FBC Start98 – Hattrick Brno 1:6 (kon.) | Královské Vinohrady – 1. FBK Rožnov p/R 7:4 (kon.) | Česká Lípa – Kopřivnice 11:2 (kon.)
Znojmo – Litvínov 4:5 (po pr.)
TJ Znojmo LAUFEN CZ
4:5 (0:1, 3:2, 1:1 - 0:1)
SK Bivoj Litvínov
Sobota 12.10.2013, 20:00 • SH TJ Znojmo • 1. liga mužů

To je pro dnešní večer z florbalu vše, já Vám přeji hezký zbytek soboty a skvělou neděli a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:17:05)

Nejvíce kanadských bodů dnes nasbírali Petr Sláma (Znojmo) 2+0, Petr Čihal (Znojmo) 1+1 a Daniel Hulič (Litvínov) 0+2.

Skončilo dramatické a bojovné utkání, které muselo rozhodnout až prodloužení. V něm se radovali hosté a odváží si tak ze Znojma dva body. Vítěznou branku vsítil po individuální akci Mandelbaum.

65:00

61:32
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Utkání končí, neboť domácí tým nechal na levé straně trestuhodně uniknout MARKA MANDELBAUMA, který střelou na vzdálenější tyčku rozhoduje! Sekanina na míček nedosáhl a může jej pouze smutně vytáhnout ze sítě. Bez asistence.

60:32
    Skvělý Kohoutův zákrok, nebál se jít do chumlu hráčů, vyskočit si na míček a jednoruč jej stáhnout ze vzduchu.

60:15
    O první útok se pokusí domácí, ti začínají za vlastní brankou.

60:01

Šedesát minut o vítězi nerozhodlo, čeká nás prodloužení. Na každé straně padlo po jedné brance, do vedení se nejprve dostali hosté díky Krejčímu, remízový stav poté zařídil Sláma. Jdeme tedy do pětiminutového nastavení.

60:00

59:28
    Na Sekaninovi ztroskotal i Hocelík svou střelou ze středu.

58:30
    Moc nechybělo a byl tu rozhodující gól! Černý vystřelil z otoćky, Sekanina míček neudržel a ten už padal do branky. Domácí brankář se ale dokázal zorientovat a na poslední chvíli vyrazil! Dorážka Kropáčka šla do boční síťky.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:52
    Sekanina šel do tvrdého souboje s Mandelbaumem, hostující hráč se dopustil faulu a gólman to odnesl menším šrámem.

57:02
    Vidíme teď plno nepřesností, tempo posledních minut je pryč.

56:30
    Znojmo sice založilo útok, vše ale skončilo neúspěchem, míček je mimo hrací plochu.

56:00
    Sekanina musel rychle z branky, neboť se na něj řítila hned dvojice soupeřů. Remízový stav trvá.

54:20
    Blíží se poslední pětiminutovka základní části zápasu a oba mančafty se snaží strhnout výhru na svou stranu ještě před koncem šedesáté minuty.

53:59
    Sražený míček končí nad Sekaninovou bránou, Litvínov pokračuje ve svém tlaku.

Aleš Pur

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Znojmo LAUFEN CZ. Více informací zde.

Hledáme zpravodaje pro tým SK Bivoj Litvínov. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 22. Jedlička (Pánek), 28. Sláma (Kucharič), 29. Čihal (Martinek), 52. Sláma (Čihal) – 1. Černý (Hocelík), 31. Werner (Hulič), 38. Řeháček (Hulič), 49. Krejčí, 62. Mandelbaum

TJ Znojmo LAUFEN CZ: Sekanina (Čižmár) – Miklík, Palát, Dokulil, Bárta, Čihal, Jedlička, Sláma, Podrabský, Herman, Částek, Hanák, Martinek, Juříček, Suchý, Pánek, Virgl, Žižka, Kucharič.
    SK Bivoj Litvínov: Kohout (Hruška) – Werner, Plomer, Kropáček, Řeháček, Hocelík, Hulič, Hertl, Černý, Krejčí, Skořepa, Chládek, Mandelbaum, Skalitz, Pecháček, Skuhrovec, Gebhardt.

Rozhodčí: Radek Vybíhal, Pavel Kačer