Lev – Ufa 2:3 (kon.) | Mytišči – Chabarovsk 2:1 (1:0 po s.n.) | Jaroslavl – Novosibirsk 1:2 (0:2 po s.n.)
Čerepovec – Novokuzněck 5:2 (kon.) | Petrohrad – Vladivostok 1:3 (kon.) | CSKA Moskva – Nižněkamsk 2:1 (kon.)
Riga – Magnitogorsk 3:2 (po pr.) | HC Slovan – Čeljabinsk 6:5 (kon.) | Minsk – Doněck 2:4 (kon.)
Záhřeb – Spartak Moskva 2:3 (0:1 po s.n.)
Dinamo Riga
3:2 (0:1, 0:1, 2:0)
Metallurg Magnitogorsk
Neděle 13.10.2013, 16:00KHL

Riga v prodloužení dokonala obrat a vítězí 3:2. Magnitogorsk nezvládl třetí třetinu, v níž dvakrát inkasoval a je nutno říct, že Riga byla mírně lepším týmem. Riga si tedy z dnešního utkání odnáší dva body, které jsou velmi cenné.

Tímto se s Vámi loučím. Přeji pěkný večer. (18:21:13)

62:54
    Riga právě vstřelila branku!
    Riga v dnešním utkání vítězí. V útočném pásmu dostal mnoho prostoru VITALIJS PAVLOVS, jehož střelu z pravého kruhu vyrazil Košečkin jen za branku, kam si pro puk znovu dojel, obkroužil branku a zasunul kotouč za rozhozené brankáře Magnitogorsku. Asistence: Roberts Bukarts.

62:13
    Sedláček tygřím skokem zamezil brance! Branku Rigy velmi dobře obkroužil Platonov, který už zasouval kotouč do branky. V tu chvíli se ale u pravé tyče zjevila ruka českého brankáře, od které se puk vrátil zpět do hry.

61:42
    Redlihsova střela skončila na výstroji Košečkina.

61:13
    Kovář zavezl po pravé straně kotouč do útočného pásma, kde o něj ale následně přišel.

60:34
    Mozjakin projel celé útočné pásmo, ale do zakončení se i přesto nedostal.

60:01

Riga dokázala ve třetí třetině stáhnout dvoubrankový náskok Magnitogorsku a vynutila si prodloužení.

60:00

59:23
    Nyní je to Magnitogorsk, kdo kombinuje v útočném pásmu. K ohrožení branky se však nedostává.

58:30
    Z modré čáry nahodil kotouč na branku Sotnijeks, ale Košečkina nepřekvapil.

57:12
    Riga hraje velmi aktivně a Magnitogorsk má problémy, které zatím ve zdraví přečkává.

55:36
    Přes obránce vystřelil Skvorcovs a Košečkin musel zasahovat.

54:03
    Na druhé straně vystřelil z pravého kruhu Platonov, ale jeho pokus dokázal Sedláček zneškodnit.

53:23
    Hossa se opět dostal v útočném pásmu ke kotouči a snažil se obkroužit branku. To se mu ale nepovedlo a o kotouč přišel.

52:40
    Magnitogorsk je vývojem hry zaskočen, ale i přesto se snaží útočit.

51:41
    Dlouho se hrálo ve středním pásmu a Riga se nemohla prosadit. To vše změnil Hossa, který se dostal do útočného pásma, přesnou přihrávkou našel KRISTAPSE SOTNIJEKSE, který střelou bez přípravy vyrovnává. Asistence: Marcel Hossa, Kyle Wilson.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 43. Hossa, 52. Sotnijeks (Hossa, Wilson), 63. Pavlovs (Bukarts) – 20. Mozjakin (Zaripov), 36. Zaripov (Mozjakin)

Dinamo Riga: Sedláček (Cimermanis) – Rekis, Ozolinš, Robinson, Pujacs, Sotnijeks, Redlihs, Lipsbergs – Wilson, Polák, Hossa – Upitis, Szczechura, Cipulis – Džerinš, Bukarts, Mejja – Pavlovs, Skvorcovs, Siksnis
    Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Ustinskij) – Antipin, Birjukov, Lee, Těreščenko, Maleňkich, Chabarov, Ibragimov – Mozjakin, Kovář, Zaripov – Gulaš, Šenfeld, Kazionov – Timkin, Hodgman, Grigorenko – O'Reilly, Platonov, Zdunov – Malinovskij.

Rozhodčí: Kulakov, Ščenjov – Metalnikov, Sirotkin