Toronto – Edmonton 6:5 (po pr.) | Detroit – Philadelphia 5:2 (kon.) | Tampa – Pittsburgh 4:5 (kon.)
Washington – Colorado 1:5 (kon.) | Chicago – Buffalo 2:1 (kon.) | St. Louis – NY Rangers 5:3 (kon.)
Nashville – NY Islanders 3:2 (kon.) | Minnesota – Dallas 5:1 (kon.) | Vancouver – Montreal 1:4 (kon.)
San Jose – Ottawa 3:2 (kon.) | Carolina – Arizona 3:5 (kon.) | Florida – Los Angeles 0:3 (kon.)
Toronto Maple Leafs
6:5 (2:2, 1:1, 2:2 - 1:0)
Edmonton Oilers
Neděle 13.10.2013, 01:00NHL

S přáním příjemného nedělního rána se loučí Petr Dejnožka. (03:59:59)

trestné minuty: 8:6

Domácí to nakonec zvládli a díky gólu v 63. minutě si připisují druhý bod do tabulky. Edmontonu se ani dnes nepodařilo zvítězit.

62:09
    Toronto právě vstřelilo branku!
    Obrana Edmontonu v prodloužení naprosto propadla, domácí uháněli tři na jednoho a zakončení si doslova vychutnali! Na konci kombinace na jeden dotek byl DAVID BOLLAND, který golfovým úderem dostal puk za záda bezmocného Dubnyka – 6:5! Asistence: Mason Raymond a Cody Franson.

61:23
    Kadri si nepohlídal postavení na modré čáře a je mu odpískán ofsajd.

60:59
    Eberle se se štěstím dostal na pravé straně ke kotouči, jeho střela z ostrého úhlu ale Berniera nezaskočila.

60:34
    Nastavení nám odstartovalo, Toronto je plné elánu a síly na rozhodnutí duelu.

60:01

Statistiky po třetí třetině:

střely: 24:31
    vhazování: 37:40
    hity: 27:24

Bláznivé utkání bude pokračovat i po vypršení řádné hrací doby, za stavu 5:5 se tedy bude prodlužovat. Dočkáme se rozhodnutí již během následujících pěti minut nebo uvidíme i samostatné nájezdy?

60:00

59:29
    Domácím hokejistům se přece jen podařilo srovnat! Obrovská radost v Torontu vypukla poté, co nepřesného vyhození Hemského využil JEFFREY LUPUL, který tvrdou střelou po ledě propasíroval kotouč do sítě – 5:5! Asistence: Jake Gardiner.

59:05
    Pochopitelně také přichází time-out v podání Toronta Maple Leafs!

59:05
    Po velké chybě se však dopouští zakázaného uvolnění.

58:59
    Bernier mizí na střídačku, Toronto hraje v šesti!

58:44
    Hemský do útočného pásma neprošel, domácí musí zakládat útok znovu od své branky.

Petr Dejnožka

Branky a nahrávky: 10. Kadri (Raymond, Phaneuf), 16. Van Riemsdyk (Phanuef, Franson), 26. Lupul (Kadri, Broll), 50. Van Riemsdyk (Bozak, Kessel), 60. Lupul (Gardiner), 63. Bolland (Raymond, Franson) – 6. Smyth (Arcobello), 19. Nugent-Hopkins (Schultz J., Bělov), 22. Gordon (Perron, Hall), 46. Eberle (Arcobello, Hall), 52. Smyth (Eberle, Arcobello)

Toronto Maple Leafs: Bernier (Reimer) – Gunnarsson, Phaneuf, Franson, Rielly, Gardiner, Ranger – Kessel, Bozak, Van Riemsdyk – Lupul, Kadri, Broll – Leivo, Bolland, Raymond – Orr, McClement, Ashton
    Edmonton Oilers: Dubnyk (LaBarbera) – Ference, Schultz J., Petry, Šmíd, Bělov, Schultz N. – Eberle, Nugent-Hopkins, Hall – Hemský, Arcobello, Perron – Jakupov, Gordon, Smyth – Brown, Acton, Gazdic

Rozhodčí: Kimmerly, VanMassenhoven – Miller, Kovachik