je při chuti a pálí ostrými. Brno má problémy a také štěstí. Po střele Friedla zazvonila za Sárou tyč!

6
    Opět dobrý zákrok domácího brankáře, prudkou střelu vyslal Kilevník a poté ještě dorážel Chromek, těsně vedle. To byly tutovky Salamandru, který mohl jít do vedení.

6
    Následně pálil znovu Martin Friedl a Sára se opravdu vyznamenal. Ta rána šla do šibenice, ale gólman Agromeli dokázal skvěle zasáhnout.

6
    Až teď pálil Friedl a výborně se do jeho střely vrhl Mica.

5
    Hra se nám začíná kouskovat, oba týmy nemohou najít cestu k nějakému kloudnému zakončení.

5
    Nepřesná rozehrávka domácího týmu, rozehrávat může gólman Mašek. Navíc tam byl i faul jednoho z brněnských hráčů.

4
    Tak to bychom měli, na obou stranách už jsme viděli solidní možnosti, skóre je však stále stejné.

4
    Na druhé straně sám před brankářem Jelínek, ale výborně zasáhl Zdeněk Sára, který se roztáhl v brankovišti a zachránil svůj tým od inkasované branky.

3
    Mica rozehrál míč na Veselovského, byl to pěkně nacvičený signál, který nakonec po teči druhého jmenovaného končí na tyči hradecké brány.

3
    Faulem se provinili také hosté, Brňané budou rozehrávat trestný kop. U míče už je Mica.

3
    Poprvé zahrozili také domácí. Kalina se dostal k zakončení a napálil mič doprostřed brány, kde byl však výtečně připraven gólman Mašek.

2
    Domácí Agromeli poprvé faulovalo, u míče zůstanou hráči Salamandru.

2
    Friedl centroval na naběhnutého Podolníka, tomu chyběl kousek, aby sám před brankářem Sárou dokázal zakončit.

1
    Stále ještě v první minutě zápasu jsou hráči Hradce při chuti. Kilevník si nabíhal z pravé strany a chtěl zakončit, jenže už byl v těžkém úhlu.

1
    Jdeme na to, jako první mají míč hosté. Friedl se opřel do míče a přestřeluje bránu brněnského týmu.

1

FC Agromeli Brno: Sára, Sýkora – Vrána, Mica, Nedělník, Nosko, Veselovský, Slavík, Tůma, Ševčík, Kalina. Trenéři: Jiří Prokeš, Martin Harnach, Robert Kalvoda.

UFA Salamandr XXL: Mašek, Menšl – Černý, Friedl, Hrůša, Podolník, Michal, Holec, Chromek, Jelínek, Kilevník, Šmíd, Vydarený. Trenér: Petr Hoffmann, Lukáš Michal.

Rozhodčí: Tomáš Markovský, Jiří Honěk. DS: Martin Pelikán.

FC Agromeli Brno:

Nováček soutěže se zatím trápí, nezískal ani bod a je poslední. Přičemž nehraje špatně, což dokázal v posledním domácím zápase proti Slavii, kdy měl velké množství šancí, avšak stejně prohrál. Minulé kolo jelo Agromeli na půdu mistra z Chrudimi, ten si s chutí zastřílel a vyhrál 9:3.

UFA Salamandr XXL Hradec Králové:

Jak již bylo řečeno, hráči z východních Čech mají na svém kontě doposud jeden jediný bod za remízu 3:3 proti pražské Spartě. V minulém kole hráli Hradečtí na půdě Slavie, ta si s tímto soupeř hravě poradila vyhrála 5:1.

Sportu zdar a futsalu zvlášť. Hezký večer přeji z brněnské haly v Bohunicích, kde se uskuteční 4. kolo nejvyšší futsalové soutěže Chance ligy. Sejdou se dva týmy, které se krčí ve spodních patrech tabulky. Hradec je předposlední s jedním bodem, domácí Agromeli je dokonce bez bodu a poslední.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

Roman Zajíček

Branky: 10. Nosko, 31. Veselovský (Slavík), 34. Kalina, 34. Veselovský – 17. Kilevník (Černý), 35. Jelínek (Chromek), 40. Jelínek (Michal)

Karty:   25. Mica (AGB) – 11. Podolník (SLM), 22. Friedl (SLM)

FC Rádio Krokodýl Brno: Sára, Sýkora – Vrána, Mica, Nedělník, Nosko, Veselovský, Slavík, Tůma, Ševčík, Kalina. Trenéři: Jiří Prokeš, Martin Harnach, Robert Kalvoda.
    MADOS MT Hradec Králové: Mašek, Menšl – Černý, Friedl, Hrůša, Podolník, Michal, Holec, Chromek, Jelínek, Kilevník, Šmíd, Vydarený. Trenér: Petr Hoffmann, Lukáš Michal.

Rozhodčí: Markovský, Honěk. DS: Pelikán