Paskov – Svitavy 4:5 (po pr.) | Florbal Ústí – Pelhřimov 5:2 (kon.)
Spartak Pelhřimov
Neděle 13.10.2013, 16:001. liga mužů

Hvězdy utkání:

Stránský (UNL) – Venkrbec (PEL) (18:02:27)

Ústeckým florbalistům patřila třetí třetina, kterou vyhráli 3:0 a rozhodli v ní o svém vítězství. Sledovali jsme rozhodně zajímavý zápas se skvělou zápletkou a řadou výborných zákroků obou gólmanů.

60:00

59:46
    Koník (UST) a Koten (PEL) vyloučeni za nesportovní chování.

59:29
    Nyní už ústecký tým odpaluje míčky, kam se dá a snaží přežít poslední sekundy zápasu.

59:00
    Míčky nyní létají před branku Ústí, domácí zadáci obětavě zastavují míčky ještě před gólmanem Stránským.

58:20
    Závěrečný nápor Pelhřimova, ústečtí florbalisté se snaží dostávat míčky dál od své branky.

57:44
    Brom byl faulován, rozehrávka pro Ústí.

57:20
    Koník poslal soupeře na mantinel, hra přerušena.

56:15
    Pelhřimov operuje na útočné polovině, avšak po rozích svého soupeře příliš ohrozit nemůže.

55:42
    Time-out si vzal kouč Pelhřimova.

55:31
    Ústí hraje v plném počtu.

51:23
    Gólman Ústí Milan Stránský nyní předvedl neskutečný zákrok. Už byl překonán a v tom jakým si zpětným skokem ještě míček zastavil na brankové čáře. Incredible save!

53:31
    Jan Filipec (UST) vyloučen za bránění ve hře.

53:08
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Tak ještě gól v oslabení mohli vidět fanoušci v ústecké hale Sluneta. Hosté ztratili v přesilovce míček a brejk dokonal JAKUB KONÍK. Asistence: Jan Filipec.

52:29
    Stránský se nyní činí a chytá jednu střelu za druhou z florbalek Pelhřimova!

51:22
    Filipec podržel čas na útočné polovině a ještě na sebe vyvolal faul.

51:12
    Domácí zatím úspěšně vyhazují a kouskují hru.

49:21
    A proto budeme vylučovat. Za faul na Charouzka byl vyloučen na 5 minut za nedovolené vrážení Svoboda.

Martin Pešout

Hledáme zpravodaje pro tým Spartak Pelhřimov. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 9. Grosse (Bečvár), 37. Horák (Glatz), 47. Filipec (Brom), 50. Mareš (Brom), 54. Koník (Filipec) – 19. Kos (Kučera), 28. Brychca (Charouzek)

Florbal Ústí: Stránský (Hlava) – Brom, Vojta, Glatz, Stummer, P. Vondráček, Jiránek, Huslička – Koník, J. Mareš, J. Filipec – Horák, D. Procházka, L. Svoboda – Nergl, Grosse, Vopelák – Bečvář.
    Spartak Pelhřimov: Venkrbec (Kuchař) – Kos, Švrkala, Kučera, Holada, Koten, Knězů, Dokulil, Šťasta, Fučík, Poduška, Zrzavý

Rozhodčí: Černý, Janoušek