Interobal Plzeň – Hradec Králové 3:5 (kon.) | Chrudim – Vysoké Mýto 6:1 (kon.) | Kladno – Slavia 6:3 (kon.)
Benago Praha – Sparta 3:3 (kon.)
SAT-AN fight club Kladno
6:3 (3:2)
SK Slavia Praha
Pátek 18.10.2013, 20:30 • MSH Kladno • 1. Futsal liga

Je dobojováno! Domácí Satani v téměř v celém utkání vedli od první minuty, soupeř ale vždy dokázal držet krok. Domácí rozhodli o své výhře 6 minut před koncem, kdy vedli už o tři branky a hosté se již na nic nezmohli. Tímto se s Vám loučím a přeji hezký zbytek dne. (21:59:55)

40
    Konečný ještě chytá střelu Novotného 2 sekundy před koncem.

40
    Abrhám nyní mohl mířit do prázdné branky, ovšem po střele z půlky ale vybojoval jen rohový kop.

39
    Slavie je u míče, ke střele se ale dostat nemůže.

38
    Nyní Satani rozehrávají a kontrolují průběh hry.

38
    Po střele Olivy vyráží Konečný do autu a následně hosté nastřelují také tyč!

38
    Slavie je v křeči a ne velký odpor se už nezmůže.

37
    Frič ani tentokráte nemusel zasahovat.

37
    Hosté hrají s brankářem v poli a snaží se něco vymyslet před kladenskou brankou.

36
    Po střele nad bude rozehrávat Konečný.

35
    Nyní se hraje uvolněněji, Slavie se snaží tlačit.

34
    Žlutou kartu dostává hostující Filinger.

34
    Kladno právě vstřelilo branku!
    A je zřejmě rozhodnuto. Pleyer je dnes nejlepším hráčem na hřišti a o vítězi utkání je téměř rozhodnuto. Po jeho krásné přihrávce snadno kompletuje hattrick také MICHAL JARÁB. Asistence: Petr Pleyer

33
    Chrobák po dobré střele vybojoval rohový kop.

33
    Konečný předvádí další skvělý zákrok a odvrací míč do autu.

32
    Stela Abrháma byla zablokována.

32
    Kladno se uklidňuje pátou brankou. Po skvělé akci Petra Junka a následné přihrávce zakončuje za Krajčova záda PETR PLEYER a kompletuje tak svůj hattrick. Asistence: Petr Junek

31
    Domácí kombinují na vlastní polovině, nyní Frič leží na palubovce.

Viktor Sandev

Branky: 1. Jaráb (Junek), 10. Pleyer (Junek), 14. Jaráb (Pleyer), 21. Pleyer (Frič), 32. Pleyer (Junek), 34. Jaráb (Pleyer) – 8. Novotný, 16. Novotný, 22. Brychta (Jorge)

Karty:   12. Oliva (SLA), 34. Filinger (SLA)

SAT-AN fight club Kladno: Konečný – Junek, Vašák, Hafenrichter, Müller, Výborný, Pleyer, Frič, Abrhám, Chrobák, Jaráb, Kubík
    SK Slavia Praha: Krajč (Kučera) – Brychta, Žampa, Ensereich, Ulich, Filinger, Krátký, Oliva, Sop, Novotný, Blasco Jorge, Matějka

Rozhodčí: Melničuk – Chládek