Gruzie – Skotsko 2:1 (kon.) | Lotyšsko – Ukrajina 1:5 (kon.) | Arménie – Kazachstán 1:2 (kon.)
Švýcarsko – Chorvatsko 0:2 (kon.) | Slovensko – Lucembursko 3:0 (kon.) | Island – Francie 3:4 (kon.)
Belgie – Itálie 0:1 (kon.) | Španělsko – Maďarsko 1:0 (kon.)
Arménie
1:2 (0:1)
Kazachstán
Pondělí 14.10.2013, 16:00Kvalifikace ME U21

72
    Kazachstán právě vstřelil branku!

Hosté znovu vedou! Standardní situaci rozehrál Kalinin, našel naběhnutého ABZALA BEISEBEKOVA, který překonává Manukjana! Domácím zbývá dvacet minut na odpověď.

48
    Arménie právě vstřelila branku!

Je vyrovnáno! To, s čím šli Arménci do druhého poločasu se jim podařilo hned na začátku. Adamjan přihrál DAVITU HAKOBJANOVI, který překonal Pokatilova a srovnává!

31

Hosté se ujímají trochu překvapivého vedení! Při postupném útoku předal míč Beisebekov z levé strany ROMANU MURTAZAJEVOVI, který otevírá skóre!